Sevgilimle ilişkiye girdik ve prezervatif delik çıktı...

sevgilimle ilişkiye girdik ve prezervatif delik çıktı. fark ettiğimiz gibi ayağa fırladım ve içimdeki spremlerin çoğu dışarı aktı. sonraki yarım saat içinde de ertesi gün hapı "norvelo" kullandım. hamile kalır mıyım? aranızda bu hapı kullanıp hamile kalan var mı?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• aynısı benim basıma gelmişti koşa koşa eczaneye gidip norvelo almıştım. rahat ol hiç bir sey olmaz. partnerim de hamile kalmamıştı.

1|1
    0|0
    • teşekkürler

• bazıları saçma sapam mesajlar yazmış. gel vereyim dese bir kız koşo koşa koşa giderler ama lafta namus bekçiliği yaparlar salla gitin.

• Umursayacqk olsam burda paylasmam zaten :)

Erkekler Ne Diyor 14

• link

cut.

1|0
    0|0
  • Adet gününe kaç gün vardı olay olduğunda?

1|0
    0|0
  • kalmassın ıcın rahat olsun

1|0
    0|0
  • olursun kesin

0|0
    0|0
  • Ortalardasın valla

0|0
    0|0
  • merak etme benim de başıma 3-4 kez geldi. ertesi gün hap alıp kullandı partnerlerim. hiç bişey olmadı.

0|0
    0|0
  • Öncelikle ismi ''Norlevo '' ancak hapın etkisi olacaktır da nie bu kadar korkuyorsunuz ki o işi yapan cesaretli olmalı hem.

0|0
    0|0
  • Çok iyi zamanda almışsın .. yarım saat en idealidir. Hapın adı ertesi gün hapı ama ertesi gün alınmaz o hap.. hemen alacaksın.. doğru yapmışsın..

0|0
    0|0
    • stres yaptık zaten doğru eczaneye

• biraz adet düzensizliğine yol açabilir.. Hormonlara çok zararı var mümkün olduğu sürece kullanma o hapı.. doğum kontrol hapı değil o yani..

• evet biliyorum. ayda bir kullanmak normalmiş. ki ben ilk defa kullandım umarım son olur

• Bahtsiz bedevi dedikleri boyle bisey galiba :)) bu soruyu soracana cocugun ismini ne koyayim diye sor hamilesin hayirli olsun :)))

0|0
    1|0
  • hamilesin canım

0|0
    0|0
  • niye yapıyorsunuz o zaman

1|0
    0|0
  • İnşallah Kalırsın

0|0
    0|0
  • Önleyici hap almışsınız ve farkına vararak engellemişsiniz spermeleri sıkıntı olmaz umarım. Siz yine temkinli olun bu konularda... Prezervatif çok yıprandığından mı delindi yoksa arkadaşın mı deldi acaba ? Normalda prezervatifler kontrolden geçer...

1|0
    0|0
  • s...len maymun ağaca ters çıkarmış gizli.sende bundan sonra tedbiri daha sağlam al

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kalmazsın. 3-5 defa içmiştim kaza sonucunda bişi olmadı

0|0
    0|0
  • %1 ihtimal var bende ictgim zamanlar olldu ama kanamayla sonuclandı benimki gecmedi jınekologa gittim sakın bdaha ıcme dedi

0|0
    0|0
  • azda olsa var

0|0
    0|0
  • imkansız kalmazsın

1|0
    1|0
Yükleniyor...