En beğendiğiniz Erkek giyim markası nedir?

son zamanlarda maskülen bir erkek giyim markası yok gibi. feminen tarz kesimler tarzıma uymuyor. en beğendiğim markalar bile saçmalamaya başladı mesela bir jean alamaz haldeyim. hep bu Gay tasarımcılar yüzünden bu erkek giyimi çok çekmeye başladı bence .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2 yıldır bay giyim üzerine mağaza işletiyorum ve son yıllarda çoğu erkeğin genel tercihi slim kesimler yani tasarımcıların gay olması değilde insanların fiziğini belli eden kıyafetler giyme isteği diyelim :) sorunun cevabına gelirsek orta düzey kaliteli bir giyim için; EforMCR (mdoa crise)Avva sürekli aynı seri üstünde oynarak yıllardır aynı ürünü üreten bir çok firmaya göre hem farklı hemde tarz ve üst grupları son yıllarda çok iyi çalışan 3 marka önerebilirim sanajeans içinde ;dar kesim istiyosan kesinlikle ZARAnormal kesimde ise loft , ltb , mavi olabilir bende para çok gibi dersende diesel ve armani bakabilirsin

• Katılıyorum, ayrıca Efor ve Network'un spor tasarımları da çok iyi.

Kızlar Ne Diyor 16

• u.s polo ben de hep ordan giyinirim ve erkeklere de yakıştırıyorum.

• Sarar

• Gant

• damat sarar hoş

• Neyse ki insanları kıyafetine gore yargılamadıgımdan olsa gerek, markaları da ilgimi cekmiyor.Ama, reese illa dersen marka olsun, Turkiye'de aldıgından cok daha dusuk fiyata istedigin markayı alabilecegin bir yer biliyorum..

• marka olması önemli değil nilca önemli olan yakışması bende marka takıntısı taşımıyorum . öner bakalım :)

• Öncekileri Göster
    • acı karşılıklı çekiliyor o zaman :)

• oyle diyorsan dogrudur :)

• polo

• kiğılı ve sarar. Spor olarak ise tommy giysin benim olsun :)

• kesimleri daha çok kilolu erkekler için

• Yoo şöyle diyelim her çeşit insanın ihtiyacını karşılayabilecek türden.

• eğer tonlarca mağazadan bir şey beğenemiyorsanız farkedin ki yaşınız 30u geçiyor ve siz yaşlanıyorsunuz. Yani tarzınız eskiyor. kızmayın ben de aynı durumdayım. iş yerinde mürebbiye tarzından vazgeçemeyen biriyim. bir de yeni nesilin fiziği de farklı beğenmek daha zor oluyor.

• giyim tarzım eskidiğinden dolayı sorun yaşamıyorum. fiziğime uygun zamanın getirdiği giyimi takip ederim fakat sorun yeni tarzın çok fazla feminen olması ve ben erkeklerin erkek gibi bayanlarında bayan gibi giyinmesini tercih ederim.

• Boss gzl hos ve zarif erkek modasi

• Mango ve net work

• mango ve network şu sıralar daha maskülen

• Öncekileri Göster
    • hiç takip etmedim ve hiç alışveriş yapmadım , parfümü dışında

• Soru detayına baktım da zaten maskülen istemişsin mango ve net work için de maskülen diyebiliriz bence..

• Massimo dutti :) ama çok pahalı lan

• Damat TWS, Zara

• Sende mi buradaydın yahu

• Zara, IKKS, Chevignon, Eden Park diye uzar bu liste.Niye gay gay diyorsun ya ben cok seviyorum son zamanlardaki erkek koleksiyonunu. Mesela link Bu tarz aykkabilarada bayilirim link link

• scotch soda,jack jones

• Sarar

Erkekler Ne Diyor 39

• LTB

• faruk abi nerden alıyo bilmiyorum kazak gömlek faruk abiden alıyorum pantalonlarımıda genelde osman abiden kavga dövüş pazarlık ediyoz iştetasarım masarım hakgetire muhtemelen merdiven altı tezgahlarda üretilen fason modeller

• en iyi moda çarşı pazar modası ben mesela aşırı maskülen bir giyimi sevmiyorum bir erkek azda olsa feminen bir çizgi de katmalı giyimine mesela dar kesim gömlek kot kesim kumaş pantolon ya da kar kesim ceket tarzı o yüzden aşırıya kaçmamak kaydı ile erkeklerde azda olsa feminen giyinmesi gerekir

• slim fit giyim kullnıyorum feminen tarz bu değil bence

• az da olsa içinde feminen bir çizgi var dar kesim pantolon ve belden oturmalı gömlekler feminen tarzın getirdiği bir etkidir

• Jack Jones

• bir modeli çok hoşuma gitti

• Sence?

• zara ve eltınyıldız dan giyerim.

• herkez yazmıs dokturmus neymıs be abı 300-500 lıra kotlar 200 e gomlekler 300-400 e ayakkabı satan mazalar ve makaları yazmıs... erkek gıyım demısısn herkez takım elbıse satan daha cok ısde gıyebılecegın urunler sata nmaazaları yazmıs. bazıları ole ucmuskı baya baya20000 tl gelırın olması lazım soledıklerı markalardan gıyınmek ıcın ama ısprtada badı sweetshot alan tıpler cakma konversın rengını sevse alırlar yanı neler demısler.. hacı orta yollu bıseyler ıstıyorsan mavı colıns:spor gıyım ıcın dıesel zara demıs ben ım zarada calısan arkadasım var gırne bayanların yuzde 95 ı satın almıyor neden fıyat kol gıbı...bu ulkenın ekonomık durumu1500-2000 tl bırakın bu ıslerı. kım kota 300 takım elbıseye 500-600 t shırt e 150 verebılıyor monta 600 -700 gercekcı olun hepımız rresıdans vılla cocuklarıyız sankı

• collezione

• kotta ltb colıns mavı gıyerım

• hatemoğlu ve sarar iyidir. Ama ben genelde hatemoğlunu tercih ediyorum.

• Efor,Pull & Bear,Bershka,H&M

• efor kalitesi çok düşük pull bear güzel ama bershka ve h m feminen tarzları var

• Scotch & Soda ve Franklin & Marshall bunlarda iyidir

• versace

• jack & jones

• Pull and Bear'ın adı Bershka tadı :) <3

• ds damat karaca kıgılı:)

• damat ,ramsey. genellikle damat, sporda ve takımda yer yer uygun fiyatları olabiliyor.kaliteli. ramsey az tuzlu...

• damat takımları çok kaliteli

• ayrıça şık duruyor.ramsey de çok güzel. diğer markalar, çok üst düzeyde fiyat biçiyor.

• Levis'in kotları, gömlekleri falan çok iyi hemde kaliteli.

• kesimlerini beğenmiyorum artık . 501 modeli bile eskisi gibi üretilmiyor

• river island tr de mağazayı kapadığından beri üzgünüm

• Gay tasarımcılar yüzünden erkek giyimi çok çekmeye başlamışmışmışşşşş...Senin o gay tasarımcılar dediklerin olmasaydı eğer,sen hala bol paça kumaş pantolon giyer olurdun markete giderken bile..Densiz!Hiçbir şey satın alamıyorsan eğer,pılını pırtını al dağa git,orada yaşa.

• uwww çok sert . gay tasarımcılar fazla feminen tarzları erkeklere tasarlamasınlar o zaman . gay liğimi hakaret olarak algıladın yoksa gay tasarımcıların fazla feminen çizgisinin erkekler tarafından beğenlmemesini mi bunu anlayamadım.

• pazar olum pazaaaar. pazardakinden kralını hiç bir yerde bulamazsınız. yolunmaktan bıkmadınız mı? aynı malı sırf adından dolayı onlarca lira farkla alıyosunuz. hayır yakışmıyosa giydiğiniz şey yani sorun sizdeyse en kral marka neylesin sizin tıfıl vücutlarınızı lan. pazara gidin valla.

• damat tween

• Okey ve Durex başkada erkek giyim markası bilmem

• EFOR tercih ederim.

• Pull and bear, jack jones, zara.

• Avva`ya bir göz atmalısın,tarz kalite cok iyi bence.

• Herkes vefasız Her hafta Salı günü kadıköy/hasapaşa da kurulan pazar da bir abi var bütün markaların cakması mevcut en sevdiğim marka Ediz abi yani :Dgömleğe 100 tl vereceğime 20 veriom 80 e bizimkiler le içiokk :D

• marka önemli değil .. markacı olmaktansa yakışanı olması önemli . hasanpaşa , istinye park farketmiyor .

• aynı şeyi farklı üslupla söyledik kankilop :D

• karacanın tasarımları hoşuma gidiyor bu aralar

• bershka ve polo :)

• Millet damat boss zara sarar yazmış amk zengin miyiz la bir takıma 2 milyar verekpazar kollekşın yeter

• zara da takım 250 tl yede var
      boss aşırı pahalı sırf fiyat yüzünden ego yüzünden alınmaz
      sarar 250 tl takım var
      damat en ucuz takım 330 tl

• Polo,Sarar,Mavi

• Daha Fazla
Yükleniyor...