Partnerinizin geciktirici sprey kullanmasını ister misiniz?

Ben Geçenlerde Partnerimle Birlikte Oldum. Ve İlk Defa Sprey Kullandım Çok çok Memnun Kaldım. Partnerim de İlişki Sonrası Bir Aylık Doyurdun Beni Dedi.Kızlar Sevgilinizin, Partnerinizin Geciktirici Sprey Kullanmasını İster Misiniz?

Not; Daha Önceleri Spreysiz ilk boşalmam 5-6 dakika sürerdi, ikincisi 10 küsür 3-4 haliyle çok daha uzun sürerdi ama spreyle çok çok uzun ve tek boşalma.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne sprayi bu ne işe yarıyor...

0|1
    0|0
    • erkek çabuk boşalmıyor sertlik uzun süre devam ediyor.kısacası on dakika yerine atıyorum yarım saat seni düzebiliyor

• Evet küçük yani minyon, ılerde bu sorun olurmu? Daha büyük olsaydı daha Zevklimi olur?

• küçük olması daha iyi. geniş olsa zevk olmaz yani (:

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben hic kullanmadım çünkü birinci bosalmam en az 40dk ve ten uyumu varsa partnerimle bir saaati buluyor 2, boşalma pek olmuyor çünkü bir saat sonra ancak ereksiyon olabiliyorum spreye gelince senin gibi erken bosalma sorunu olan bir arkadaşım kullanmıştı pek memnun değildi hem gevsek bir ereksiyon oluyormuş hemde his azaliyormus yani Türkçesi onsuz beş dakikayı onunla olan yarim saate degismem diyordu :)

0|1
    0|0
  • Eğer erken boşalman var ise bencede kullanman lazım veya kullanmadığın zamanlardada sadece cinsel birleşme harici başka şeyler yapman lazım yani cinsellik sadece girip çıkmak değil.

0|1
    0|0
  • şu spreyi nerden aldığını ve markasını de bakem sen.

0|1
    0|0
    • Sex shop da her marka var.

• Joy drops iyidir.

• eyv.

Yükleniyor...