Şans mı dedi biri ???

tavlada atılan ilk zarı düşeş gelmesi midir şans ?

yada düşeşinizin sizden önce sevgilisi olmaması mı ?

sayısaldan 3 tutturmanız mı şans yoksa 6 tutturamamnız mı şansızlık ?

sonuç olarak ; şans nedir ?

bence bakış açısıdır şans...mesala sayısal örneginde ki gibi...

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• zar oynayacaksan snaa tüyo 3 ve 5 sayısı diğerlerine göre gelme olasılığında 1 tık daha yukarıda tabi ayar olmadıkca...dene görüceksin ;)

0|1
    0|0
    • neden kardeşim :))) harbi merak ettim

• ilk cümle ile başlayıp,zarın yapısına baglamak çok iyi ya :)))

• bağlamak benım işim :D ahhaha ama haklı bir şekilde bağlıyorum 10 kez zar at çift zar ve kac adet 1 5 1 3 ve 3 5 geleceğini gör haklılığımı göreceksin :D

Kızlar Ne Diyor 4

• şans bence de bakış açısı

0|1
    0|0
  • şans şans oyununda kazanmak demek değil bana göre

şanslıyım çünkü;

şanslı olmasan ALLAH beni yaratmazdı

şanslıyım çünkü;elim ayağım tutuyor çok şükür sağlığım yerinde buna da ELHAMDÜLİLLAH

şanslıyım çünkü;bir ailem var annem babam var baan sahip çıkıcak,evim var sığınabiliceğim kimsesiz değilim

beni seven insanlar var sevgi ne demek biliyorum,sevmek sevilmek ne demek,fedakarlık nasıl edilir biliyorum işte bunların yüzünden geçerknten şanslıyım ki hepimizin de şanslı olduğunu düşünüyorum bir sebepten

0|1
    0|0
  • dediğin gibi bakış açısıdır şans. bana sayısalda veya lotoda 5bin tl çıksın fazlasında gözüm yok derken ve bunu şans olarak görürken gözü yükseklerde olan birisine 5bin tl çıktıpı zaman bu hiç bir işime yaramaz ne şanssızım demesi gibi bişey.

0|0
    0|0
    • örneklerimiz ne kadarda farklı değilmi :))) bari şans topu falan deseydin :))

• benimkindeki renk değiştirilir seninkindede hayvan isimleri :)) buna engel olamayız :))

• Sana soru benım ıcın onemlı bırı durumuna zarlar düşeş yazmış ne demek istemis ?

0|0
    0|0
    • hayat güzel gidiyor demişte olabilir, sevgilisi varsa '' her yol ona çıkıyor (düş'eş) anlamındada demiş olabilir...

• vayy vayyy vayyyyyy first lady hazretlerim benim ama sen baya baya dolusun sanki ya isyan kokuyor yazıların :))) ama mantıkın çok mantıklı bu yolda git hiç kaybetmezsin :))

• mercı canıkom sımardım sımdıı

Erkekler Ne Diyor 5

• sans milyonlarca spermin arasından 1. gelmek

0|3
    0|0
  • 'Şans' denilen şeye inanmayanlardanım...

0|1
    0|0
    • kadercimisin o zaman ?

• üsteki bayanda aynısını söyledi...nedense ben tesadüfün iyi olanına şans kötü olanına kader denildigini biliyorum...en azından karşılaşanlar öyle diyor

• Evet, insanların çoğu bu şekilde düşünüyor ancak dediğim gibi ben böyle düşünmeyenlerdenim...Bana göre şans ve kader terimleri boş (tabii bu benim görüşüm)

• sence neden hayat kadınıyla ilişkide zevk alsınlar ki? mantıklı bir acıklaman var mımerak ettim

0|1
    0|0
    • çünkü para veriyorsun ona...şöyle düşün evde mercimek çorbası oldugunda yemiyorsun bazen fakat bir çorbacıya gittiginde nasılda iştahlı yiyorsun değil mi ? (mercimege takılma sadece bir örnek) :)

• Dediğinden birşey anlamadım ama şansın yerini yurdunu biliyorsan söylede gidip bende alayım

0|1
    0|0
  • yanımdan bile geçmiyor ömrüm botunca geçmedi henüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...