Sevgilimle analdan yapıyoruz yarım saat kadar sürüyor ve içine boşalıyorum...

ve bunu her hafta tekrarlıyoruz.. önden hiç denemedik o hala bakire. ve benim o...pm gibi hissediyor kendini, ben de öyle görüyoruz.. ağza boşalma dahil herşeyi yapıyoruz. ve o bana deli gibi aşık... ve bende aşk adına hiçbişey yok.. napıcam bilmiyorum...

Güncellemeler:
bu sitedeki herkes namuslu zaten bir benim hatun namussuz...

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• aşk sevgi yoksa nasıl cinsellikten uçuyorsun bence sen o kızı kolay elde ettiğin için birşey hissetmiyorsun sana naz yapsaydı sınırlarını zorlasaydı belki daha farklı olurdunuz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O simdi bakire dimi iyiymis

1|3
    0|0
    • evet öyle hayatındaki ilk insan benim ve aşkından yapamayacağı şey yok benim için..

• :)))) cinsellikte senin hayal edemeyeceğin fantezileri bizzat realini yaşıyorum. hem de ayda yılda bir değil oldukça sık bir şekilde ve abaza olan ben oluyorum öyle mi :)) tamam böcük öyle olsun öpüyorum...

• Manyak ya

Hadi Allah rahatlik versin

• arkadaşlarım gizliden cevap vermıs ben gızlemıcem dediğiniz gibi onunn adı bakire olur ama onu hak edicek bakira olsn diyen erkekler varya tam onlara yakışır benimki bakire diye sevinicek bakire he bakire işte bunlara şart böle seyler her boku yerler sonrada bn bakireyim derler ahh ahhh bizim adınımızda arkdasların dedifini el ele gzerken görülsek kasar olur

0|3
    0|0
  • artık o*lar bile analdan yapmıyor ağıza boşalmaya izin vermiyor düşün yanı para alanlar bile bunları artık yapmıyorken senin kız bakire oluyor tam evlenilicek kızmış :D

2|2
    0|2
    • sen nerden biliyosun o*puların yapmadığını? senin meslek mi yoksa ?

• çoğu yapmıyor erkek değilmisin sor arkdslarına ya da git test et banane soru sormuşsun bizde cevap veriyoruz madem kızıcaktın neden soruyorsun

• o karılara düşecek kadar hiç alçalmadı erkekliğim... işim de olmaz.. 2 senedir aynı kızla birlikteyim. benim sorum neydi sen neye cevap verdin.. kızmakta çok haklıyım. bir sen değilsin ki hepiniz bir oldunuz üstüme geldiniz müdür!

• güncellemeye bak yaa ..oğlum ayrıl o zaman ne diretiyon kafan mı çalışmıyo..

0|1
    0|2
  • O bakire mi? Vay bee..

0|3
    0|0
  • haha işte al sana bakire o...

3gün sora ayrılırsınız bakireyim diye gezer

1|2
    0|0
    • 2 senedir birlikteyiz... hayatındaki ilk insan benim ve aşkından yapamayacağı şey yok benim için.

• huzur veriyor bana...

• ha bide zevk dimi ?

kız senn için yoldan çıkmış sen huzur diyon ha bide de ki ona kendine bakire demeyi bıraksın zarı hariç her yeri deldirmiş zaten.. bekaret falan kalmaz öyle insanda

• ağzına boşalıyorsun popodan yapıyorsun kendini orosbu olarak sana sunuyor ama kendisi bakire oluyor öylemi :D bakireden kasıt temiz namuslu evlenilicek hanım hanımcık bir kızdır yanı her boku yiyenler namuslu bakire oluyo bizler kaşar bu zihniyete az bile vlla yapılanlar

1|2
    0|2
    • istesem çoktan bozardım ben istemiyorum... ve şuan 20 yaşında 2 senedir birlikteyiz hayatındaki ilk insan benim..

• ben aynı fikirde değilim olay kafada biter ne amaçla ne niyetle yaptığına bağlı.. hem bunlarla evlenenlere yazık demişsin de kimseyi küçümsemeye hakkın yok senin..

• ben seks yapmaya karşı değilim isteyen yapsın ama bunu yapan kendine bakire demesin benim demek istediğim bu ağzına bile alsan artık bakire cümlesini kurmucaksın demek istediğim nokta bu yanı

Erkekler Ne Diyor 4

• oro..pulukta bir sertifakası eksik

0|2
    1|1
    • ulan insan evladı o sertifikayı sokarım sana bir daha cümle kuramazsın !

• dostum kusura bakma ama bu kıza bakire demek has bakirelere hakaret etmektir.

0|1
    0|0
  • Olan olmus artik girmedigin yer kalmasin ondende girde rahatlat kizi

1|3
    0|0
  • Bole bakire nasil oluyor ya

1|1
    0|0
Yükleniyor...