Aşk her seyi affeder mi?

Arkadaşlar 5 yıl bir kızı sevdim ve bedenen bana aitti bu adamın birine sinoplu şerefsize bakire olmadığını söylemiş adam öyle kabul etmiş ve nişanlanmışlar kız da benimmle devam etti aynı zamanda... ben bunu öğrenince kıza nişanı attırdım ama adam şerefsiz olunca yine ayrılmadı ve evlendiler... adama herşeyi söyledim evlenmeden 2 hafta önce kızın benimle otelde cinsel ilişkiye grdğini defalarca hamilelik atlattığını ama kabul etti karaktersiz engel olamadım evliliğe... ve evlendikten 1 hafta sonra kız bana tekrar geldi adamdan nefret ediyor bunu gözlerimle grdum hakaretler ediyor fakat adam hala aynı devam ediyor... kıza boşan dedim ama olur mu sizce ve kız yinede boşanmıyor dul kalırım diye ve adamla şimdiye kdar ilişki yaşamadı çünkü adamda tıp falan yok para da yok... kızla hala devam ediyorum adama dedim sen benim çocuğuma bile bakarsın dedim ama boş yani adam vazgeçmiyor sevdiğini de söylemiyor... ne yapmalıyım kafayı yicem yardım edin lütfen ...

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• peki 5 yıl bırlıkteydın neden kız o adama bakıre degılım dedı ve onunla evlenmeyı sectı

0|0
    0|0
    • adamı gorsen salagın tekı mal bısey. bılmıyorum belkı rahat olcagını dusundugu ıcın ama kız oturup bu konuyu asla konusmuyor hala bana msaj atıyor su an bıle

• öncelıkle neden en ıyı cevap yapıp sonra değiştırdın anlam veremedim..

mutluluk elbettekı hayatına sana deger veren bırı gırınce olur fakat bunun ıcın bı süre yalnız kalman gerek hem o kısıyı ıyıce ıcınde öldürmek ıcın hem yenı ınsanla daha saglıklı başlamak için bunu yapmalısın

• kusara bakmayın yaa onu yanlıslıkla yaptım baska bır arkadsı sectm yanlıslıkla gerı sıze cevrdım yorumlarınız ıcın teskkrler. öldurmeye hazırım tabı karsıma o kısı cıkarsa ...

Kızlar Ne Diyor 6

• Aşık olduğum adam saygıyı hak etmeli ..Saygıyı hak etmiyorsa aşık değilimdir , hastalıklıyımdır.

Aşk ölümü affetmez. Aşk fikir farklılıklarını affetmez .Her şeyi affetmez yani.Suçlu yoktur burada.

Size gelince üçünüzü de birbirinizin aynısı gibi gördüm.

0|0
    0|0
    • saygı duyuyorum ama duygularımın asla onune gecemıyorum eger buna engel olan varsa kalbıne soz gecıren varsa helal olsun ...

• Önce kendine saygı duyacaksın . Şu haline bir bak ve toparlan hemen zira hayat bunu zamana bırakıp, mutluluğu bekleyebilecek kadar uzun olmayabilir.

• yalnızlık cok kotu bısey anlıyo musunz bılmem yasadınız mı ama illet bırsey calısırken bıle rahat bırakmayacak illet...

• kusura bakma da senin de o adamdan hiç farkın yok. kız ona öyle söylüyor gidip bilerek senle beraberken başkasyla nişanlanıyor filan. ve sen hiç gurursuzca kızı kazanmak için çabalıyorsun.

0|0
    0|0
    • adamı arayıp kız hamıle kalırsa benım cocuguma bakarsın dedım banane dıyen bırı yaa kafayı yicem boyle gneıslık gormedım

• bu ne absürt bir ilişki olmuş böyle

0|0
    0|0
  • onurunu zedeliyorsa aşk her şeyi affetmemeli

1|0
    0|0
  • sen neden evlenmedin kiz ile... neden onu 5 yil oyaladin ki, biri gelip onunla evlenmek isteyince mi evlenmek aklin ageldi... Keske daha önce bukadarcok istekli davranip kiz ile hayatini birlestirmek istedigini söleseydin.

0|0
    0|0
    • soyledım hep evlılık konusuluyordu zaTEN bu yıl evlenecektık ben rezıl etmek ıstemedım kendısıne soyledım herseyı ama elın adamı yeterınce rezıl edıyor ben ac kalırım ama bır kadını asla ac bırakakmam bılseydım kuru bır nıkahtan gelın cıkacagını bende yapardım bana asla soylemedı dılıne hakım olamadıgı ıcın hayatının hatasını yaptı ...

• Sen neden kendini uzup harab ediyorsun ki... Kiz sana asik ve sensiz yapamiyor, sen de ona asiksin dimi? o adamla evlendi ise mutlaka bir sebebi vardir ve eninde sonunda bosanacaklardir. Zaten kizin kalbi sende onunla yatmior sadce formalte olarak evlenmsler, belkide diger akrabalara taktiklari takilari geri toplamak icin formaliteden bir evllik yaptlar. (böyle evlenip para toplayan cok oluyor) yani uzme kendini, mantigin anlamiyor kizin neden onun ile evlendigini ama herseyin bir nedeni vardir.

• nedeni bır defa ben bıraktım kendısını ama hep kendısı gıttı ben defol gıt bıle demedım hep kafasını dınlesın zaten bana aıt elbet bana gelecektır yeterkı kafası rahat olsun dedım o arada bu kahpenın cocugu ıle tanısmıs ozur dılerm agzımı bozuyorm ama tutamıyorum kendımı :( ıste o arada onunla tanısmıs etmıs derken adam sınop da gazıantepe gel nişan tak bılmem ne bılmem ne ıste

• adam kızla nasıl birlikte olmadı ? saçmala olmuşlardır.

0|1
    0|0
    • kız tehdıt edıyor bana dokunursan ölümüm olur dıyor... kız su an bıle bana yazıyoor aynı yatakda yapabılırler mı sence ...

• niye yapmasın adam boşuna evlencek değil ya sen olsan yapmaz mısın birde karaktersiz demişin adam hç gocunur mu

• hayatım da boyle bır karakterı ılk defa gordum ılk ılk lanet olsun boyle ınsana ...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...