Cinsel kimliğim doğduğum şekılde olmak zorunda mı? Ruhumla bedenim ters düşemez mi?

cinsel kimliğim doğduğum şekılde olmak zorundamı ruhumla bedenim ters düşemezmi

gunumuzde cinsel kimlik bunalımı yaşayan çok insan var erkek olarak doğmuş olmak ile ruhunun bır bayan ruhu olması illa o bedenin gerkliliğini yerne getrme zorunluluğumu veriyor insana bir ucube gibi görülmek ne kadar rahatsız verici bir durum bedenim erkek olsada ruhum bir bayan arkadaşlar ne den sorun oluyo insnalra bu durum sorun nerde ?

1|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• her şey olur bu hayattta

0|0
    0|0
  • Türkiye kaldırmaz bunu malesef

0|0
    0|0
  • Ruh filan boş işler sen öyle hissediyorsun ve istediğin gibi yaşama hakkın var artık tıp ilerledi istersen bedenini bile değiştirebilirsin

0|0
    0|0
  • sorun yok hayat senın hayatın kımse hesap soramaz sana kafana göre takıl;)

0|0
    0|0
  • Düşerse canı yanar :(

1|0
    0|0
  • ben lgbt nin en ön saflarında mücadele etmiş adamım

0|0
    0|0
  • Sorun yok. Gay arkadaşlarım var ve gayet mutluyuz birlikte. Çokça eğleniyoruz, alışverişe çıkıyoruz, geziyoruz tozuyoruz. Gay Club'lara gidiyoruz.

Sorun yok.

Hatta onlar bana takılıyorlar, "bu kadar i*nenin arasında seni de yoldan çıkaracaklar oğlum" falan diyorlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorun insanların kafasında üzme kendini benim en yakın arkadaşlarım gay ve onları çok seviyorum:) kendilerini normal adlandıran insanlardan daha insanlar daha vicdanlılar eminim sen de öylesin :)
    Benim patronum da ameliyatlı şirkette ayrıca 3 ameliyatlı 1 gay var bende de %50 oranlar :) kendimi bildiğimden beri hem de ;)
    Alenen yüksek sesle belirtirim en fazla konuşmazlar zaten çok da umrumda :)
    Boş ver nasıl hissediyorsan öyle yaşa hayat senin ;)

0|0
    0|0
  • insanların alıştıklarından farklı bir durum olması sorun.Farklı olanı da hep dışlamıştır insanlar.Seni anlıycak birilerielbette vardır.Ama sabit fikirli insanların seni anlamasını bekleme çok üzülürsün.

1|1
    0|0
    • yazılan yorumlara bakarsanız ne kadar acınası durumumumz olduğu oraya çıkıyo modum

• kesin konuşmamak lazım hayatta kimin başına ne geleceği belli değilken insanları kötü yolda diye etiketlemek yanlış bence.İnsanların fikirlerine bakarsak daha çok onlara acımamız gerektiği anlaşılıyor.

• toplumun dayatması ıle erkeksen erkek kızsan kız olmak oyle hıssetmk zorunda değilsin. nasıl mutluysan öyle yaşa. günah diyenlerede takma onlar kim bilir ne boklar yıyo senın yaptıgın mı tek gunah.

1|0
    0|0
  • Değil tabiki de , önünde bir çükün olmaması senin erkek gibi davranmanı engellemez. Kaldı ki , doğduğumuzda , cinsel yönümüzü bilmiyoruz. Ailemizden ona göre eğitim alıyoruz. ;)

1|0
    0|0
  • Aklıma cem adrianın şarkısını getirdin

erkek olarak doğmuş bir kadının plastik saçlarını ördüm.

1|0
    0|0
  • senin bnce hormonal rahatsızlığın var doktoa git yoksa cehennemde yanacaksın

0|0
    3|1
  • Doğru yolda değilsin..

1|0
    5|2
Yükleniyor...