Kızlık zarı sorum kızlara ama erkekler de biliyorsa cevap verebilir...

Evlenmeden önce bakireydm ve ilklerimi kocamla yaşadm eskiden kocamla nişanlıyken öpüşürken yada seks hakinda ne konuşsak vajinamin için de sanki kalp gibi bişey attıyodu sizce kızlık zarımı sizdede bakireyken böyle oluyomuydu yada oluyomu =D

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• tıp literatüründe komik sorular tarihine mi geçmek niytin? ciddi misin gerçektne bu soruyu sorarken? kan basıncının arttığı noktalarında bu tür nnabız vurgusu artışı dğaldır vücutta. heyecan dozu yükseldikçe nabız da artar. şimdi azaldıysa bunu zara değil heyecanın eksik olmasına bağla bence.

8|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızlık zarının kalbi yok. O miniğinin kalbi ^^

olur, atar, normaldir.

Zarda 3 5 ufak damardan başka birşey yok. Ama çevresinde kendi beyni kendi kalbi olan bir güzellik yaşıyor. Standart cinsel uyarılma belirtileri ve erkek kadın hepimizde olan doğal kan pompalanması durumu.

1|0
    0|1
  • bilemem ama bizim nasıl cinsellik düşündüğümüzde penisimiz kalkıyor size de öyle bişey olabilir diye tahmin ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Kalp atışlarının yüksekliği damarlarına fazlaca basınç yapıyor. Veya; hasta olduğunda baş ağrısı çektiğinde nasıl kalp atışın damarlarına etki ediyor onun gibi bişey olabilir. Bir dr. görünmende fayda var bence.

0|0
    0|0
  • bence heyecan ve etkılenme sonucu vajınada artan kan basıncıyla birlikte kılcal damarlarda meydana gelen ritmik hareketler olabilir.

1|1
    0|0
  • kalbı sagda olanları duydumda orda olanları ılk kez duyuyorum

2|1
    0|0
  • hıbık =) olası şeyler

0|0
    0|0
  • hayır bu erkektede olabilir..orda bazen hızla atan şey damarın atması..cinsel uyarılmalarda vucut farklı yerlerinde yogun yaşar...bazılarının gögüs uçları sertleşir..bazılarının kalp atışları hızlanır...bu damar atmasıdır...

0|0
    0|0
  • Tahrik oldugun icin kan pompalandikca alt isinir ve islanir bu kalp gibi atan seyi erkeklerdede hissedebilirsin kalkarken kan pompalaniyor cünki. Herkez dikkat etmedigi icin bazilatina tuhaf gelmis sacma sapan seyler yazmislar

0|0
    0|0
  • Dakika'da kaç kere atıyor peki ? Bunu hesapladın mı ?

0|0
    0|0
  • kızlık zarı ile ilgili değil. cinsel çağrışımlar sonucu olabilir.

0|0
    0|0
  • Senin zar neyin kafasını yaşıyor =)

0|0
    0|0
  • heyecandan deprem oluyo vajinada :) telaş yok

0|0
    0|0
  • :)))))))

0|0
    0|0
  • g noktası olmasın o?

0|0
    0|0
  • zevk anı işte.

0|0
    0|0
  • Ilginç birsey ta orada bile atıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Heyecandan oluyord yoksa kızlık zarı içinde ritmik hareketlere sebep olacak birşey yok.

1|0
    0|0
  • kalbinle vajinan yer değiştirmiş olmasın :) bendehiç öyle birşey olmamıştı

1|2
    6|0
    • Koh koh kohkoh kohkoh :))))) koptum yaw sen hep böyle komik şeyler mi yazarsın :D GEÇEN DE BİRİNE 5 POSTA DEMİŞTİN ÖLMÜŞTÜM YAW KOH KOH KOH :)

• bana da oluyor ben de bi tek bende oluyor sanıyordum hatta acaba vajinismus muolcam die korkuyorum çok kasılıyor diye:D şimdi sizde sorun yok dimi?

0|0
    0|0
  • ewet bana oluyoduu:Dnabızz gibii:D

2|0
    0|0
  • yanlıs hatırlamıyorsam bende ole bısı yasamadım benım kalbım cıkca gıbı atar ve basım donerdı:)

0|0
    0|0
  • vajinal kasılmalar bunun adı

1|0
    0|0
  • bunun zarla ilgisi yok. Vücudun cinsellik çin çağrısı.Evlendikten sonra vunu yaşadığından eskisi kadar farketmiyorsun sadece.

0|0
    0|0
  • Orgazm sırasında olur o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...