Sabahları sertleşme sorunu nedir ?

Bu bir cinsellik değil sağlık sorusudur öncelikle onu belirteyim tepki göstermeyin.

Çok utanıyorum arkadaşlar bunu yazarkende.Sabah uyandıgımda uzun bir süre dik ve sert oluyor, e ben saat sabah 6da 1,5 saat yol alıyorum üniversiteye gidiyorum.otobüsü metrobüsü kullanıyorum.ve gidene kadar sürüyor bu durum.Metrobüste 1 saatim geçiyor ve bu süre içinde sürekli dik ve sert.Bazen birisi görüyor, farkediyor.hemen inip başka bir metrobüs beklıyorum utancımdan.Gören insan sapık zannedecek diye çok utanıyorum, ders notlarıyla kapatmaya calısıyorum yani zor durumdayım.

Nedir bunun çözxümü neden böyle bu arkadaslar.Özellikle size sordum belki yaşayanınız vardır benım gibi bu sorunu.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansızı anlattın ya da toplardamarlarında sorun var .

Her erkekte ,cinsellikten bagımsız olarak gec ergenllik ya da ilk genclik donemlerinde , aslında gece otonom sinir sisteminin kastıgı ve idrar kacırmamanı saglayan sfinkter ve mesane kaslarının , aynı zamanda toplar damarları da sıkıstırarak yolu bulamayan kanın dokuda birikmesi yuzunden sertlesme sanılan bir durumun ortaya cıkmasıdır bu. Uyandıktan sonra ilk islerden biri olarak wcye gittiginde mesane bosaldığı icin kaslar gerilimi bırakır ve dolasım duzeldiğinden sertlesme benzeri durum sona erer. Sabah ereksiyonu ile cinsel iliski mumkun değildir , felaketle sonuclanır.

Sen uzun sure ( idrar olmadıgı halde ) bunun surdugunu soyluyorsan , toplardamar kapakcıklarında bir sıkısma ya da ters durma donme sorunu olabilir. Bunun anlamı , kan sungersi dokuda birikir ve cokelirse , gozenekler yavas yavas tıkanır ve oyle raddeye gelir ki kan dolasımı artık bypass yol bulur ve kalıcı sertlesememe sorununa yol acar .

Sonucta , bir uruloji uzmanına giderek sorunu aynen bu sekilde anlatman gerek . Doktor doppler ve diger tetkiklerle sorunun yerini belirleyip gelecege yonelik olusacak kalıcı hasarların onune gececektir.

0|1
    0|0
    • çok tesekkur ederim bu işlerden anlıyorsunuz galiba, fakat çok erken kalkıp 5 dakikada hazırlanıp erken çıktıgım için küçük tuvaletimi evde yapamıyorum, okula vardıgımda yapıyorum genelde

• bir daha dikkat ederim

• Bu sisteme zarar verici bir alıskanlık , 1 dakika daha ayır ve isini evde gor , gidene kadar da dogal sistemin kendini yenilesin . Ayrıca boyle bir gorunumu teshircilik olarak algılayan teyzelerden fena uyarı alabilir , o otobus guzergahında binmeye ondan sonra da tereddutler gecirebilirsin.

Ne gerek var boyle islere , +1 dk yeter sana

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabah ereksiyonu, deniliyor..internetten araştır bulamazsan da doktora git..önerim

0|2
    0|0
  • buna sabah ereksıyonu denılıyor.ıseyınce gectıgı soylenıyor nette

0|3
    0|0
    • evet arkadaş işemesi gerekir o zaman normale dönecektir ama kalkıkta işenmezki :))

• bayanım ancak bu kadar bılıyorum:)nete yazılanları soyledım:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Tuvalete gittikten sonrada geçmiyor mu bu durum?

0|0
    0|0
  • sabah uyandığında çoğu zaman normal ama ilk defa inmiyor diyeni duyuyorum. daha iyi bir çözüm bulamazsan masturbasyon...

0|1
    0|0
  • İşeyince geçer.

0|1
    0|0
  • Herkese olur. Utanılacak birşey yok.

Sonuçta sen isteyince sönmüyorki bu veled. :D

0|0
    0|0
  • arada bir ilişkiye girmek iyi geliyor

0|1
    2|0