Kapat

Kizlik zarı ne kadar uzaklıkta kaç cm vajinadan?

Kızlık zarı kaç cm uzaklıkta? 2 cm derlerde dogrumu?

0|1
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarının yerini sormuşsun, söyleyeyim. Şimdi burdan düz gidiyorsun, ileride solda klitorisi görünce aşağıya doğru sap ve dudaklardan içeri gir, 1-2 santim sonra karşına çıkacaktır. Tövbe tövbe, yol tarifi ister gibi kızlık zarı tarifi istemişsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• merak etme 29 yaşıan gelmiş hala bunlarla uğraşıyorsa daha çokkkkkkkkkkkk yerinde duracak demektir o zar..

0|1
    0|0
  • Vajen girişinden 1.5-2 cm geridedir.

0|0
    0|0
  • 9 metre 15 cm

1|1
    0|2
  • Kisiye gore degisiyor ama ortalama olarak 2.3 cm icerde..

Bakireysen kendin bile anlayabilirsin, o zari hissedersin.

0|0
    0|0
  • Hay arkadaş alemsiniz :)

0|0
    0|1
    • Niye? Sen söylebi

• Doğrusunu yazmışsın zaten 1-2 cm sadece bu zar soruları bitmedi ona alemsiniz dedim

• 4 ile 7cm, Kendin karar veremiyor musun aynada bakarak?

0|0
    0|1
    • Nasil aynada bakarak nasıl göreyim?

• Tamamda jinekolog birsey soktu acıdı dedim geri çekti halbuki biliyor Kizligim oldunu söyledim ve korkuyorum Kizligim gitti diye :-|

• Başka bir jinekoloğa tekrar muayene ol ve kızlık zarın gittiyse doktoru dava et. Bir de rapor al şu sebepten oldu diye.

• 7 cm içerde diye biliyorum ben 2-5 diyenler öyle olsaydı kızlar mast yaparken çoktan bozardı kızlığını ;)

0|0
    0|0
  • vajina dudağından 2-5 cm içeride

0|0
    0|1
  • sana ne kadar lazım bacım?

0|0
    0|0
  • vajinan 1.5 2 cm uzağında

0|0
    0|0
  • 3 ya da 4 cm içerde ama vajina şekline göre değişebiliyo... Ayna ile bakabilirsin...;)

0|0
    0|0
  • Dene bakalım bi

0|0
    0|0
  • Burdaki cevaplara gore bisey falan sokmayi deneme gider sonra kizlik zar falan kalmaz

0|0
    0|1
    • Hmm hayır birsey sokcamdan değil jinecologa gittim birsey soktu dedim halbuki Kizligim var diye biraz acıdı sonra geri cektide şimdi o acıyı hissettim ya korkuyorum dedim ona kısmım önemli diye yok...

• Jinekolog bilir isini nereye nasil sokulur onun isi o sikinti etme bisey olmaz

• çok fazla içine alma bence, riske girme

0|0
    0|1
  • ben bozdum derinde değildi sanırım 4-5 cm felan penisim 18 cm kafası girdikten sonra az daha girdim bozuldu

0|0
    0|0
  • 2-4 cm arasında...

0|0
    0|0
  • 29 yasına gelmiş sorduğu soruya bak :) ilkokul çoçuğu sormaz bu soruyu o bile bilir :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet 2veya 3 cm

0|0
    0|1
  • Evet o civarlarda.

0|0
    0|1
  • 2 veya 3 müş

0|0
    0|1