Şimdi size 1 gün yaşadığım bir olayı anlatıcam

Şimdi size 1 gün yaşadığım bir olayı anlatıcam 1 günlügüne extra restoranda çalışmaya gitmiştm iş çıkışı saat 12 bucuk felan yola cıktım dolmuş otobüs bekliyorum 5 dk önce son otobüsü kaçırmışım neyse dedim biraz daha bekliyim polisler devriye geziyor tabi hemen arkadamda bir fahişe dolaşuyor polis aldı götürdü bunu sonra bir baktım 1 araba geldi yanaştı bana doğru ben dedim herhalde bu yol felan soracak içeri bir baktım 2 tane kadın olgun 30 35 yaşlarında felan bende 19 yaşındayım o günde beyaz gömlek ve siyah kumaş giymişim ikiside baktı bana sağdaki kadın bana direk böyle söyledi "Canım kayarmısın" ben tabi şok oldum hayatımda böyle bişey ilk defa geliyo ogünde çok yorgunum çalıştım deli gibi neyse arkadaşlar benim cevabım ise şu oldu "Yok"

Ben biraz tedirgin oldm biraz tırstım organa mafyası felan filan aklıma geldi o anda ve kücük bir ihtimalde travesti olabilirler diye düşündüm ama travesti arabaya çağırmaz arkadaşlar ama sonradan çok pişman oldum "Keşke O ARABAYA BİNSEYDİM DİYORDUM"

Görüşleriniz Nelerdir Merak ediyorum :D

Bu OLay gerçekten oldu yalan değil yemin ederim :)

Güncellemeler:
CİNSELLİĞE YAZCAKTIM UNUTMUŞUM KUSURA BAKMAYIN :)
Cevaplarınız için teşekkürler ))

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• büyük bir fırsatı tepmişsin bea :)

0|1
    0|0
    • bi yandan pişmanım ama aradabay binseydım belkı geri dönüşüm olmayacaktı oda var :D

• iki tane olgun düşünmesi bile güzel seni farklı dünyalara götüreceklerdi belkide iyi olmuştur boşver :) :) :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence iyi ki binmedin geçmiş olsun :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• araca binmeyip cinsellik yasamadigin icin sorunu buraya sormanda tuhaflik bulmadim :) saka biyana binmemene sevindim guzev olmaz alirlar aklini dikkatli ol anlasilan jon gibi adamsin :)

0|1
    0|0
  • yalnız çok uzndu okuyamadım

0|1
    0|0
  • ağaya beleşmi diye sorsadın . cevap evetse kaç ordan dostum bas deparı uzaklara :)

0|1
    0|0
    • o hiç aklıma gelmedi sormadım

• Bende geçen gün uçuyordum kanadımı kırdrıkları için uçamıyorum artık :(

0|1
    0|0
  • götü kurtarmışssın baba sen :D

0|1
    0|0
    • niye la :D

• Hahah :DDDDDD çok güldüm cevabına yaa ama haklısın herşey olabilir

• tabi ki bu işler böyle :D