Cinsel organin boyutu ve bakire kiz

Arkadaşlar bu benzer sorular sürekli sorulur biliyorum. Anatomik olarak her penis (uzunluğu 10-18cm, kalınlığı 3 cm ve yukarı) kadını tatmin olması için yeterlidir. Ama görsel olarak kızlar benim bildiğim kadarıyla büyük penisden tahrik olurlar.

Benim öğrenmek istediğim şu. İçinizde evlenmeden önce cinsel ilişki yaşamayıpta evlendiğinde bakire olarak yaşayanlarınıza sormak istiyorum. Her penis sizin için büyük mü görünür, ya da sizlerde büyük penis den hoşlanırmısınız ya da çekinirmisiniz?

Siz eşinizin penisin ilk gördüğünüzde hayal kırıklığı mı yaşadınız ya da size büyük mü geldi (görsel olarak veya genel)

Penisin büyüklüğü sizler için önemi varmı ya da bir kaç ilişki yaşamış kızlar mı büyük penisden hoşlanırlar?

Benim daha cinsel deneyim yok ve merak ediyorum.

Benimki 15 cm uzunluğunda ve 4,5 cm (çapı) kalınlığında. Bu görsel ve vajinada zevk yaşatması (sürtünme)bakımından yeterlimi? İşlevi ve on sevişmenin önemini biliyorum.

Ciddi cevaplar lütfen ! Teşekkürler!

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben cinselligi yasamis bir kizim. Benim icin boyu cok uzun olmasa da olur, onemli olan kalinlik. Soyle aciklayim, zevk noktasi olan G noktasi, benim duvarima biraz gomulu. O yuzden normal penis yuzeysel geciyoe ama kalin penis temas ettigi icin zevk sagliyor. Benim gibi G noktasi normalin disinda duvara biraz daha gomuk olan kizlar var. Bizim icin bu yuzden onemli, digerleri ac gozluluk.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hic deneyimin olmamis ama masallah bilmedigin yok

1|0
    0|0
  • açık ve net soruyu okumadım üşendimm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...