Boşanma bilgisi olan LÜTFEN yardım etsin...

Aralıkta mahkemem var. Ruh hastası biriyle boşanıcam sürekli tehtd ediyor beni. Onunla evlenrken bakire değildim bildiği halde herkese kız çkmadğı için boşanıcam diyorum diyor. Mahkeme de tüm telefon kayıtlarını sunucam senden tazmnat davası alıcam diyor. Ben bu adamdan nasl kurtulucam nolur yardım edin nolur! Evlenmeden önce bakre olmadığım için benden tazmnat alablr mi ? Evlenmeden önceki hayatımı sunarsa davayı kazanır mı ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar zaman evli kaldınız

1|0
    0|0
    • 3 ay evli kaldık bir bilgin varsa nolur yardımcı ol bana

• Çıktınmı netten

• Adam malı götürdü

Erkekler Ne Diyor 12

• Dün yediğin hurmalar bugün g*tünü tırmalar işte öyle

1|0
    0|0
  • yok bişey kazanamaz bişey de yapamaz..mahkeme bakireydi değildi onu baz almıyor..

0|0
    0|0
    • emin misin? :/

• anladım. peki ne kadar sürer bu boşanma kaç ay kaç yıl .. çekşmeli sonçta sürekli sorun çkarıyor boşanmyor

• ya sorun çıkarıyorsa ilk celsede hakim boşamaya bilir..mahkeme esnasında kırıcı olmadan sakin sakin ilişkinin yürümediğinden ve boşanmada karalı olduğundan bahset. ilk celsede boşamazsa 6 ay gibi sürer..ama karşındakide itiraz etmesse boşanmaya tek celsede biter olay..tehdit şantaj falan varsa bunu hakime özel olarak söyle mahkemenin ortasında değil..yada avukatının aracılığıyla..

• bunu bildiğini kanıtlaman lazım yoksa canım geçmiş olsun

0|0
    1|0
    • ya neyini kantlıcam kendıde bakir değildi ne alaka? namusla mı vurursunuz siz erkekler hep kadnları!

• sen neyın kafasını yasıosun ben sana kotu bıseymı dedım neyı kıyaslıosun hangı erkegı hangı erkege wuruosun solemek ıstedıgım bunu bıle bıle senle evlendıgıdır sen kendın solemıssın bunla tehdıt etmıyormu ! gece gece

• Tehdit çok ciddi bir suç.Her ne kadar karşı taraf haklı olduğunu iddia etse de seni tehdit ettiği için başı yanar.Adalet kadının kendisini korumaya gücü yetmediği için herhangi bir tehdit halinde erkek tarafına yüklenir.Tehditi belgelendir

0|0
    0|0
  • dava açmadan önce ne kadar evli kaldınız?

bu güne kadarnedeydin sorusunu mahkeme elbette soracaktır..

sende bakireyim dediğinde olay ıspat yoluna gider iddia eden kişi tarafından

yani mahkeme madem öyle düyorsun ıspatla der karşı tarafa.

telefonda filanda evlilik öncesi bakire değilim kaıtı varsa bilerek evlenmiştir der geçer mahkeme

mesele keşke mahkeme olsa

aile. cevre.eş dost?

0|0
    0|0
  • sen milletle kırıştır sonra adama ruh hastası de geçmişte olsa gelecekte olsa güzel davranış değil toplum bozuldu arkadaş

0|0
    0|0
  • telefon konuşmalarınızda bakire olduğunu mu söyledin? böyle bir oaly yüzünden tazminat alamaz diye biliyorum. tehdit olarak nasıl bir tehdit bu?

0|0
    0|1
  • gazeteden kupon biriktiripmi alıyosunuz bu dallamaları anlamıyorum ki :D

0|0
    0|0
    • Çok çaresizim dalga geçme :(

• Nasil evlenebildin peki boyle ruh hastasi biriyle

0|0
    0|0
  • Davayı kazanır tabi adam haklı burada.beni kandırdı bakireyim dedi demesi yeterli

0|0
    0|0
  • vermeseydin ona buna mk kaşarı

0|0
    2|1
  • Çok zor görünüyor davayı kazanman. Şehrindeki en iyi avukatların birine git. Buradan birşey diyebilmek güç.

Bir avukat.

0|0
    0|0
    • Neden çok zor bunu bile bile evlendi benımle ? Benım üzerime hiç mal yok ki babamın evi var sadece. benden nasl tazmnat alabilir mi? çalşmıyorumda.

• moralimi bozdun ya gece gece. evet problemliyim olmasam bu soruyu sormam dmi?

• Bizde egomuzu tatmin etmek için cevap yazmadık sana. Yardımcı olalım dedik, terliği alıp yanaşmadığın kaldı affedersin ama.

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşım saçmalama lütfen hiçbişey yapamaz.tehtit ettiğini resmileştir ne biliyim tel kaydı yoksa eve çağır konuşcam de sinirlendirck bişi yap ses kaydı cihazını çalıştır.ayrıca bakire olmamak bir suç değil bu yönden için rahat olsun.kesinlikle tazminat alamaz.sen bakire değilsin die başın kalkıp hakaret ettiyse sen ondan tazminat alırsın.avukata danış

0|0
    0|0
Yükleniyor...