Bakire kızlar mastürbasyon yapar mı?

Malum tamamen merakımdan soruyorum, öncelikle bakire kızlar masturbasyon yapar mı ? Yaparlarsa sanırım tek yöntem klitorisi uyarmak, doğru mudur ? Ve kızlar kendilerini kaç yaşlarında keşfeder ? Yani kaç yaşlarında başlarlar kendileriyle oynamaya erkeklerin erken yaşta başladığını zaten biliyoruz :) evet sorular gayet açık lütfen alakasız cevaplar vermeyin...

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakire kizlar mastirbasyon yapar. Hangi yontemler hepsini bilemiyorum. Kendini kesfetmede bence kisiden kisiye degisir. Daha 7 yasinda bile bir seyler yapmaya calisanlar kizlar var.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yapanda var hiç yapmayanda.genelde lisenin ortalarında öğreniliyor.evet bakire kalmak istiyosa doğrudur.

0|1
    0|0
  • yapar

evet

değişir ortalama 20 sonrası

0|2
    0|0
  • evet yaparlar, bakireyse dediğin gibi klitorisi uyarark yaparlar, kızdan kıza değişir ben göğüslerim büyümeye basladığı zaman kesfetmeye basladım hala devam ediyor, 18-25 yaslarında baslarlar sanırım

0|0
    0|0
  • yapar ben 13 yaşımda başladım

0|1
    0|0
  • hayır yapmazlar

0|0
    0|0
  • ben hiç yapmadım

0|1
    0|0
  • ohooo :D en düşüğünüz benmiyim ya ben 6 yaşımdayken yapmaya başladım :/

1|1
    0|0
  • Ben 11 yaşımda kendimi keşfetmeye başladım.

Evet yapar erkeklere ihtiyaç duymamak için kendisiyle oynarlar ama erkekler hayatına girip onlara unutulmaz zevki tattıktan sonra masturbasyon onlara hiç zevk vermicek konuma gelir :) Bende böle ama bu kişiden kişiyede değişir yani

0|1
    0|0
  • 17 yaşımda öğrendım boyle bırsey oldugunu. bakıreyım hala ve yapıyorum

2|1
    0|0
    • her kiz yaparmi

• yapmayan vardır belkı ya da ınkar eden :) kımı arkadasım hıc bısey bılmıyorum ayagına yatıyor mesela :)

• bakırelerde yapar 14 yasımdan berı yapıyorum ve orgazm oluyorum her seferınde şu an bakıre degılım hala yapıyorum

0|1
    0|0
  • bakireyim ve yapıyorum. 18 yaşında başlmştım yapmaya

1|0
    0|0
  • küçükken istemsiz yapıyordum. bilmeden yani. ama orgazm olmuyordu tabi. sonra büyüynce bıraktım bilmediğim için. öğrenip yaptığımda 17ydim sanırım.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kizlar erkeklerden daha azgin yapiyorlar caktirmiyorlar

0|3
    2|3
  • hala böyle alıklar var demek, sorduğu soruya bakın bakire kızlar insan değil mi !

1|0
    0|2
Yükleniyor...