Hamile kalmak istiyorum

kızlar tam yumurtlama dönemeimde eşimin spremini parmağıma alıp içime soktum hamile kalabilirmiyim ? ciddi lütfen ? Doğum çok mu zor ?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Kalabilirsin. bak bir olay anlatıcam tamamen gerçek. Karı koca ilişkiye giriyor. Kadın tuvalete gidip bir beze vajinasını siliyor. Yattıktan sonra kızı tuvalete giriyor aynı bezle oda vajinasını siliyor. Sonra hamile kalıyor. Aile şüpheleniyor bekaret testi yappıyor kız daha hiç ilişkiye girmemiş. sonra anlaşılıyor bir şekilde. Spermler 1 hafta boyunca ölmez ve hemen yayılırmış. Yani anal sekss'te bile hamile kalınıyo bu şekilde bulaşıyo falan. yani olabilirsin bu şekilde ;)

1|1
    0|0
    • süpper tamda yumurtlama dönemimmmmmmmmm :D

• Bu yazdığımda doktor yazısı ayrıca :)

• bu olayı duymuştum ama çoookk çoookk nadir bir olay bu

Erkekler Ne Diyor 15

• çocuk için değil zevk için seks yapın. çocuk olur kendiliğinden.

1|0
    0|0
    • eşim istemiyor ben isiyorum kalırmıyımki?

• eşin istemiyorsa doğru olmaz. bence sen de çok istediğin için hamile kalamazsın. aklın baka yerdeyken olmaz zaten. ama ne olursa olsun istiyorum diyorsan. kocanı baştan çıkartacaksın. tutkuyla sevişeceksin ve içine boşalmasını sağlayacaksın..

• çok dikkatli imkanı yok

• Ya baktın 2 - 3 baktın olmuyor, sen beni ara, bende var bir çözüm. Ama külodunuda getircen :D üflicem üflicem puahheaha :D Yaaa saçmalamayın yaaa, öyle hamile kalınmaz, o spermlerin vajinanın içine kadar girmesi lazım, sende onu parmakla yapamazsın.

0|0
    1|0
  • doğru zamanda ilişkiye girmen lazım.. düzenli adetlerin ve ayda bir kez yumurtladığını varsayarak konuşuyorum. adetin ilk gününden itibaren 14 gün sonra yumurtalar çatlar bugün hamilelik için en uygun gündür aslında ama bu günde bile hamile kalma ihtimaliniz %15tir.

0|0
    0|0
  • Olabilir.bekle bakalım sonucu burdan yazda bide risk ne kadar öğrenmiş olalaım

1|0
    0|0
  • Parmagina ne gerek vardi onu anlamadim

0|0
    0|0
  • Çocuk istemeyen adam hamile kalsanda seni rahat bırakmaz. Evlenmeden konuşmadınız mı hiç.

0|0
    0|0
  • eşin istemiyor ve kendince bundan imtina ediyorsa hamile kaldığında aklında soru işareti olup daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsin.

0|0
    0|0
  • nası bir insansın sen ya

0|0
    0|0
  • nasıl soru bu ya sen ciddimisi

0|0
    0|0
    • cidiyim valal olurmuki netten baktım çok azla bile yumurlama döneminde isen kalbiliyormussun

• AS:SDF:SA ah ulan ah ulan ne diyeyim gözümden yaş geldi

0|0
    0|0
  • www.hamilelersoruyor.com buraya bir bakabilirsin...?

0|0
    0|0
  • kalma ihtimalin var tabi de eşine söylesen birlikte karar verseniz olmaz mı?

1|0
    0|0
    • istemio yaşımız küçük

• kaçırdı bu ay iki damal falan korkuo bende kesin olsun işim die böle bişi yaptım işte :D ehehehe

• hımm anladım bakalım

• Millet içmeden kafası güzel be.

0|0
    0|0
    • ya en yapim istiyorum çocuk hemde çok eşim istemiyor ... olurmuki?

• Parmakla olunan çocuktan hayır gelmez.

• Peçeteden kendi imkanlarınlamı doğdun.

0|0
    1|0
    • sen bana bunları söyleyemezsin şefersiz olma boşuna

• yav he he. Soruna bakılınca çok normal biri gibimi gözüküyorsunda pardon

şereften bahsediyorsun. Şeref ayrı bir mesele kafan karışmış senin.

• evet sende olmayan bir mesele kısaca şunu söylemek . sen şerefli olsa idin insanlara bole seyler söylemezdin okey :)

• daha ne kadar saçmalayacak bu bayanlar acaba..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eşin istemiyor ama sen ondan gizli mi hamile kalmaya çalışıyorsun peki hamile kalsan ve ters tepki yaparsa ne yapacaksın bence çocuğunda evliliğinde sağlığı için çiftler birbirine danışmalı böyle şeyleri gene de yargılamak için demiyorum sakın yanlış anlama sen daha iyi bilirsin sonuçta ne yaşadığını

bu arada hamile kalabilirsin ufacık bir damla bile hamile kalmana yeter yumurtalık için

ayrıca kadınlar çok zeki olur ki istesen bal gibi hamile kalırsın hap kullandığını söyleyip içinden çıkmasına izin vermeseydin şuan hamilyedin :)

1|0
    0|0
    • inanmıo :(

• hmm .. inşallah olur tam yumurtlama dönemindeydim onu yaptığımda kader kısmet .s

• neden istemiyor eşin ve sen neden istiyorsun o istemediği halde ?

• Şaka mısın?

0|0
    0|0
  • Kac yasında evlendin de böyle komik sorular soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki yaşamayı bilmiyosun, hamile mi kalacaksın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...