Boşalamıyorum, neden olabilir?

mast yaparken zevk alıyorum ama doruğa ulaşamıyorum ve en önemlisi boşalamıyorum ve buna rağmen hep hormonlarım üst seviyede.. :\

Güncellemeler:
trol cevaplar verecekseniz zahmet etmeyin lütfen.

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarda boşalmayı öğrenme yaşla birlikte artıyor. 20’li yaşlarda fazla cinsel deneyimi olmayan kadınlarda cinsel birleşmeyle boşalamamak çok daha yaygın. Ancak cinsel ilişki sırasında boşalmayı bir hedef olmaktan çıkaran her kadın organik bir sorunu yoksa kendi bedenini bir başkasının bedeniyle paylaşarak haz almayı yani boşalmayı zamanla öğrenebilir. Çünkü her kadın, kendisine haz alma izni verdiğinde, uygun şekilde ve yeterli süre uyarıldığında boşalabilir. Boşalmanın oluşumu için en önemli faktörler “UYGUN PARTNER, UYGUN MEKÂN, UYGUN ZAMAN VE UYGUN UYARILAR” olmak üzere 4 U KURALI, hazır olma ve hassas bölgelerin uyarılmasıdır. Bunlar da, önce dokunsal sonra görsel ve işitsel uyaranlar sonucu meydana gelir. Ancak boşalmayı öğrenmek kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Ancak tüm kadınlar boşalmayı veya orgazm olmayı zamanla öğrenirler. Bunun için ilk önce kadınlar cinsellikten haz almayı istemeli ve buna kendilerini layık bulmalıdırlar, haz almaya izin vermelidirler, daha sonra zevk alabilmek için önce kendi bedenlerini tanımalı, nelerden zevk aldıklarını mastürbasyonla keşfetmeli, partnerlerine yol göstermeli ve cinsel ilişki sırasında istemli kasılmalar yaparak klitorislerini sürterek boşalmayı keşfetmelidirler. Bu süreçte G noktasını da keşfederek seksin tadını çıkartabilirler. Ancak sevişmenin ve dokunmanın hazzına odaklanmak yerine “Ya boşalamazsam!” kaygısı boşalmayı engeller. Çünkü çiftlerin boşalmayı zorunlu bir hedef olarak görmeleri onlarda baskı yaratıyor. Bu nedenle çiftler boşalmayı hedef haline getirmek yerine boşalmayı deneyimlemeyi seçmelidirler. Böylece boşalmaya odaklanmak yerine, bütün anların tadını çıkartabiliyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Pembe profil ile cinsiyetini bayan yazman çok ironik olmuş. Zaten bayanlar boşalmaz... Yaşanan rahatlamanın adı orgazmdır...

0|1
    1|1
    • ıslanmıyorum da.. sıkıntı o.. kadınlarda aşırı ıslanmaya genelde boşalma diyoruz.

• vajinal boşalmadan bahsediyorum?

• Canım bu konuyu seninle tartışmayacağım. Çünkü eksik biliyorsun

• Islanmadıgını söylemişsin. Bunun sebebi yeterince etkilenmemen . Bi erkeğin ereksiyon olmadan mastürbasyon yapmay çalışması gibi. Seni etkileyecek bişey ile denemelisin. Odaklanmalısın. KAfandaki başka düşüncelerden kurtulmalısın . Seni etkileyecek en büyük etken nedir onu bulmalısın. Film , hikaye , hayal , sohbet , hatta belki kameralı show. bakire olmadıgın için , vibrator ya da buna benzer şeyler kullanabilirsin. Tabi bunun içinde yeterince ıslanman gerek.

0|0
    0|0
  • Kapalı klitoris olabilir.

0|0
    0|0
  • Şimdi Cinsel Beraberlik Yaşamışsın. Onun Verdiği Zevki Tadıpta Sonra Elle Yapınca Boşalmaman Normal Bence.

0|0
    0|0
  • işini iyi bilen biriyle olmadığın içindir mast yapmakla olmuyosan sevişerek olabilirsin

0|0
    0|0
  • değişik şeyler kullan

0|0
    0|0
  • mast tekniğinde problem olmuş olabilir ya da kızlar bir şeylere çok üzüldüklerinde mast yapamazlar yapsalar da zevk alamazlar.bu sorunun bir çok cevabı olabilir. en iyisi bir doktora ya da psikoloğa baş vurman.

0|0
    0|0
  • hımm seni boşaltacak bir partner lazım

0|0
    0|0
  • Reel seks yaptiysan o seksi istiyordur vucudun

0|0
    0|0
  • erkek içindeyken boşal bir kere rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Kaç Yaşında Bakireliğin Bozuldu?

0|0
    0|0
  • Menepoza girmis olabilirsin adet goruyonmu ?

0|0
    0|0
  • İşini bilen bir erkek yapabilir belki :D :D

0|0
    0|0
  • profesyonel desteği alman lazım

0|0
    0|0
  • sende iş kalmamış o zaman:)

0|0
    0|0
  • Konsantre olamıyorsun demek ki.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğinde boşalıyormusun?

0|0
    0|0
  • Partnerinle boşalmayı dene bence

0|0
    0|0
  • ekle diyorum boşaltayım diyorum ciddiyim diyorum...

0|0
    0|0
  • Vajinal boşalma yaşadın mı hiç? seks yaparken

0|0
    0|0
    • hayır.

• ben de ilişkiden sonra başldım.

• Anladım yani o zaman biraz senin durumun farklı, penise alıştıktan sonra zor boşalıyor hatta ağrılar oluyormuş sevgilimde benim tam boşalamadığından dolayı ertesi gün kasıklarında

• valla burda sana pek hayırlı bir öneride bulunacak birisi olmayabilir :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gerçeğinde farklı bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...