Kız kardeşiniz bakire değilse...

daha az sevmezmisiniz onu? benim sevgim çok azaldı, normalmi sizce

0|0
716

En İyi Kız Görüşü

• benım anlamadıgım nasıl ögrendin sen ya.. bekareti bu kadar önemseme. ben de bakireyim .. ama temız misin dersen . işte orada bir adım gerilerim. . .

0|4
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Niye? Ne kadar saçma bir düşünce sevgilinizden sonra kız kardeşinizi de mi zarıyla sevmeye başladınız?

6|4
    0|3
    • evet saçma ama abi olarak üzüldüm

• Ne Demek İlgilendirmez. Namusun O Senin. Kim Yaptıysa Git Doğra Nası Erkeksiniz

• O Sadece Zar Değil. Kaşarmısın Değilmisin ya da Anlıycan Tabirle. Önceden Başkası ziktimi zikmedimi Onu gösteriyor. Ben Erkek Halimle Bakirim. Kız kendini deldiriyor.

• Kendin bakir misin ? bakir bakire ne ya bir git işine. Cehaletinizden kusucam artık kusucam!

2|1
    0|1
  • En yakını sırt ceviriyorsa o kime güveni sevgi besleyebilir.

Yaptığın bencillik.

3|1
    0|2
  • düşündümde... sanada fakyuu

0|2
    0|2
  • sen nerden biliyorsun ?

0|1
    0|1
  • Kız çocukları henüz daha küçük bir bebek veya çocukken dış dünyanın mikroplarından sadece 5-6 cm uzak olan karın içindeki steril ortam kızlık zarı tarafından korunmaktadır. Kızlık zarı olmasaydı küçük yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya bilmeden vajinalarına parmaklarıyla dokunmaları bu çocuklar için büyük tehlike teşkil edecekti. Karın zarına ulaşabilecek mikroplar ciddi sorunlara yol açacağından birçok kız çocuğu ergenliğe bile ulaşamadan ölecekti. Bu bakımdan kızlık zarı kadının genital bölgesini dış etkenlere karşı koruyan bir engeldir ve bu amaçla yaratılmıştır. Fakat bizim toplumumuzda dahil olmak üzere bir çok toplumda kızlık zarı bekaretin, el değmemişliğin simgesi olmuştur. Hatta kızlık zarı namus anlamına gelmekte ve kızlık zarını yitirmiş kadınlara kötü gözle bakılmaktadır. Gelişmiş ülkelerde bu tarz düşünceler değerini yitirdiği için kızlık zarı sorun olmamaktadır. Bizim ülkemizde ise yeni yeni değişmekle birlikte gerdek gecesi kızın kanaması gerekli olduğu gibi bir düşünce bile bazı kesimlerde vardır. Bu sebeple olsun, çevresel faktörler olsun, psikolojik baskılar olsun kadını hem olumsuz yönde etkilemektedir. Kızlık zarı kadından kadına yapısal farklılık gösteren bir mekanizmadır. Bazı kadınlarda çok esnek olduğundan ilişkiye girilince yırtılmayabilir ve kanama da olmaz. Böyle bir farklılığın olduğu yapıda kanamayı mutlak suretle beklemek çok yanlıştır. Özellikle geçmiş yüzyıllarda kadınlar sırf bu yüzden gerdek gecesi sonrası evine gönderilmiş, dışlanmış, suçlanmıştır. Kızlık zarı namusun simgesi olamaz çünkü bir çok kadında görülemeyecek kadar küçük veya doğuştan yırtık bile olabilir. Bir kadının namusu ince bir zar tabakasında değil beyninde aranmalıdır. Kadınların geçmişte olan ilişkilerini namussuzluk olarak görüyorsak, %90'a yakını gerdek gecesinden önce hayatlarında en az bir kez ilişkiye girmiş olan erkeklerin hemen hepsi namussuzdur gibi bir çelişki ortaya çıkar. Bir erkek nasıl cinsel hayatın doğal seyrinde cinselliğe merak sarıp cinselliği tatmak istiyorsa bir kadın içinde durum farklı değildir. Aslında bir kadın belli bir yaşa gelmiş ve geçmişte ilişkisi olmamışsa bu durum erkeği şaşırtmalıdır. Kızlık zarı sanıldığı gibi amacı bekaretin mührü değil enfeksiyonlara karşı kadın vajinasını korumaktır.

3|5
    0|3
    • bunu oku sonra düşün.

• ne diyim ya

• yav bir git kızlık zarı tamamen kapatıyormu vajinayı yine delik var ordan girmiyormu kaka ve çiş

Erkekler Ne Diyor 16

• bence yanlış düşünüyorsun senin sevdiğin kızlar yok mu sanki ayrıca bu senin yargılayacağın bir durum değil tabi adınızı kötüye çıkartmadıktan sonra?

0|1
    0|0
  • benim şahsen sevgim azalmaz sonuçta oda insan onunda duyguları ihtiyaçları var nasıl erkeğin var ise aynı şekilde kızlarında var o mantıkla bakabilirsek daha olumlu bakabiliriz bu gibi olaylara ;)

3|1
    0|0
  • Kız kardeşim yok ama o halinden memnunsa gerisi beni ilgilendirmezdi.

1|1
    0|2
  • pardon soruy tam anlamadıumda . amk sen kız kardeşinin kız olmadığını nerden bilecen afedersin kutusuna mı baktın nerden anladında bu kanıya vardın . ?

1|0
    0|2
    • sanane oğlum öğrendim işte

• Bunları burda sormaman gerekirdi.Aranızda halledin güzel kardeşim.Başka akıl alma ve soruyu kaldırt bence.

1|1
    0|0
  • allah kımsenın basına vermesın. herkez kız kardesının baba evınden tellı duvaklı ayrılmasını ıster. ne hıssetıgını anlıyorum tabı ates dutugu yerı yakar... :/

0|1
    0|1
  • Kız Kardeşin Bakire Değil ve Hala Hayatta mı?

0|0
    3|3
  • Bence daha şefkatli davranmalısın. tabiki olayı bilmiyorum ama. yine de itidal üzerine davranmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Amk nasıl öğrendin ki

0|0
    0|0
    • öğrendim işte ne önemi var

• Çok hamsın pişman olursun...

0|0
    0|0
  • ben bakir değilim evlenmeyeceğim için bekaretede bakmam

0|1
    0|0
  • bende senin gibi olurdum kardeşim normal bişey değil bu

0|1
    1|0
  • eğer ailenizin adını kötüye çıkartmadıktan sonra (Allah korusun) bir sorun olmaz çünkü onunda hakkı sevmek sevilmek tabi evlendikten sonra bekareti gittiyse sorun ne peki?

0|1
    0|0
  • ben kız kardeşimin kafasını ezerim o benim olduğu kadar canım babamın da namusu .derhal kim ziktiyse onla ya evlenir ya da kafasını ezerim o yapan çocuğuuda napıp eder öğrenirim onada işkence yaparım evlendirttirm

0|1
    1|1
  • ciddi söylüyorum kardeşlikten reddederim

0|0
    3|1
  • öncelikle kendi isteyle bir şey olduysa bende karşı çıkarım ama istemeden bir şey olduysa onu kollarım ve morelini yüksek tutarım onun

0|1
    0|0
Yükleniyor...