Eşim kemoterapi görüyor

6aydır eşim kanser tedavisi görüyor çok mutsuzum hiç bişile ilgilenmez oldu aramızda cinsellik diye bişi kalmadı aldatmak istemiyorum ama benimde ihtiyaçlarım var aramızdaki ilişki hasta ve bakıcısı tarzında aldatsam günah olurmu

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• Rabbim böyle hastalıklardan korusun çok zor bişi çok acı ama size birşey söyliyim mi kanseri bırakın grip oluyor ve çok ağır geçiyor gribi yani 1 ay ve daha fazla olduğu oluyor halsiz oluyor bitkin oluyor istifra ediyor kendine hali olmuyor o halini görenler ölecek sanıyor bunu ciddi şekilde anlatıyorum belki kanserle eş değil ama ben küçüçük gripte bile başından ayrılmıyorum ağlıyorum üzülüyorum mahvoluyorum aklıma ihtiyaç falan gelmiyor vallaa aklımın ucundan bile geçmiyor.Allah korusun yaa şöyle düşün belki yarın iyileşecek ve sen bunları düşündüğün için kendinden nefret edeceksin

1|1
    0|0
    • Sanki kocam benim yüzündenmi hasta oldu eve bile uğramayan biriydi sabah çıkıp gece3 -4 te kafa bimilyon eve gelirdi onun yaptıklarına göre ben bin kat iyiyim

• bak arkadaşım tam 5 yıl kötü şeyler yaşadım ki biz sevgiliydik ozamanlar da gezer tozar eğlenir beni takmaz değer vermez gözükürdü ama ben yalnızca sabrettim.hayat insanın başına herşeyi getiriyor veee şunu asla unutmayın kimse hiçbir insan aldatılmayı haketmez

Erkekler Ne Diyor 18

• Öncelikle Geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim.. Başa gelen çekilir " gibi bir şey diyemem.. Durumun çok zor olduğunun farkındayım..Ancak bilmelisiniz ki.. Evlilik.. Aşk..Sevgi..Sevgili.. sadece iyi gün için değildir.. Evet 6 Ay uzun bir süre ve Hastalığı itibariyle de Hayatında en çok Sevgi, destek, Moral2e ihtiyaç duyduğu bu dönemde sizin bu düşüncelerde olmanız pek doğru değil.. Sanırım Tedavi şekli ve süresi size günlük hayatın bir parçası gibi görünmeye başlamış.. KemoThrapy tedavisi çok yağır ve yoğun ilaçlı tedavi şeklidir.. Bedeni çok zorlar ve yorar.. Sinirsel değişiklikler haricinde Fiziki olarak da ciddi etkilemektedir..( Bedende Kıl-Tüy dökülmesi, kaşların dökülmesi vs..vs..)

Önemli Karagünda Dost olmak.. Yoksa İyi günde elinizi sallasanız ellisi.. Sizin bu tip düşüncelere düşmüş olmanız kanserden beter bir durum..

Aldatma durumunda Günah'ı bir yana İnsanlık aybı olur herşeyden önce..

0|0
    0|0
    • beyfendi ben elimden gelenin fazlasını yaptığıma inanıyorum ama aramızdaki ilişki çok farklı bir boyuta ulaştı hep saran kollayan ilgilenen moral veren taraf benim bende tükendiğimi hissediyorum artık belkide piskolojim bozuldu bende bana ilgi ve destek veren birileri ister durumdayım şu ara offf konu cinsellik değil yani...

• aldatmak istemiyorum demişsin bir de aldatsam günah olur mu diye soruyosun sen belli ki niyeti bozmuşsun evlenirken iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta diye boş yere yemin ettin galiba aynı durumda sen olsan eşininde sana yardımcı olması gerekirdi böyle bir durumda hala cinsellik düşünmen bile ayıp bence senin cinselliğe onun da sağlığına kavuşmaya ihtiyacı var hanisi daha önemli sence iyi mutlu bir evlilik için bazen fedakarlık yapmak gerekir o yapamıcağına göre şu an senin yapıp dayanman lazım

0|1
    0|0
  • senin ihtiyacın varda gençken yokmuydu ? evlenmeden önce napıyorsan şimdide öyle yap. Olmadı bak adam kemoterapi görüyor diyorsun. Arada bir ana ateşli bir sürpriz yapsan fenamı olur. En kötü ihtimalle korunursunuz ama bu ona çok büyük mutluluk ve moral verir. Adamın senin yanında olmasına desteğine ihtiyacı var sen onu aldatim mi ihtiyacım var diyorsun. ilk başta ilgilenmesede böyle sürprizler erkeğe moral verir. Adamın en çok morale ihtiyacı var. Eğer sen onu aldatırsan bir daha onun yüzüne nasıl bakacan ?

0|0
    0|0
  • Allah kimseye senin gibi eş vermesin düşmanıma bile...

0|0
    0|0
  • senin ben gotünü sikeyim o rospusun sen be bune adam yaşamaya çalışıyo karı aminın derdinde

0|1
    1|1
  • Sonradan vicdan azabı çekersin. Senin de ihtiyacın var, bu konuda sana hak veriyorum ama eşinin hasta olduğu ve ona bakmakla yükümlü olduğun şu zamanda onu aldatman yanlış ve çirkin bir davranış olur. Kendine bir dildo al en iyisi.

0|0
    0|0
  • yapma böyle bişey yapma..zor bir dönemdedir şimdi o ölüm kalım mücadelesi bunu ancak yatan anlar..

0|0
    0|0
  • ya madem bakamıyacaksın zor günde yanında olamıyacaksın neden evlendin ? bide utanmadan aldatsam günah olurum diyorsun seks evliligi yapmasaydın o zaman.Aldatıcak kadar da düşme.

1|1
    0|0
  • Sen insansan ben hayvan olmaya raziyim.

1|1
    0|0
  • Valla eğer iyileşirse yüzüne bakabileceksen yap:=)

0|0
    0|0
  • benim adaletime göre bu soruyu sormak zaten aldatmaktır..

0|1
    0|0
  • kufuru hakedıyosun

0|0
    0|0
  • Aldatmak en doğal hakkın.

Hem eşine yardım et hem aldat

Ölürse de hemen evlen

0|0
    0|2
  • İhtiyaçların var ise evde salatalık patlıcan da mı yok ?

0|0
    0|0
  • cehennemde yanacaksın

0|0
    0|0
  • söyle düşün sen kemoterapi görsen ve kocan seni aldatsa ne hisedersin ?

0|0
    0|1
    • Eminim aldatırdı bayanlar duygusal bakıyor yapamıyor

• eğer kocan öğrenirse yıkılır.daha hasta olur senin insanlığını kalmış eğer yaparsan kimse sni yargılayamaz.

• sexshop a git sende

0|0
    0|0
  • Eşini de al ve grup yap bari.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne biçim insanlar var böylelerini gördükçe insanlıktan tiksiniyorum. Kocan ne acılar çekiyor sen neyin derdindesin. Sen evlenirken hastalıkta sağlıkta demedin mi . Sen kemoterapi görsen kocana git beni aldat mı derdin onun yanında mı olmasını isterdin yazık be yazık

0|0
    0|0
    • Sanki kocam benim yüzündenmi hasta oldu eve bile uğramayan biriydi sabah çıkıp gece3 -4 te kafa bimilyon eve gelirdi onun yaptıklarına göre ben bin kat iyiyim

• Sen sadece şuanda kendini haklı çıkarmak istiyorsun

• Aldatsan neden günah olsun canım git onla bunla yat sonuçta eşin kızmaz yani senin ihtiyaçların var :)

0|0
    0|1
    • Onla bunla mı yok artık o kadar değil

• Asıl ben sana yok artık diyorum. Eşin neler yaşıyor senin düşündüğün şeye bak. Yazık..

• migdem bulandı gercekten. boyle insanlar var mi ya ?

sen tersini dusun ? kocan bunu yapsa?

Hastalıkta ve Saglıkta ! Unutma bunu

0|2
    0|0
  • senin gibi bı eşi Allah düşmanıma bile vermesin.düşündüğün şeye bak

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun sakın yapma ilerde vicdan azabi cekersib heleki hasta iken :(

0|0
    0|0
  • destek olacağına saçmalıyorsun töbee

0|0