Kuzenim kafamı karıştırdı. Sizce dedikleri doğru mu?

Birinden çok hoşlanıyorum ama elit, kültürlü biri . Düşünceleri yaşantısı yüksek standart bana göre . Ben onun yanında açıkcası aşağılarda kalıyorum . Davul bile dengi dengine ama konuşmak bana mutluluk veriyor. Kuzenime söyledim seni bozar bırakır dedi. Umrunda olmaz dedi onun için doğal bir şey falan. Dedim hiç lafını etmiyor ,dediki abazalar lafını yapar bu çocuk için normal bir şey . Bakirelik falan umrunda olmaz dedi bizim sülale gibi önemli bir durum değil onlar için dedi. Kafam karıştı arkadaşlar olur mu öyle şey ?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• O kültür görünüşünün ötesinde neler var asıl buna bak sen .

Kendi tavrı ve yetenekleri ile olduğundan fazlasını kürk gibi giyen , ancak asla ciddi yaklaşıma girmeyen ve vurup kaçan , aslına baktığında ise senden ve senin ailenden çevrenden hiç farkı olmayan bir arka plan ile karşı karşıya kaldığında , bu muydu o kadar fedakarlığa girdiğim insan dersin .

Bunu neden yapar bazıları dersen , ökse diye bir kuş tuzağı vardır. Parlak renklere aldanıp konan kuşun ayağı ipe dolanır , kaçamaz . Bu da öyle birşey , tüylerini yolup bıraktığında karşındakinin sinsi bir avcı olduğunu öğrenmen kaybettiklerini geri getirmez .

Kuzenin doğruyu göstermiş sana, bırak pembe düşleri , tuzağa düşersen sana kimse yardım etmez . Bozulmak da mesele değil dersen , hamileliğine kendin çözüm bulmalısın.

3|1
    0|1
    • Değerli yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim . Açıkcası hiç cinsellik lafı geçmedi ama kuzenim uyardı beni bu aklımı karıştırdı. Çok dikkatli davranmaya çalışacağım çok sağ olun.

• Ben de eic icin cok tesekkur ederim :) Parlayan ışık insanın görüşünü de düşüncesini de hareketini de , tavşan gibi engelleyebiliyor. Cinselliğin lafı cinsellik esnasında bile geçmez bu tiplerde ve ne olduysa sen istedin ,ben bisi istemedim demedim yapmayı iyi bilirler . Ciddi anlamda , görüşürken yanlız olmamaya özen göster, bu opme gibi çoğu sınırı aşıp umut veren bela harekete engel olur.

Çok dikkatli ol lutfen

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• doğru söylemiş kuzenini dinle

1|0
    0|0
    • kız çok kötü düşünüyo :(

• ınsandan ınsana deısır o

1|0
    0|0
    • kendimi çok alt tabaka hissettim :(

• gerekiyorsa konuşmam , geç şu modern insan ayaklarını

• arkadasım sen blırsın ben kendı dusunceme gore konusuyrm ayrıca ezılmen o konuda bıle baslar o ınsanlar seksı ıhtıyac gorur bu ısler boyle

• Bir gece ansızın yatakta uyanabilirsin.

0|0
    0|0
    • :(

• Onun yanında eğer egolu birisi ise yemeğinin yanında meze olursun hor görülürsün alay konusu olursun demedi deme ibrahim

• hayıır egolu değil kültürlü yani bayaa bayaaa . hani kuzenimin demek istediği sevgili olursanız senden yatmanı ister bunu doğal çok doğal bulur ama bizim için öyle değil önemli diyor.

• kuzenini dinle

0|0
    0|0
  • evet bakirelik önemli değildir abazalar gibi lafını etmez ama oda cinsellik yasamak ister...lakin sen istemedikce bakire kalırsın

0|0
    0|0
  • Sen kendini bozdurup çocuga yamama peşindesin. Ucuz varlık

0|0
    1|0
    • he canım he bakire değilim ondan soru sordum burda

• kültür parayla olmaz herşeyi maddiyata dayandırdığın için sen ucuz ve basitsin hatta bilip bilmeden beni yargıladığın için ACİZSİN anlasılan seni güzel yolmuşlar kuyruk acın var. Ben mimarlık okuyorum ailemin durumu gayet iyi . farkda kültürle alakalı . bakireyimde o lafları sana yuttururumda sanada acıyorum yani iyi yolmuşlar :D. bu arada çok işsiz paraya heves etsem niye konuşayım saf

• yazık yazık yazık :D Aciz ? Para ? Kültürlü ? Sen ? hahahahahahhaha :D:D:D Hadi bebegim seni çok sevdigimi unutma. Uza :D:D:D

• ver kurtul

bi daha ebediyen bu soruyu sormana gerek kalmasın :D

0|0
    0|0
    • ayy canım ne komik bir şeysin sen !

• Haklı kuzenin ben de elitim mesela öyle düşünürüm.

0|0
    0|0
  • kafan karışmaz seniiinnn. sen ne yaman ne kurnaz tilkisin seeeennn :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen kuzenin sözünü dinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...