Kısa saçlı kızları begenir misiniz?

ben saçlarımı rihanna modeli kısacık kestirdim yani,ön tarafım uzun,arkalar kat kat kısacık..kızıl kırmızı..yüzüme yakıştıgını düşünüyorum,genelde böyle saçlı kızlar hakkkında ne düşünürsünüz,asi mi sizce ? yoksa lezbiyen çağrısımımı yapıyor ?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun saç güzeldir ama kendine yakıştığını düşünüyorsan gerçekten yakışmıştır. Kızlar genelde kolay kolay beğenmez çünkü :)

0|0
    0|0
    • kaynak saçda kullandım uzun zaman,ama bu genelde herkes kısa saçı yakıştırıyo bana..yüzüm ufak oldugu için sanıırm ama boyumda uzun sayılır :) yazı atlatalımda uzatrız ;)

• Yüzün ufaksa kısa da iyidir.

Bence ilk önce kışı atlatalım sonra yazın icabına bakarız :)

• dimi ya :)) ben şimdiden eylüle kadar bu saçla giderim diye düşündüm,atlamışım mevsimleri sorry :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Yakışanı olabiliyor ama daha çok free takılmayı seven özgür modelini andırıyorlar buda itixi geliyor bizlere..Uzun saç çok daha ağır basar bayanda.

0|0
    0|0
  • Yakışıyorsa ne güzel kız diye düşünürüm .

0|0
    0|0
  • uzun saçı seviyorum ben..

0|0
    0|0
  • ya öyle bazılarının sevdiği gibi beline ya da daha da aşağısına kadar rapunzel gibi uzatmasını aramam da bi kızın saçları da erkek gibi olmasın yani

0|0
    0|0
  • link

ben şu modeli çok seviyorum çak çekici geliyor ...

0|0
    0|0
  • Yüzün yuvarlaksa çok yakışır.. Şahsen ben bayılırım :))

0|0
    0|0
  • lezbiyenle ne ilgisi var onu anlamadım

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır beğenmem. Kısa saçlı kadın benim için çok çok iticidir. Aynen öyle bende lezbiyen çağrıştırımı yapıyor. Hem de kızıl renk iğrençten de öte. Kusura bakma ama benim ne kadar hoşuma gitmeyen şey varsa saçlarında mevcut.

0|0
    0|0
    • zevkler ve renkler tartısılmaz diyelim o zaman :)

• severim çok hoş bence , farklı geliyor bana

0|0
    0|0
  • nasıl bir çağrışım mantığı vardır sende.. düşünmeden edemedim erkek saçlarında hangi tarz gay olarak çağrışır sende...mehh

soruna cevap hoş olur

0|0
    0|0
  • bnce saclarla iliigili bişety düüsnmeyiz kızlara karşı tabi böle erkek gibi kestirmedyse :D bnce cok yakısmıstır guzel kıza her turlu sac bicimi yakışır.

0|0
    0|0
    • erkek gibi degil ya,önlerim burnumun altında sayılır,yanlar kısa :Dyakışıyo heralde aman ne biliyim :D

• Yani yuh diyorum.Lezbiyenlikle nasıl bağdaştırdın onu.Kısa saçlı insanlar hoşuma gider ama tabi benim görüşümce yakışıp yakışmaması önemli kendine yakıştırıp yakıştırmaması değil.

0|0
    0|0
    • genelde lezbiyen hatunlardan talep görüyorum,yüzüm bebeksi oldugu halde..ondan öyle söyledim

• degilim canım..heteroseksüelim doğustan ;))

• Tamam o zaman.Kısa saçı severim ama ben yakıştırırsam o kişiye açık cevabım bu.

• kızıla bayılırım...

0|0
    0|0
  • cık, genel olarak kısa saçtan hoşlanmam. bazılarına yakışıyor ama...

0|0
    0|0
  • Uzun iyidir

0|0
    0|0
  • kızıl kısa ise gideri var:)

0|0
    0|0
  • Kısa saçı severim, yakışıyor.

0|0
    0|0
  • çok beğenirim kısa saçlı kızları heleki yüzü biblo gibiyse:)

0|0
    0|0
  • Uzun saç daha iyi baynalra için kısa saç uygn görmüyorum .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Aynı saçı aynı renk ben kullanıyorum ama hiç güleceğim yoktu lezbiyen çağrışımı nereden çıktı ya alemsin :)))))

0|0
    0|0
  • Genelde erkekler hoşlanmazlar.

0|0
    0|0
  • uzun saç makbul

0|0
    0|0
  • Yakışmışsa sorun yok..

Ama bence kız dediğin saçları uzun olmalı, şöyle bir savuracak saçlarını..

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ne alaka mantığınız nasıl işliyor :S

0|0
    0|0
  • Lezbiyen çağrışımı yorumun güldürdü:) Güzel yüzlü olana her saçın gittiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bazilarini uzun sactan daha cok yakisiyor

0|0
    0|0
  • kızıl bayan da çok cekici duruyor tabi tenin beyaz olması şart

0|0
    0|0
    • ewt kızı saçlı bayanlar daha erotizm'e düşkünmüş araştırmalara göre :)

• çok yakışıyor kızlara birde topuklu ayakkabı tayt felan sexi kıayfetlerle hava katıyo

0|0
    0|0
  • postiş takanlardan dha çok beğeniyorum :D

0|0
    0|0
  • benim de saçlarım aynı model. bi kişi de lezbiyen misin diye sormadı. hatta şu dakikaya kadar benim bile aklıma gelmemişti. garipsin gerçekten.

0|0
    0|0
  • bayılırım. dolores o'riordan veya yulia volkova gibiyse yerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...