Esim beni aldatti, bosanicam ama coook üzgünüm

esim olacak adama bir mesaj gelmis ve böylelikle ortaya cikardim.. uyuyordu ben sevgilinden mesaj gelmis dedim, kafasini diger tarafa cevirdi.. ben gel konusalim bitceksede bitsin dedim, aglayarak.. kalkti sonra.. koltuga oturdu.. hic yüzüme bakamadi

sordum suclu suclu Durdu hic bir aciklama yapmadi.. bir saati geckin.. bazi dediklerim karsisinda utanir gibi gözlerini acti kapadi cogu kez.. evde prezervatif ler buldum, benim hic bilmedigim.. o kutuyu getirdim yine gözleri acildi kapandi eyvah der gibi.. sonra evden gitti.. hic konusturamadim

o gün gece gelmedi bende ertesi Gündüz mesaj attim, Rabbim bana ne serefsiz bir Adam oldugunu gösterdi cok sükür dedim, simdi anliyorum isten erken cikip cikip neden gec geldigini dedim

cocugundan benden benden esirgedigin zamanlarda ona kostugunu vs vs ve Senden bosanicam dedim..

bunun üstüne hemen mesaj geldi, vicdanim rahat ne aldatmisligim var nede baska bir sey diye..ama o mesaj sorunca yok kadinin biri yanlislikla göndermis.. pek sende niye kayitliydi diyorum onada sacma sapan bir cevap.. sonra en son gönderilen mesaj numaralarinda o numara var, Hemde gece arkadastayim deyip gelmedigin gece diyorum onada cevap yazmiyor.. düsünün o isi yaptiktan sonra birde sarilip uyudumu karisina sarilir gibi aklim almiyor..

cocugumuz var 5 yasida kiz cocugu üstelik ondadami utanmadi..

baba is icabi yok diyorum ama bugün citlattim baska yerde calisacakmis ordan mecbur ev tutacakmis ama seni cook seviyor tabiiki seni görmeye gelecek dedim, nasil agladi..

suan nerde bilmiyorum, otelde kaliyorum demis o aciklamalari yaparken.. bakiyorumşu anda mail sayfasindan ben kesin kararli oldugum icin ve esylalarini al dedigim icin, tek odali mobilyali evlere bakiyor.. esyalarini almaya geldigindede morali cok bozuktu ve istede öyleymis.. neden peki bunu anlamiyorum? neden morali bozuk, rezilligi ortaya cikti diyemi yoksa pismanmi? ama eve buldugum prezervatiflerden dolayi biz cocugumla TR de ailemin yaninda iken eve getirdigini düsünüyorum.. cünkü gelmeden biz yastiklari bile yikamis evi ben Temiz birakmama ragmen..

beynimda bitirdim cünkü cok adice karektersizce bir aldatma var, her aldatma öyledir ama nebileyim cok ickiliydim falan filan bir sefer oldu dese aglasa özür dilese belki insan cektiriir cektirir cocugu hatrina barisir ama bu bile bile beni evde birakip cocugunu isten erken gelip görmeyip ona kostu.. afetmicem insallah.. ama bazen deliresim geliyor, onlari öyle düsünmek degil, demekki diyorum bende sevmiyorum artik, yoksa buna delirmem gerekirdi cünkü zaten beni sürekli üzüyordu ve icimdeki bir cok seyi öldürmüstü ama yinede kocamdi.. bir güzel hareketi yesertiyordu herseyi.. ama nasil bu Kadar adilesebildi bunu düsününce coook kötü oluyorum.. bununla nasil bas etmeliyim?

Güncellemeler:
aradan 8 gün gecti, ben hala Dogru dürüst yemek yiyemiyorum.. onun yasini tutmuyorum sadece beni bu Kadar kandirmasini hazmedemiyorum..zaten beni sürekli üzdügü icin ona pek Sevgim yoktu ama iyi davraninca tabii yine sevgim cogaliyordu.. Birde ben inanamiyorum bu adamin bu isi bu Kadar uzatttigina.. adiymis demekki ben anlayamamisim.. yani sanirim hem evde kadin hem o kadin bir müddet götürmek istedi.. ama biz izindeyken daha rahat görüsüp ettikleri icin afedersiniz gönülmü kaydi
cok gücüme giden bir seyde beni karisini resmen kullanmayi planlamis, gittigi yere Kadar..Fransa ya ailecek gidecektik, alti hafta küslükten sonra baristik sakayla fransaya baktim ben yalniz gitmek istiyorum diyor bunu biz TR ye gitmeden dedi, aile sorumlulukmus..bende kizdim tabii.sonra ikna oldu. demekki o ara tanimis.. ve sonra ben TR den geldigimde dahi bana Sevgi sarilma yapmamasi karisini bir kenara atmis resmen.. yani ona daha deger vermis.. hic bir kosulda Dogru degil aldatma zaten
esimin emailinden takip ediyorum mobilyali Kücük bir odali dairelere bakiyordu ilk 5-6 gün vizil vizil. sanirim bugün bir ev daha bakcakti, ya da buldu ondan artik bir arama yapmiyor. gerci bu beni ilgilendirmemesi lazim artik. bugün ve dünden beri daha eminim en kisa zamanda bosanma davasi acicam. SOnucta hic bir ugras vermedi, belkide sadece kendi onuru icin pisligini inkar etti. Sizce asik olmus olabilirmi? Sizce hicmi pisman olmucak?o kisi sanirim yabanci, degermi gelecekkuramayacagiBIRI icin

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcınız olsun.

Bu huzursuz davranışlarına anlam aramayın pek fazla, vicdanı rahat değil, aldatanın içi rahat olmaz. Bu bir ömür etkileyecektir zaten onu.

Bununla baş etmek elbette güç olur. Sabırlı olun, Allaha sığının. Bu hayatta her zaman güçlü olmaya çalışın, elden geldiğince geçmişe değil geleceğe bakmaya ve normal mücadelenizi azimle sürdürmeye çalışın. Siz zaten elinizden geleni yapmışsın ama tek taraflı mücadele olmaz bir evlilikte.

Umarım hem sizin, hem çocugunuz için herşey çok güzel olur.

1|0
    0|0
    • Amin. Cok sagolunnnnn!

• yok ben zaten bitirme taraftariyim.. bu adi Adam oldugunu bildigim icin ama simdi sok oldum.. ben gecici bir seydir diyordum ama resmen hala devam ediyor, hediye vs almayi düsünüyor.. :(((

• Anlıyorum, maalesef yapılabilecek hiçbir şey yok. O gözünü karartmış... Siz ne olursa olsun kendinizi bırakmayın güçlü olun

Erkekler Ne Diyor 11

• hayatın sonu değilya devam edeceksin sende..bazen hayat herkese adil olamaya biliyor..

0|0
    0|0
  • şerefsizle olmaktansa tek başına ol daha hayırlısıdır boşverr

0|0
    0|0
    • Mesaja bak , keyfini bekleyemem ! :(

• bende öyle düsünüyorum cünkü hic ama hic bir sekilde degerimi bilmedi.. ailem o Kadar karsi olmalarina ragmen yuva yikilmasina onlar bile artik, aldatma olmasaydi bile hayiri yoktu bu isin, seninle kedinin fare ile oynadigi gibi oynadi diyorlar

• kötü olmuşş

• Erkek yedirmez kendisine hatasını sadece susarsak belirmeye çalışır kadın hep bir özür bekler ama erkek söylemek ister söyleyemez çünkü yaptıgı hatanın oda farkındadir eğer o yapamıyorsa bunu senin yapman gerek sonuçta bir evladınız var onun gelecegini düşünmen gerek ve birde demek ki tam anlamıyla belki senin vermediğin bisi var biraz degisiklik yapman gerek offf ne yazdık ben ya açık net o hata yapmış al karşına konus onun söyleyemediklerini sen ona söyle

0|0
    0|0
  • Hemen psikolojik destek almanız gerekiyor. Sonrada oturun iyice düşünün. Çocuk olması arada birşeyi değiştirir mi diye, çünkü ben size ne desem boş olucaktır. Bir deyim vardır, bekara karı boşamak kolaydır diye. Siz kesinlikle bir psikoloğa başvurun.

0|0
    0|0
  • Sadece aldatmakla kalmamıs seninle alay eder gibi piskin piskin hareket etmis, bunu ailenle uzun uzadıya konusun cocugununda fazla etkilenmemesi icin bir piskolottan yardım alın ayrıca bu birliktelik hazmedilecek bir birliktelik değil ekonomik gücün varsa ben ayrilma taraftariyim

0|0
    0|0
    • aynen öyle Piskin Piskin yapti bunu.. oyüzdende bende afetme taraftari degilim

• Göm gitsin. Sakın arkana bakma...

0|0
    0|0
  • Merak etme barışırsınız araya hatırlı bir dolu insan girecek ve tabi çocuk var hemde kız tabi işin zorunu sen halledeceksin niye çünkü affetmek sana düştü tabi eşinde epeyce uğraşacak gibi hem affetmektede fayda var

0|0
    0|0
    • ben barismanin Dogru oldugunu düsünmüyorum cünkü bir tek bu hatasi degil beni üzen.. herne Kadar evliligim bitmesin istediysemde o kendi eliyle bizi bu yola atti.. artik onun hicbir sözüne güvenememki düsünün neler yapti hepsini okuyabildinizmi bilmiyourm..

• Neden üzülüyorsun belki eski eşinden daha düzgün biriyle tanışıp yeni bir evlilikte çok mutlu olacaksın.

Üzülmek için çok erken...

0|0
    0|0
    • evet haklisiniz ama ne bileyim ben evliligime cok sahip ciktim inanin ve beni en haketmedigim gibi yaraladi ve cocugum var.. ister istemez üzülüyorum

• Bu söylediğin ayrıntı değil tabi, ama çocuğun konusunda en çok üzülmesi gereken ayrıldığın kişi. Kendini bu konuda suçlama ve fazla ayrıntılı düşünmemeye çalış ayrılık işini.

• insafa gelme sakın. ihanetin karşılığı bellidir. çalışmıyorsan bir iş bakabilirsin kafanı dağıtmak için

0|0
    0|0
  • Okurken icim parcalandi desem abartmis olmam heralde.. hanfendi hayatin icinde bunlarda oluyo ne yazikki.. siz bosanma konusunda kararlilignzi kaybetmeyin derim ben.. cok gecms olsun

0|0
    0|0
    • sagolun.. bende öyle düsünüyorum cünkü daha yasim en azindan cok gecmis degil, cocugumda Kücük simdi neden diye sormaz olaylari anlamaz yani neden diye bosanma ayrilma nedenini sorgulamaz en azindan.. bencede sagolun, insallah hersey cocugum ve benim icin hayirli olur. sizler hic karinizi üzmeyin

• Bnce sizde kendinizi fzla uzmemelisiniz.. boyle bir herften kurtulacagniza sevinmelisiniz hatta.. ortada bir cocuk var evt ama herseyn hayrlisi olur umarim

• Bence sen o herifin artik ne yaptgyla ilgilenme

• yurtdışında mısınız?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah yardımcınız olsun nasıl bir devirde yaşıyoruz anlamış değilim. İnsan evlenmeye korkuyo erkek olsun kadın olsun aldatıyo ve bunu normal bişeymiş gibi görüyor yazık. Durumunuz gerçekten çok üzücü ama ortada bir çocuk var bu saatten sonra eminim güveninizi yitirmişsinizdir ama yinede bence tekrar tekrar düşünün konuşun derim belki pişmandır belki bir şans daha verebilirsiniz gururunuz izin vermez ama annelik duygusu bilmiyorum tabi.Kendi annemden biliyorum babamı defalarca affetti aldatma konusunda defalarca boşanma noktasına geldiler ama annem dayandı şuan düzeldimi dersen hayır bize belli etmiyor ama hala aynı diye düşünüyorum ve ne olursa olsun başımızda babamız olduğu için içim rahat. Her ne kadar sevemesemde bunlar yüzünden. Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
    • evet anliyorum.. cocuk icin elbetteki babayla büyümek Kadar güzeli yok ama kadinida cok üzersen cocugun saglikli bir anneside kalmiyor bence

• Haklısın çocuğundan güç almalısın bence güçlü olmalısın

• hiçbir kadın aldatılmayı haketmez ama buna fırsat verende kadındır..evlendıkden sonra herseyı sallıyoruz...enbasta kendımıızı..helede cocukdan sonra...kendı cınsımızı cok iyi bılıyoruz bir erkegı nasl bastan cıkarablrsek ölede soğutablrız...biraz düşün sende suc varmı..sonra yuzyuze konusun...cocugunuz varmıs oturun 1000 kere daha konusuun 5 yas cocugun encok aileeye ıhtıyacı oldgu yas...

0|0
    0|0
  • ALLAH hayırlısını versin diyorumm aldatma olaylarını boşanmaları çok sık duymaya başladımm diyrum ki ilerde karşıma düzgün biri çıksa bile evlenmeyi düşünemiyorum korkuyorumm ALLAH size bol bol sabır versinn peki şimdi nolucak ?

0|0
    0|0
    • yazık :( size üzülüyorum zaman her şeyin ilacıdır derler

• Kardeşim bence bırak artık takip etmeyi çok zor ama kendine yapıyorsun İnan,elbet de pişman olacak içini ferah tut

0|0
    0|0
  • aldatılan kadınların çoğu ilk defa yakaladıklarında affediyor. ikinciyi yakaladımı boşanıyor. Sende durum nedir ?

0|0
    0|0
    • ben simdi bosanmayi düsünüyorum.. cünkü bir kez alkolle oldu falan filan aglasa özür dilese farkli ama böyle.. ardi ardina ve hic bir pismanlik belirtisi yok.. aramiz kötü degilken vs..bu yüzden istemiyorum

• susması acıklamaması ugrasmamasıda ayrı bı garip allah yardımcın olsun :(

0|0
    0|0
    • evet tam ona yakisir bir tavir..ya bitsin bari dedi, ama utanmis gibiydi ya da diyecek sözü yoktu.. sonra ben bosanicam diye mesaj atinca sacma sapan yalanlamalar yapmis..

bende hep iddalarini cürüttüm, karsisinda Güclü durdum, biraz onurlu ol bari yazdim. vs vs.

• evet haklisiniz ama insan esim dedigi insana nasil güvenmez. sanirim ama bu is, daha önceden olmus.. bir TR ye gitmeden öncede alti hafa küstü benimle.. belkide o ara tanisti.. ama bu Kadar adilik olurmu, alti hafta sonra baristik ve bana cok Sevgi doluydu, en özel animizda bile.. ve sonra hem karisini idare ediyor hem o kadini gibi.. ama isin aci tarafi o kadina gönülmü baglamis bilmiyorum ben izinden geldim ne Dogru dürüst bir öpücük nede sarilma.Kadindan gelen mesaj ingilizceydi, belki türk degi

• işte o boşluklarda yasanan bı maceradr 6 hafta sen küs kalırsın bazı hatalarını anlasın dıye ama o bu süreçte sıkılır ve baska bırıne yönelebılır.

merak etme ahın kalmaz pişman olacagına emın olabılırsın ama bu gecte olabılır..

cevresınde arkadası vs onlara bahsetmemısmı ayrılıyoruz dıye

• çocuğunuza bakma gücünüz varsa arkanıza bile bakmadan ayrılın derim ama babasını kızından ayırmayın sakın ve yaşadığınız gerçekten çok zor bir durum ama affederseniz bu olayın tekrarlanmasını göze almış olursunuz,Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
    • Allah ima cooook sükürler olsun, maddi sorunum yok.. ailemde arkamda.. bencede öyle, beni bu Kadar hafife aldigi icin sonuclarini bile önemsemedi.. o yüzden afedersem tekrar tekrar yapabilir ki kimbiilr bu kacinci.. belki ben yeni saniyorum belki ilk diyorum ama ALLAH biliyor

• Cok sagolun, sizler gibi insanlarin destegide cok iyi geliyor. Yok ben ALLAH in izniyle zaten cocugumu babasindan ayirmam, ona degil ilk basta cocuguma kötülük yapmis olurum zaten..

gercekten benim gibisini zor bulur, ben her anlamda ona coktum, afedesiniz yolda yürürlerken gözümün icine bakarlardi dikkat cekmek icin kadinda baksin diye, birkere bile bakmadim. .bunu onada dedim.. o kadin icin bugün sen yarin baskasi dedim.. kendin kaybettin dedim, igrencliklerinle yasa artik dedim..Güclü durdum

• En güzelini yapmışsınız sizden ayrılıp iyice azıtsın da görsün bakalım her kadın sizin gibimiymiş ! GÜçsüz hissederseniz de mutlaka birileri ile konuşun yoksa psikologa gidin rahatlayın ama o adamla muhatap olmayın. Siz de sağolun Allah yardımcınız olsun inşallah

• Allah yardımcın olsun işin zor gerçekten.ailen destek olurlar mı

0|0
    0|0
  • Senin durumundan farkım yok:( dahada zor durumdayım ailemde destek değil, boşanma deyip sonunda evlat değilsin dedi annem, işin ucunda maddiyat ve iş gördürme , herkes kendini düşünüyor.psikolojim bozuldu, herkes araya giriyor dahada beter şeeyller yaşanmaz umarım.beynimi yediler..

0|0
    0|0
    • sizede gecmis olsun. Cook kötü bir durum. ALLAH yardimcimiz olsun

• Amin inşallah, sende bana dua et olur mu?...bak benim 15 yıllık evlilik.çok zorlanıyorum 5 aydır ayrıyız, kararda bile kafa karıştıran çok. zor oluyor ve sonrası ne yapa cağım , benimde çocuğum var.boşanmakta çok sıkıntılı.birde maddiyat sözkonusu ise burası türkiye.

• Amin canim. IOnsallah Rabbim tüm yardim bekleyen kullarina yardim eder. AMin.

Yükleniyor...