Ailem lezbiyen oldugumu öğrendi. Hocamdan hoşlanıyorum ne yapabilirim?

Ailem dün itibariyle lezbiyen oldugumu öğrendi. Hiç bir şey söylemediler ama.Hocam da biliyor.Bana yardım etmek için sürekli başka şeylerden konuşuyor, arkadaş gibi davranıyor bana ama ben hocamdan hoşlanıyorum ne yapabilirim?

Çok çekici geliyor bana bacakları

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• kızım sen bu manyakları boş verde eğer senin öyle bir tercihin varsa kimse karışamaz. Diğer kızlara göre daha zor eş bulursun ama Eçift falan üyeliğiyle çevrendende lezbiyen bulursun. Ama bana kalırsa seninki psikollojik. Acil bir erkek arkadaş bul bence :)

Ama sana lezbiyen olup olmadığını kesin olarak söyleyemem ama bir test yapabilirsin. Büyük ihtimalle psikolojik. sen biliyorsundur diye site ismi vermiyorum bilmiyorsan verebilirim. Ama yanında kimsenin olmadığına emin ol hatta evde kimse olmasın açarken. (sen anladın demek istediğim siteleri. çok bilmişlik taslamak istemedim. Sen erkeklere bakmaya çalışırsan bu psikolojiyi atarsın üzerinden.) yanlış anlama çünkü lezbiyenlik bir cinsel tercih meselesidir. Psikolojiktir çünkü senin vücudun gereği senin vücudunun tamamlayıcısı erkek vücududur. Zaten büyük ihtimalle sen çok güzel kadın dedin. Sonra keşke o bacaklar bendede olsa dedin kendini şişirdin sonrada kendini lezbiyen sanmaya başladın.

Eğer istersen bir erkek olarak değil burdaki bir arkadaşın olarak sana destek olurum. (yanlış anlama bütün kadınlar heteroseksüel olarak doğarlar hatta bayanların %80 i di seksüelliğe yatkındırlar. ama bu di seksüellik şu anlama gelir. Hem erkeğe hemde kadına ilgi duymak. Bunda utanacak bişi yok çünkü genç kızların %80 i böyle (kaşarlar hariç)

Sen 1-2 hafta dediğim sitelere gir. Bildiğin güzel site yoksa ben sana mesajdan atarım.

0|0
    2|0
    • Yardım ettigin için teşekkürler lezbiyen oldugumu kabul etmediğim zamanlarda izlerdim ama hiç bişey olmadı yani hiç bişey hissetmedim.

• yazıda şöyle bir söz etmişim demi "genç kızların %80 i diseksüelliğe (çift eşliliğe) biraz daha açmamı istiyorsan hem kadınlara hemde erkeklere cinsel istek beslemeye meyillidir. Ama bunu çoğunlukla etrafımızdaki kızları hemen sevgili ayağına yakaladıkları için bu sorun ortadan kalkıyor. Sende birini bul

• Sevgilim var kadın

Erkekler Ne Diyor 10

• Olabilir tabiki herkesin kendi yaşamı...

Eğer bunu bir sorun olarak görüyorsan, bu konuda profesyonel bir yardım almanı öneririm.

(Açıkçası lezbiyenleri çok ilginç buluyorum bende hep merak uyandırıyor. Belkide hiç lezbiyen tanımadığım için olabilir)

0|0
    0|0
  • senin ki aşktan yana sevmek değil onun insanlığından ötürü sevmek

0|0
    0|0
  • Gidip tedavi görmelsin bence.

0|0
    0|0
    • Hastalık değil bu

• Psikolog'a gidip tedavi olabilirsi.Benim bildiğim hormonal bozukluktan olduğunu biliorum.He sana karışmakta istemem kendi terciğin.

• Lezbiyen bayanların son derece çekici olduklarını düşünürüm. Zaten 1 bayan sevgilin de varmış. Yaşamla ve kendinle ilgili en doğru kararı sen verirsin. Kimse yaşamına karışamaz ve karışmamalı.

0|0
    0|0
  • kurtulamazsın cinsel seçimin senin

0|0
    0|0
  • lezbiyen kızlar da güzel olur diye biliriz. bu aşkın katili meçhul gizli, derdine tabiplerde olamaz çare

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş bence :D

0|0
    0|0
  • Hep sizin gibi lezbiyenler yüzünden türk erkekleri abazan abazan geziyor :)

0|0
    0|0
  • ah lezbiyen birini becermek çok isterdim

0|1
    0|0
  • benimle tanış seni bu hormonal dengesizliketen kurtaraiblirm :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• topla kendini . psikoloğa görün.

0|0
    1|0
  • piskoloğa git.ahiretinide kenedenide kurtar bu sapıklığından kurtul ..toplumdan da dışlanırsın .

1|1
    2|0
  • yaşadığın hoşlantı belki geçici bir durumdur. hiç bir erkekten hoşlanmadın mı fiziği seni etkilemedimi. evet bayanların yapısı gercekten cok seksi bir erkeğe göre ama hemen lezbiyenım ben teşhisi koyma kendıne. kendını bı sına belki sadece o hocana karsı bıseydır bu

0|0
    1|0
    • hayir suana kadar hic bir erkekten hoslanmadim.

• ben biseksüelim bir kadından da hoşlandım erkektende. seni anlayabılıyorum. günah diyen insanları umursama allah bile bile bu günahı sana yüklemezdi allahtan gelen bişey ama acı çekiyosan rahatsızan bu durumdn psikologdan yardım al. artık ailen biliyo rahatsın nede olsa

• tesekkurler.

Yükleniyor...