Bakire değilim ama kimseyle ilişkim olmadı, ona söylemeli miyim?

ciddi bir sekilde cevap verirseniz cok sevinirim. cok önemli bir noktadayım . 1 yıldır nişanlıyım. onu çok seviyorum ve aramızda ufak tefek seyler dışında cinsel bisey yaşanmadı çünkü ikimizde olabildiğince hassas davranmaya uğraşıyoruz. yalnız söyle bir sorunum var. nişanlım çok kıskanç ve çok sinirli. evlendiğimizde bakire olmadığımı anlıycak beni terkeder diye korkuyorum . daha önce kimseyle cinsel ilişki yasamadım ama küçükken kuzenim su çocuk sandalyeleri olur ya hani onlarla üzerime gelirken ben yere kendimi atmıştım sandalyenin ayağı cinsel bölgeme geldi ve kanama olmuştu . annem de bunu biliyor. ama ben nişanlıma nasıl söylerim bana inanırmı bilmioyurm. ne yapmalıyım ?

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ce, kendinizi boşuna üzüyorsunuz, böyle bir konuda anlayış göstermeme ihtimali bana göre sıfır. Kesinlikle, uygun zamanda nişanlınızla, başınızdan geçen bu olayı, vakit geçirmeden paylaşın.

Mutlaka, anlayış gösterecektir, senin gibi açık sözlü ve cesur bir kıza da bu yakışır, anlayış göstermezse, göstermeyenler kaybeder, sen değil..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• nişanlın buna inanabilir. ama olaya şu noktadan bakman lazım. erkek için o gece senden kan gelmesi onu ferahlatır temiz bir kız almışım oh be der belki çoktan o gecenin hayallerini kurmuştur kuruyodur sevgilin sandalyenin özel bölgene girmesinden bekaretini kaybettiğine inanabilir ama cinsel ilşki yaşamadığına inanmaz inansa bile şüphede kalır. bu bekaret öyle bir bokki o gece öyle ya da böyle o kanı erkek görücek eğer görmez ve kabul ederse ilerde mutlaka ama mutlaka sana yansıtacaktır bu durumu ayrıca bana sorarsan ona anlat o gece hayal kırıklığına uğramasın.

1|0
    0|0
  • ya küfretmek istemiyorum ama başına gelmiş bir olay var bunu nişanlıma anlatırsam bana inanmaz korkusundasın. İnanmiycak kadar sana güveni olmayan adamla neden evlilik yolundasın ?

1|0
    0|0
  • sınırlı ve asabı bırını sevıyorsun ayrıca cok kıskanc umarım evlenınce bu asabıyetı yııllar gectıkce artmaz.. ayrıca bence kadın dogum uzmanına gıt kanama olması zarın tamamen yırtıldıgı anlamına gelmez. ayrıca raporu var muayenesı var. tedavısı var bence zar yırtılmamıstır zedelenme olmustur.. ıcını ferah tut. doktora gıt muayene ol

1|0
    0|0
  • İnanır veya inanmaz. Sen dürüst ol, sakladığın sürece senin anlatıklarına hiç inanmayacaktır. Onu kafeslemişsin gibi düşünecektir. Her zaman en başında anlatmak dürüstlüktür ve sorun yaratmaz. Zaten zara göre seni terkedecekse şimdiden terketsin. Namus orada değil kafadadır. Hiç tereddüt etmeden açıkla. Çok doğal bir konu. Sandalye olmayabilirdi de esnek olup kanama yaşamayabilirdin. Senin bir suçun yok. Bu arada sandalyeyi nasıl oraya isabet ettirmiş koptum ya :D videosu varsa az gülelim. Neyse tamam kızma şaka yaptım. Dediğim gibi sen kendine inan ve güven. Seni bunun için terkedecek kişi baştan terketsin.

0|0
    0|0
  • evlendiğimizde bakire olmadığımı anlaycak benı terkeder diyorsun?Bunu evlenmeden önce açıkla kendisine uygun bir dille ya mesajla ya yüz yüze.Evlendikten sonra söylersen sankı kandırmış gibi olursun.Evlenmeden önce yaparsan da adam 1 kere daha düşünür belki sana hak verir yanlış anlamaz

0|0
    0|0
  • belkide kzılığın bozulmamıştır doktora falan gittinmi bu gibi durumlarda kan gelebiliyor ama kzılık bozulmuyor

0|1
    0|0
  • Şimdiden söyle ve seve seve doktora kontrole giderim senin için rahat edecekse de. İlişkiye girmediğin muayene sonucu belli olur. Şimdiden bilsin ki son dakika bana yamanmaya mı çalıştın pozisyonu doğmasın.

0|0
    0|0
  • Jinekoğa muayene olup en azından doğrusunu öğren.

0|0
    0|0
  • Herşeyi tüm şeffafliği ile ona anlatmalısın. seni gerçekten seviyor ve güveniyrsa... kabullenmesi gerek

0|0
    0|0
  • E sende bunu anlatıcaksın kocana.Bakirelik kızlığın bozulmaması anlamına gelmiyor.Kimseyle bırak arkayı önü hiçbişi yaşamamaktır.Öpüşmek dışında oda evlenmeden pek doğru değil. :-/

0|0
    0|0
  • ya hangi devirde yaşıyorsun güzelim sandalyeyle kızlık mı bozulur senin zarın değil zarar gören o bölgenin etrafında tahriş olmuş biyerlerin kanama başka bir durumdur korkma bu arada muayene falan oldun mu ki bu kadar eminsin bozuldu diyorsun

0|1
    0|0
  • Vala ailende biliyorsa nişanlınla konuş ya da diktirme yoluna git çünkü sorun olabilir olucaksa baştan olsun evlilikten sonra hoş olmaz.

0|0
    0|0
  • sorun burda işte .Bişeyleri son dakkaya bırakıyorsunuz ondan sonra inanır mı diyosunuz . Ne vardı baştan konussaydıınız ?

0|0
    0|0
  • way yalana bak amk :)

0|1
    0|0
  • doktora gidin beraber öyle izah etsin doktorlar

0|0
    0|0
  • Belki o kanama zari bozmamistir ne biliyorsun

0|0
    0|0
  • sana ınanmassa annene ınanır ayrıca bazılarında esnek sana deger verıyorsa ınanır

0|0
    0|0
  • söyle anlayışla karşılar eger gerçekten düşmediysen gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • onunla hemen yat

0|0
    0|0
  • :) başın sagolsun ne diyeyim valla nişanlın nereli

0|0
    0|0
  • doktora gittnmi peki belki bakiresindir yani kızlık zarın halen duruyodur yani

0|0
    0|0
  • pire-yorgan ilişkisi

0|0
    0|0
  • Nısanlın aynı ben sevgılımde öyle bır durum olmadı ama kralı olsa ben bakıre olmadıgını o an ögrenırsem sınırden dunyaları yıkardım sımdıden söyle annenı sahıt olarak göster ılk basta ters tepıcektır bıraz ugrasman gerekıcek sanırım

0|0
    0|0
  • Lan bırak allah askına :D Vermişsin bekaretini işte. Oduna çubuga düşmekle bozulmak lan öyle kızlık zarı. Napıcaksın evlendikten sonra kocanı inandırmak için bu siteyi de kanıt olarak mı göstereceksin. '' Bak hatta konu bile açmadım valla kazayla oldu '' mu diceksin :D Bırakın bu işleri kocan olacak eleman saf oglansa yer ama merak etme :)

0|2
    1|0
  • ailen de biliyorsa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. annene de akıl danışabilirsin bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doktora gidip rapor alabilirsin. cinsel organın girip girmediği anlaşılıyor muaynede

0|0
    0|0
  • Belki de sadece yırtmışssındır canım.. Buna emin olmak için kadın doğuma git.. Nişanlına gelirsek çok sert diyorsun o ilk gece seni öldürür konuşmana fırsat vermez düşün bir o gün rezil olacak çok kötü olacak.. Annen sen ve nişanlın oturun konuşun terkedecek değil ya! Sana güveniyorsa eğer uzulecek ama birşey olmaz.. Umarım çözersin olayı

0|0
    0|0
  • haha daha iyi ya seni zarın için mi seviyor sen olduğun için mi anlarsın bukadar ezme kendini sen defolu bir mal değisin kapito!

0|0
    0|0
  • bunun için doktora gidip rapor almalısın

0|0
    0|0
  • Hiç bir açıklama yapmak zorunda değilsin. adamın aklına kurt düşürme

0|0
    0|0
Yükleniyor...