Bakire olmayan kızı sevemem; kıskancım. Ne düşünüyorsunuz?

Ben bakire olmayan kızı sevemem. Onun başkasıyla yatakta aklıma getirmek beni delirtiyor.

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna Kadar Haklısın. Başkasının Altında Kıvranmış Onun Spermleri Belki Vajinasının Dudakları Arasından Akmış Biriyle Olurmu. Sonuna Kadar Haklısın. Kim olursa Olsun S.ktiri çek

4|9
    3|1

Kızlar Ne Diyor 11

• haklisin sevmek icin bazi özelikler sart

sana ait olan birse daha tatli olur

her insanin sevecegi kisilik arayis farklidir

1|2
    0|0
  • Ya bakireyse ama her boku yediyse bilemezsin ki bunu.. Bunu dusunmekte seni cildirtir o zaman kiskancliktan

2|2
    0|1
  • Bence yanlış düşünüyorsun benim arkadaşım bakire ama arkadan evrmediğine kalmadı burdan boğaz köprüsüne yol olur. Gitti "namusuyla" evlendi. Erkek de bakir olmamalı ben istemem tecrübesiz birini karşımda erkek dediğin tecrübeli olucak kadına bu yol nereye gidiyor gösterecek

0|1
    0|0
  • bundan bize ne

herkes hak ettiğini buluyor bu dünyada

2|1
    0|2
  • hakkındır sende bakirmişsin niayetinde.

0|1
    1|3
  • erkek olsam bende istemem

0|0
    0|0
  • Bakir misin?

0|0
    1|1
  • Sen öyle bir insan olki Allahda senn karsına öyle biirni cıkarsn arkadasım :) sen böyle düşünüyorsun ama ben bakireyim mesela karsımda benm gbi öpüşmekten baska bişey yapmamıs erkek isterim ..ki rabbimin merhameti sonsuzdur daha iyisinide cıkarabilir karsıma cünkü ben pişmanım :) bende baskasıyla düşmüş kalkmıs bir erkegi sevemem .erkekte bir zar yok diye bir serbestlik bir esitsizlik olamaz ..nefsine hakim olacaksn arkadasım ..

1|4
    0|1
    • Aynen katiliyorum gizli

• sevgili olmak istediğin birisine daha önce başka bir kişiyle öpüşmüştüm der misin dürüst davranarrak

• evet derim ve demişliğim var ..daha önce öpüşmüştüm pişmanım dedimm ..

• Keske biri de beni boyle sevse

0|0
    0|0
    • nasil yani?

• Bi insan sevmese umrunda olmaz kizms deglms

• yn gercekden seven, kiskncmi olur?

• aynı sey erkek ıcınde gecerlı:)

6|1
    0|0
  • aynen bende baska kızlarla öpüşmüş sevişmiş bir erkeği istemem

2|2
    1|0
    • Bencede Doğru Olan Bu. Millet Her Boku Yeyip. "Aşkım Zarım Esnek" "Aşkım Küçükken Düşmüşüm" Azcık Delikanlı Olun. Milletle s.kiş Sonra Elin Adamına Yalan Söyle. Şeytan Üstü Şeytan Bu Karılar.

• Her kadın degıl ama. Ben evlılık yolundayım ve herseyı anlattım dogru duzgun sırf durustlugum sayesınde kazandım ıyıkıde yalan solememisim yalan soleseydımm hem onun yuzune bakamıcakdm hemde ılıskımız devam edmemis olcakdi :)

• ya o yalan soyleyenler nereye kadar saklayabilirki zaten bigün herşey ortaya çıkacak ozmn nolcak herkes dürüst olmalı bence evlenceği insanı kandırmamalı

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünya'da insanlar Mars'a robot gönderiyor, higgs parçacığını arayıp, kainatın nasıl oluştuğunu çözmek üzereler, ama bizim millet için en önemli şey, birlikte olduğu insanın, tanışmadan önceki cinsel hayatı... Tersine evrim geçiren tek milletiz, bir kaç milyon yıl sonra maymuna dönüşür, ağaçlarda yaşamaya başlarız bu kafayla :)

4|0
    1|2
  • büyük konuşmamak lazım,tamam kız bakire ama her yoldan geçmiş nerden biliceksin?50 tane ilişkisi olmuş bildiğin motor,ağza almış arkadan vermiş yemişte yemiş...bilmiyorum bu tarz yaklaşımlar tuhaf geliyo bana...

3|0
    0|0
    • bakir demek sadece önde ki zardan ibaret değildir zaten :D .bakir dediğimiz şey

hiç bir şekilde cinsel ilişkiye girmemiş anlamındadır . link

• Bu konuda bakirlik de devreye girer ama iş sadece bekarette değil bence. Düşünsene! Karşındaki insan bakire ama çok iyi saksafon çalıyor. Sadece yatakta düşünmek az kalır böyle olunca. Ama ağızda da bekaret zarı yok ki...

2|0
    0|0
  • bakirsen eyvallah, değilsen bencilsin

1|0
    0|0
  • klasik türk erkeği işte kendi bütün çiçeklerden bal almak ister ama evleneceği kişinin koklanmamış gül olmasını ister.kardeş bende hiç koklanmamış gül istiyorum ama sokakta gördüğüm çoğu güzeli koklamak istiyorum

1|1
    0|2
  • aynen baba

0|1
    0|0
  • bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyrsun

2|0
    0|0
Yükleniyor...