Cinsel ilişki ve yaşla ilgili soru?

Arkadaşlar ben 30 yasındayım ve bu yaşıma kadar cinsel ilişki yaşamadım. Bakırım!

Dinen caiz olmadığı için, hiç sekse yaklaşmadım. Başka bir nedeni yok. Her erkek istediği zaman imkanlar malum mevcut cinsel ilişki yaşıyabilir.

Ben evlenmeden önce cinsel ilişki yaşamak istemedim ve kendimi eşime saklamak istiyorum. Ama yaşım gittikçe ilerliyor ve artık düşünmeye ve biraz endişe etmeye başladım. Tabiki dinen fazla beklemeden evlenmek en doğrusu, ama nasip olmadı.

Üniversite derken, çalışmak vs., nasip dedik ve bu yasa kadar evlenmedim. Hayırlısıylada kendime göre birinide bulamadım. Şununda farkına vardım insan yaşı ilerledikçe ister istemez seçici olmaya başlıyor. Birazda bundan kaynaklanıyor bence. Siz kızlar bu yaşta bir erkek seks hayatı olmadını bildiğinzde onun hakkında ne düşünürsünüz?

Evlenmek istiyorum ve kendim bakır olduğumdan tabiki gönlümde bakire bir kızla evlemek isterim. Kendimden en az beş yaş küçük olsun istiyorum. Sizce 21 ile 25 yaş arasındaki kızla evlenmemde bir sakınca olabilirmi? Fazlamı küçük ya da yaş fark etmez mi? 21 ile 25 arasındaki kızlara sormak istiyorum 30 yasında birisi ile evlenmek istermisiniz, ya da yaş farkı size göre fazlamı?

Birde 30 yasına kadar hiç cinsel ilişki yaşamayan erkek hasta olarak mı görülür?

Çok şükür sağlıklıyım ve istek bakımındanda bir sorunum yok. Tek mastürbasyonla kendimi tatmin ediyorum.

Cİddi cevaplar lütfen! Teşekkürler!

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim erkek arkadasim da 29 yasinda ben 21 yasimdayim 1.5 senedir beraberiz o da sizin gibi bu zamana kadar dini acidan gunah oldugu icin hic iliskiye girmemis ogrendigimde de hic sasirmadim hatta mutlu oldum bence gayet normal olmasi gereken bu

0|1
    0|0
    • Tesekkürler! Yas farkindan dolayi bir sikinti yasadiniz mi? Fikir ayriligi gibi. vs..

• Rica ederim, her iliskide oldugu kadar fikir ayriliklari oluyor tabi ama yastan kaynaklandigini dusunmuyorum yasitlarimdan bazen daha olgun davranmasini seviyorum,bazen de ondan cok daha olgun davranan ben oluyorum.Karakter de cok onemli tabi tanidigim en cocuksu insanlardan birisin derim ben ona.O da baslarda korkmus yas farkinin benim icin sorun olacagindan ama onemli olmuyor sevince hic dert etmemelisin bence

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• 27 yaşındaym ben gidiyrm o zaman ^^

0|0
    0|0
  • olabilirde sen simdiye kadar hic kendini tatmin etmedinmi?

0|0
    0|0
    • tek mastürbasyon ile kendimi tatmin ediyorum. Cinsel iliski hic yasamadim, sünkü evlenmeden yapmak istemedigimden dolayi.

• olabilir geriside kader kismet

• Elbette bakire isem karşımdakinin de öyle olması gerek şeytanın kanına girmesine izin vermemişsin helede bu devirde büyük irade sakın bir yanlış yapma derim kızlar kndinden büyük erkekleri daha çok tercih eder birisi olsun ilk olsun tek olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evlen gitsin olmaz

0|0
    0|0
  • evlen artık

0|0
    0|0
  • gel senle bir pavyona gidelim sonrada genelevine, yasayim sen orda milli olursun iste

0|0
    0|1
  • yaş konusunaa gelceksen sıkıntı yaratmaa kendinden 10 yaş küçüklerle evlenen insanlar var önemli olan sizin anlaşmanız yaş falan sorun değil seks yapma konusuda diyosan en iyisini yapıyosun sana tavsiyem bir kere yap bişey olmazz ama knedene eşine saklrsan daha iyi olur ancak dayanabilcek misin seçim senin dostum

0|0
    0|0
  • imanlıysan 5 6 kere git yap olma böle töbe der haca gider ALLAHA SIGINIRSIN YAPACAGINI YAP AMA İNANCLI OL

0|0
    2|1
Yükleniyor...