İtirazım var bu zalim kadere!

Dalga geçecekler konudan çıksın lütfen.

Hayata küstüm resmen, vücudumun şekli çay bardağı gibi, sakalım bıyığımda tüy tüy çıkıyor, bacaklarım ve bileklerim ince. Kadın vücudu gibi tıpkı, sokakta anlaşılmasın diye hep bol giyiyorum ve çok güçsüzüm. Body bile yaptım 2 ay ama çok az kas çıktı hiç kasta yapamıyorum. Kıza benziyorum resmen ama gay ya da bisex falan değilim. Kadınlardan hoşlanıyorum o konuda bir sıkıntım yok ama bu bir hastalıkmıdır? Hayata küstüm resmen. Kızlar siz böyle birine nasıl bakarsınız? :(

Suratım bile erkeğe benzemiyor. Lütfen ciddi yorumlar yapın. Hastalıkmı falanmı bu? :(((

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• kadere isyan edilmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kere yaşın önemli? yaşın artık fiziksel olarak değişmiceğin bir yaşsa belki de hormonel sorunlardan kaynaklaniyordur. şimdi baktım da 95liymişsn diye yazmışsın. daha değişirsin merak etme :) ama evt spor işe yarayabilir..

0|0
    0|0
  • iki ay icinde Arnold olamazsin!Daha uzun bir süre gerekir!Ve doktora filan gitme hasta filan degilsin!

0|0
    0|0

• yaş kaç?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• itiraz etme

0|0
    0|0
  • yaşın kaç ?

0|0
    0|0
  • Doktor gitmeyi düşünmedin mi hiç?

0|0
    0|1
    • böyle bişey için doktora gitmeyi erkekliğine yedirirmiydin sen?

• Bi' şekilde işin içinden çıkman lazım. Beklemekle çözüme ulaşamayacağın kesin. Kasların eriyordur belki? Doktora sana geç kalmışsın derse ne cevap vereceksin?

• yok kas erimesi olsa anlaşılmayacak birşey değil o, ama kaslarımı hiç geliştiremiyorum. arkadaşımla aynı anda body ye başladık ama onun yaptığı kasın 5 te 2 sini yapabildim, çalışma programımızın aynı olmasına rağmen.

• yok olum kendıne gel bır once bodye 1 yıl gıbıp sonuc alırsın 2 ay da bısey olmaz

0|0
    0|0
    • arkadaşımla birlikte gidiyoduk ama o kas yığını oldu bildiğin

• her vucut bırmı kardesım kendıne guven yo kıl ınceymıs falan sundan bır kurtul once kendıne guvennn

• profesyonel yardım almalısın(psikolog) bence kendi kendine aşamayabilirsin bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...