Aradığını bulamamak bir bahane mi?

erkekler bilhassa lütfen cevaplayın :) arkadaşlar sevgilimle ayrılma nedenimi önce söyleyim uzun süre çıktık ve benden istediği şu ona güvenmem lazımmış beraber olmam lazımmış anlıcanız namusunuzu ona teslim etmek bende kabul etmedim tabiki ayrıldık ve daha sonra benden ayrıldı çok insanla beraber oldu hani erkeklerde bilmiyorum reddedilme duygusu nasıldır herkızla beraber oldu işte hertürlü haltıda yedi fakat aradığını bulamadi diye bana onca kızla oldum fakat senle barışmak istiyorum ama şartım yine bu beraber olmak ve aslında okadar haltı yemesinde sebeb benmişim gibi bana çok kızdı eğer kabul etseymişim bunlar asla olmazmış ve bana gelip seni uzdum fakat aradığımı bulamadım tekrar barışalım dedi bende kovdum isdemedim ve sizce bir yorum yapsanız bu olaya ne dersiniz ? reddedilme duygusuylla onca kızla yatmakmı yoksa aradığını bulamamak bir bahanemi .:) bana bahane geldide hani derler ya keranede bakire aramak olsa gerek bu.. sizce :)

Güncellemeler:
yok inanmadim kabul etmedim shut gol,:D bitti

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bugün yapan yarın yine yapar hiç gerek yok ver yolu gitsin aklına yenimi gelmiş adam olup kıymetini bilseydi .

2|0
    0|0
  • Gerçek sevgi seks değildir arkadaş biraz mağara adamı bence o arkadaş başka yatacak kız bulamadı sana sardı

1|0
    0|0
    • hayır şuda tuhaf onca yıldan sonra çıkıpta sırf bunun için ayrılmak bence çok saçma .. guvenin simgesiymiş bu ne alakaysa onu da anlamadım :)

• :D yok zaten yemedim bu bahaneyi :D:D ona göre o zaten eli boş döndü shut gol :D

• Efferim gız :)

• iyi yapmışsın. ona güvenip namusunu verseydin, ne malumdu seni terketmeyeceği?sonra sen depresyona, o başka kıza gidecek. bende sana güvenmek istiyorum zaten, nikahı bas, güvenim olsun deseydin. terkettiyse, açıkça gecelik ilişki peşinde olan biri. kızların geleceğiyle oynayan bu tip kişilere meydan vermemeli...

0|0
    0|0
  • seni yatağa atmak için takla atıyor yüzüne bile bakma salla gitsin

1|0
    0|0
  • bahane bence ona geri dönersen hayatının yanlışını yaparsın adam değilmiş o.

1|0
    0|0
  • Onun ki bir heves diğer kızlara da aynısını yaptı birlikte oldu sana döndü onlara dönmedi çünkü elde edemediği sensin o yüzden değerlisin ve istediğini vermediğin sürece seni suçlayacak ondan kurtulmak istiyorsan istediğini ver ya da nasıl olsa vazgeçecek dersen biraz dişini sık.

0|0
    0|0
    • kabul etmedim zaten arkadaşlar yorumlarıda okuyun :) kovdum zaten sadece erkekler açısından sormak isdedim :)

• Sen kabul etmediğinde zaten ne olduğunu gördün ben sana kabul ettiğinde ne olacağını göstermek istedim :)

• teşekkür ederim arkadaşlarda birşey söyleyim burda bir kız arkadaş saçma yorum yapmış onuda anlamadım En iyi cevap seç

sarisinyoungg

80

sarisinyoungg9 dakika öncesen salak mısın pardon canım da. kendini becertmek istiyorsan buyur kabul et. ?

bukadar salak bir insan hayatımda görmedim önce oku bari sonra yorum yaz kabul etmedim diyorum sen ne diyorsun iğrenç ötesi uslubun! !

• kaç ordan kızım kaç ,yiyecek seni ham yapıcak , kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun tek nedeni ego erkek ulaşamadığını ister senide bu yüzden istiyo bence erkek seçimlerinde mantığını kullan sonra duygular gelsin iyi yapmışsın bunu diyen erkeği cehenneme göndermek en iyisi

0|0
    0|0
  • sen salak mısın pardon canım da. kendini becertmek istiyorsan buyur kabul et..

0|0
    0|1
    • bir dakika burda kovduğumu zaten belirttim ben burda reddedilme duygusunu soruyorum erkekler açısından ki burda kimse namus verdiğini belirtmiyor?

• gerizekalı !

Yükleniyor...