Baylar bekaret sizin için ne kadar önemli?

Ben bekaret konusunda bazılarının deyimiyle eski kafalıyım.yani ilk tecrübenin özel ,helal olanla ve aşkla yaşanmasından yanayım.peki sizin için bu ne kadar önemli ?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu söyleyeceklerime karşı çıkabilirsiniz elbet ancak benim düşüncem de budur. bir erkek olmama rağmen erkeklerin çok büyük bir kesiminin yıllarca gönül eğlendirerek kızlarla yatıp kalkıp sonra iş ciddiye binince aman temiz olsun helal sütü emmiş olsun bakire olsun demesine anlam veremiyorum. eğer adalet varsa herkese olmalı. yani eğer bir erkek yıllraca gününü gün etmiş orada burada yatıp kalkmışsa bakire olmayan bir kızla evlenirse ona bişey söylemeye hakkı olmamalı. bu ülkedeki kızlara tek kullanımlık çöp poşeti bakış açısı kalkmalı ortadan...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben bakirim aynı kafa bendede var :D .Arkadaşlarım halen ısrar eder milli formayı

giymem için ama ben istemiyorum çünkü evleneceğim insanla yaşamak isterim

elin paralı o*rospusuyla yatıpta günah işleyemem zina büyük günah olduğu için

ayrıca uzak dururum .

0|0
    0|0
  • sen geri kafalı değilsin olması gereken kafa yapısına sahipsin..benim için önemli ama sadece bedenen değil kafa yapısı da öyle olmalı.

0|1
    1|0
  • Evet, önemli.

1|0
    1|0
  • ben bakir oldugum için ilerde evleneceğim kişininde öyle olmasını isterim ama çokta takıntılı değilim.

0|0
    0|0
  • duruma kişiye yaşa göre değişken bir durum..

0|0
    0|0
  • ee önemli tabi.. ama seninde bir erkek olarak başkalarıyla birlikte oldugunu düşünürsek o neden olmasın demiyor degil insan... nerde adalet? Eşitlik?

0|0
    0|0
  • Bu konularda eski kafalı olmak iyidir .

0|1
    1|0
  • Zar olayı biraz eskide kaldı artık diye düşünüyorum

1|0
    1|0
  • önemli olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Bacak arasındakinin hiç!

0|0
    0|0
  • Bazen sallamıyorum bazen çok takıyorum.ruh halime göre değişiyor.hep toplum yüzünden bunlar.

0|0
    0|0
  • evlenip boşanmışsa normal..kader... ama genç kız bekaret yoksa sorun...!

0|0
    1|1

• evlenene kadar farketmez

0|0
    1|1
  • maximum düzeyde önemli benim için büyük konuşuyorum evlenmem öyle biriyle allah daha hayırlı bakire el değmemiş kız nasip etsin

1|0
    2|0
  • ben söylim yüzde 90 ı için sadece deri parçası :D

0|0
    0|0
    • buda bir bakış açısı tabii

• Ben bakirsem elbette önemli... Yok değilsem çokta önemli olmasa gerekk...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eski kafalı mı? Anlaşılan sen zina yapmamayı Allah için istemiyorsun. Böyle eski kafalı diye yorumladığına göre.. Açıkcası üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Her önüne gelen kızla yatma hayali kuran gençlerin, evleneceği zaman bakire kız beklemesinin mantığı çözülmemiştir cicim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...