İlk Gece Lütfen yardım

Evet arkadaşlar bir çok kez cinsel ilişiye girdim ama ilk kez bakire bir bayanla yani helalim olacak kişiyle ilişkiye giricem sizce ilk gün ilk gece ne kadar uzun sürmeli ilişki yavaş mı incellikleri nelerdir evli bay ve bayanlardan yardım bekliyorum bu konu çok önemli benim için lütfen yardım edin ilişkiyi ne kadar uzun tutmalıyım neler yapmalıyım ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar anlamadığım olay bir soru sordum soru dışındaki her konuyu incelediniz sizden istediğim soruya cevap vermenizdi neyse.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• bari birçok kez ilişkiye girdim deme üzülüyorum hakikaten kendi adımıza

biz evlenene kadar bir şeyler yaşamayalım sonra sizin gibi bir adam gelsin alsın bizi

tamam bende umursamıyorum isterse bakir olsun isterse yatmadığı kadın olmasın ama insanın ağrına gidiyor ya bizim neden sizin gibi geniş davranma durumumuz yok?

acıyorum ben kızlara yemin ederim ya vermediği adam kalmıyor ya da hiç vermiyor tabi istisnalar var evleneceğini düşünerek beraber olanlar neyse işte allah ıslah etsin ne diyim artık

bakire olmayıp da bakir bir adamla evlenenleri de görüyoruz sonunu düşünmeden yaşanıyor işte

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk gün yat zibar

0|0
    0|1
    • Sadece cevap vereyim diye saçmalamışsın mümkünse sen bir şey yazma gereksiz.

• Neyse sen harikasın müthişsin teşekkür ederim cevabın için iyi günler.

• hee heeeee

• Sefkatli davran sadece uzun on sevisme yap herseyi ilk gece yapmak zorunda değilsiniz oral falan sadece hayvan gbi saldirma rahatlasin kendini guvende hissetsin icine girerkende saril ve op mumkunse

0|0
    0|0
  • Merhaba, evli biri olarak önerilerim şöyle.. İlk etapta kesinlikle o gece yapmayın o gece sadece sarılıp uyuyun. Ertesi günün sabahı olabilir veya akşamı olabilir tercihiniz. Korku biraz olsun yerini mutluluga keyife bırakır. Ön sevişmeyi uzun tutun iyice rahatlamasını sağla. ve canım acıyor dedıgı anda durup öp eşini. sözünün gectıgı hıssını ver ona.

2|0
    0|0
  • Ya şu eleştirenleri hiç anlamıyorum size ne arkadaş kız kabul etmişse çok acayip :))

Soruna gelince sevgilinin rahatlaması sağla yavaş hareket et ön sevişmeyi uzat ki iyice havaya girsin zar olayı gelmesin aklına.Tam anlamıyla zevke geldiğini anladığında girersin..Tabi sevgilin buna razıysa.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederm anlayşlsn.

• siz gibi kisiler hak etmiyor temiz kizlari cevap vermiyorum .

1|3
    3|1
  • yanlış anlama meraktan soruyorum. neden bakire? sen bir çok kez ilişkiye girmişsin, o yattığın kızlardan biri değil de temiz biri?

2|1
    0|2
    • Evleneceğim kişi o çünkü yani nerden bilebilirim bir çok ilişkim oldu kısmet ne diyeyim soruma cevap alabilirmiyim.

• evleneceğin o olduğu bellide, samimice soruyorum. eşimde bakir değildi ama benim ilk kişiydi hayatımda. erkekler genelde öyle mi düşünür? Eşlerinin ilkleri olmasını mı? sende özellikle ilki olduğun içn mi tercih ettin, daha önce yatmış olsaydı bir veya bir kaç kişi ile evlenir miydin?

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk gece yapma sende link

0|0
    0|0
  • yahu ne diyorsunuz ilk gece yapmazlar genelde çünkü herkes bilir o aşna fişna durumunu düşünsene durum yapmazlar olur biter

0|0
    0|0
  • kasma kendını delıkanlı oluruna bırak burda bızım fıkırlerımız ısınıe yaramaz esınle konus nasıl hosuna gidiyosa suresı sermı yumusakmı nasıl beğenırse ona göre dewam et sende;)

0|0
    0|0
    • onu konuşucamda ilk gece zarar olrumu çok yapmanın onun korkusundayım.

• olmas bısıı nabza göre ver serbeti se;)

• Kızın davranışlarına bak ona göre hareket et. Baktın o da istekli, yardır o zaman.

0|0
    0|0
    • zarar görebilirmi

• Hacı onun hal ve hareketlerinden anlarsın zaten, canı aşırı yanarsa tepki verir herhalde yastık sikmiceksin neticede. İlk geceden fazla yardırırsam zarar görür mü diyorsan, sanmıyorum.

Yükleniyor...