Erkekte cinsel isteksizlik yardım

Merhaba arkadaşlar ben 27 yaşındayım ve 34 yaşındaki nişanlımla birlikte yaşıyorum. 3 yıldır birlikteyiz. İlk iki yıl herşey çok güzeldi ve cinsel hayatımız harika gidiyordu. Onunla sevişmediğim günler bana küser kavga ederdi benimle. Geçen sene annesiyle kavga ettik ve görüşmemeye başladık bu sırada birde işsiz kaldı maddi sıkıntılar derken ayda bir sevişsek öpüp başımın üstüne koyucak duruma geldim. Bu arada 5-6 ay sonra evlenmeyi düşünüyoruz. Şimdi diceksiniz işsizliktendir aile sorunlarındandir geçer falan diye ama 1 seneyi aşkındır böyle gidiyor ilişkimiz. Geçen ay iyi bir işe girdi annesiylede arayı düzelttik ancak bir gelişme yok. Aşk sevgi konusunda problem hiç olmadı soğukluk falan eskisi gibi kıskanıp kolluyor beni seviyor biliyorum bende onu çok seviyorum ama cinsel hayatımız şimd hep böyle mi kalıcak?

Onunla konuştuğumda zaman istiyor sürekli. Ona sarıldığımda sertleştiğini hissediyorum ama sevişmeye gelince bir bahane bulup kaçıyor benden. Herhangi birşeyde yaşamadık sevişirken erken boşalma veya sertlik sorunu hiç yok. Geçen 10 gün almanyaya gittim geldim belki dedim özlem iyi gelir ama değişen bir şey yok offf yardım edin nolur nasıl olucak böyle bir yandan evlenmeyi düşünüyoruz bir yandan cinsel hayat yolunda değil offf...

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dönemsel bir durumdur. Bunu kalıcılaştırmamak sizin elinizde. Beraber aşabilirsiniz.

Sakın üstüne gidip onu sıkıştırmayın.

0|0
    0|0
    • İnanın üzerine gitmeyi de gitmemeyi de denedim zaman istiyor hadi dicem ayrılmak istiyor o zaman bana geçen ay evlilik teklifi etmezdi. Soğukluk sadece cinsellikte var... :(

• Dedim ya dönemsel olarak her erkeğin başına gelebilecek olaylar bunlar.

Öte yandan evlilik en canlı cinsel hayatı olanlarda bile büyük bir düşüş yaratabiliyor. Çoğunlukla erkeklerde problem oluyor. Ve sizinki gibi durumlar kalıcı hale gelebiliyor.

Bu fizyolojiik bir sorun değil. Tamamen psikolojik.

Bunu aşacak taktikler geliştirin. Ama asla bu konuda üzerine yanlış gidip sıkıştırmayın. Erkeklik gururuna sakın dokunmayın. Bu işi çok zorlaştırır.

Erkekler Ne Diyor 14

• Çözümü olan birşey dediğin konu.

1|0
    0|0
  • sarıldığında sertleştiğini falan hissediyomuşsun. yani problem sana karşı isteksiz olması değil öyleyse. sadece düğününüzü, evlenmeyi falan bekliyordur bence. ama sen onu çok arzuladığını belli etmelisin. azdırırsan karşı koyamaz :))

1|0
    0|0
  • Ya adamın işini gören biri var, ya da hastalık kaptı, sana bulaştırmaktan korkuyor. Sen de kendi mutluluğunu düşünmek zorundasın.

0|0
    0|0
    • hastalık olsa arada sevişmezdi ayda 1-2 kez oluyor ondada hep benim adım atmam gerekiyor

• O zaman diğer seçenek kalıyor. Bunun pestilini çıkaran var gibi. Yetmediğine göre sen de çarene bakacaksın bir şekilde.

• bence böyle kalmaz sen ona yaklaş felan düzelir bence

0|0
    0|0
  • cinsel hayatınızı monotonluktan bir çıkar istersen fantezi iç çamasırları giy değişik yerler öner belki bu şekilde düzene girer seks hayatınız.

0|0
    0|0
    • onuda denemiştim tekrar denicem artık yanında seni bu kadar isteyen bir kadın varken nasıl öyle uyuyabiliyor anlam veremiyorum. Fiziğim de gayet iyi temizim bakımlıyım anlayışlıyım ki 1 senedir idare ediyorum onu

• ne dıyım yanlış kışıye düşmüşsün

• bu adamın seni sevdğine eminmisin ?

0|0
    0|0
  • inanılır gibi değil bir erkek sevgilisi varsa ve cinselliği yaşama şansı varsa 3 gün dayanamaz

0|0
    0|0
    • bence de...

• Belkide etkilenmiyor ama napmam lazım fiziğim güzel bakımlıyım anlayışlıyım ve inanin yatakda onunla herşeye evet diyorum çekingen değilim ne yapıcağımı şaşırdım

• güzelseniz sorun onda olabilir acaba başka şeylermi var düşünüyorum kesin bişeyler varda ne onu çözmek gerek pasif rolde olmuyorsanız nasıl olur deliye dönmesi gerek

• Istedigi herseyi almis parasida var artik guzel manitalara kayip kayip geliyodur yanina

0|0
    0|0
    • Manitalara kayacak vakti yok işyerini biliyorum ordan çıkar çıkmaz eve geliyor her yerden istihbarat alıyorum sorun yok

• gerginlik uzerinden gidene kadar boyle kalacak/gidecek rahat olmasini sagla istek artar bide yiyeceklere dikkat edin yanindan senmez bu iliski :)

0|0
    0|0
    • inşallah düzelir artık 1 seneyi geçti bu durum canımı sıkıyor çok..

• destek ol morel ver motive et duzelir Ins'ALLAH canini sikcak bisey olmasin

• bence senden soğumuş ayrılık sinyalleri

0|0
    0|0
    • Ama bana evlilik teklifi etti bu ay :S

• o da saldırdı zaten ama o bir kereden sonra bidaha 2 hafta sonra seviştik :(

• ben hep isterim hep olmak sevdiğimle

• sen admı soğutmuşsun kendinden

0|0
    0|0
  • içine kurt düşürmek istemem ama başka birisi var gibi

0|0
    0|0
    • Sürekli yanımda ve günde en az 20 kez konuşuyoruz deli gibi aşık bana tek sıkıntı cinsellik aldattığını sanmıyorum daha önce aldatılmıştım bunu farkederim

• diyorum ama geçiştiriyor :(

• sıkılmış demek ki senden veya seksten. evliliklerde de oluyor bu. ayda bire kadar düşüyor. sana bir partner bulmak lazım :)

• adamı kendinden soğutmuşsun bundan sonra ne yapsan faydasız.

0|0
    0|0
  • belki birinden cinsel hastalık kaptı sana bulaştırmak istemiyor

0|0
    0|0
    • öyle olsa hiç sevişmezdi benimle arada sevişiyoruz ve her sevişmemiz mükemmel geçiyor ben yoruluyorum bazen o yorulmuyor ama işte hafta 3 sen ayda 1-2 ye düşmesi sıkıntım

• Hayır gayet fit 75 kilo 1.74 boylarında garip olanda başka herşey yolunda sevgisi ilgisi eskisi gibi sadece cinsellik kötü

• Başkada nasıl bir problem olablirki anlamadım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...