Namus bacak arasında mıdır ? Değilse neden değil ?

Nedense genelde bakire, bakir olmayan kişiler tarafından sürekli dile getiriliyor. Yok neymiş namus bacak arasında değilmiş. Her şeyi yapıpta zarı koruyanlara da bir şey demiyorum .(Onlar daha beter dürüstlük yetisini de kaybeden organizmalar.)

Birde genelde kızlar nedense hep ya kandırılıyor, ya zorla ilişkiye girmek zorunda kalıyor. Soruları görüyoruz hep ilkleri unutamıyor bayanlar, baylar, ilklerini hatırlayıp kendilerini tatmin ediyorlar. Her ne kadar önemsiz deseler de nasıl ilk aşklar unutulmazsa (bir boşluk kalıyorsa.) o şeyde unutulmaz.

Sözün kısası herkesin layığını bulmasını dilerim giderim.

Güncellemeler:
Cevap verenlere teşekkür ederim. İyi akşamlar.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bekaret zardan ıbaret degıldır. evlenmeden her haldı yeyen ama zarı yırtılmayan bazı kızlar var normal yol dısında ılıskıye gıren bunlar ben bakıreyım dıyor cıldırası gelıyor. bekaret zardan ıbaret degıldır. bakıre ıse bıle ruhu kırlenmıstır. aynı sey erkekler ıcınde gecerlı her haltı yeyım ben bakıre kadınla evlenmek ıstıyorum dıyenerı anlamıyorum. sen ne kadar temız ve namuslu kalabıldn... namus kavramı erkek ve kadın ıcın de aynı olcude onemlı olmalı. evlendıgın de eısnın yuzune bakabılmelı ılkımde sonumda sensın senı bekledım sana aıtım dıyebılmelı. sen onure edıcıdır es ıcın (ıkı taraf ıcınde dusunursek)

0|1
    0|0
    • Bende o anlamda demek istedim zaten. Bacak arası derken o tür zevkler uğruna demek istedim zarı kastetmedim. Çok var zarı vermeyip her haltı yiyen onlar daha beter katılıyorum.

• aynen bencede ole :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence hem yiyişmemeliler hemde namuslarını korumalılar.Dediğin doğru hep bakire olmayan kişilerden bu sözler çıkıyor.Bence bilinçli olmalı bu konularda şeyler yapmamalıyız ki zaten evlenmeyeceğin adamla içli dışlı olup kendini kullandırtmışsın gittin eli yüzü düzgün adama 2.mal olarak geldin adamın hakkı bumu ama adamda düzgün olacak böyle herkesle yiyişip yatan kalkan biri olmayacak herkes hakkettiğini bulur ve kızlık zarı önemlidir bence

0|6
    2|0
    • Dediğin çok doğru bu erkekler içinde geçerli olmalı. Sadece kızlara yönelik konuşmamak gerekir. Sonuçta bu konunun kızı erkeği olmaz.

• ben bacak arasında oldugunu dusunuyorum. ben evleneceğim insandan once bir sürü kisi ile yatıp kalkmışsam kasar olurum namussuz olurum. namus bacak arasında degilse nerde olcak beyinde mi ? komik olmayın lutfen. bahane bulmayın her boka

0|7
    1|1
    • İşte bazı erkekler yorum yapıyor bakire olmasa da evlenirim diye falan. Fakat bakire olmayan kızla niyetleri sadece belli yönde oluyor. İlişkiye girmiş kimseler kendilerini teselli etmeye çalışıyor. Ben beklemişsem öyle karşımda ki de beklemeli nede olsa

• dimi yaniii :)

• Onu bunu bilmem de, madem Namus bacak arasinda o zaman erkekler de o bacak arasina girmesinler kardesim!...Bacak arasindan bakarsak olayi o zaman dünyanin en namussuz kisileri Erkekler oluyor...

Namus kavrami sadece Kadina öz birsey degildir!...

Namus kavrami ERKEK VE KADINI esit derece içine alir!...

iyi aksamlar : D

0|0
    0|0
    • Zaten erkek kadın eşit. Erkekte o şeyi yapıyorsa erkekte namussuzdur.

• Ee bizde Damacana ile iliskiye giren adam mevcut, hayvan tecavüzlerinde 1.ci ülkeyiz. kadinlara yaklasimi zaten düsünemiyorum. :D :D Yani o senin aradigin sey bizim ülkeden cok uzaklarda.

• Onemli olan cidden ruh ve karakter, her koyun kendi bacagindan asilir yadirgamak yargilamak kime duser ki ? Bi kizin birlikteliginin olmasi onu ikinci el yapmaz ki cunku o insan mal degil . Simdi dusup kalktin ondan boyle diyorsun diyeceksiniz ama hayir tam tersi mantikli dusunuyorum.(Bakireyim)

2|0
    0|1
    • Namus kelimesinin kelime anlamı bile dediğim yöne gidiyor. Ruh ve karakterin olması önemli tabi ama bu arada diğerinin önemsiz olduğunu göstermez.

• Tamam ama hepsi bir butun. Bir kiz seni cok sevebilir seninle olabilir bu onu namussuz yapmaz ki.

• helal kızzz (bende bakireyim)

• banane namustan.

1|0
    0|2
  • 0|1
    0|5
  • Hem bacak arasında hem değil aslında. Bu kişinin değerlerini koruması ile ilgili ve kendine değer vermesi ile de ilintili. Bir kadın kızlığını koruma altına alıp herşeyi yapıyorsa ona kız mı diyeceğiz her şey zardan ibaret değil, erkeğinde kendine ve çevresine saygılı olması gerekli her kadını seks objesi olarak görmemesi gibi. Bu söylediklerinizin yaşanmasının tek nedeni insanların birbirlerine ve kendilerine yeterli olan kıymeti vermemesinden kaynaklanıyor. Sosyal çöküntü kısaca.

0|2
    0|0
    • Dediklerin doğru zaten bekareti kastetmemiştim. Kızlığı koruyup her şeyi yapıyorsa o daha beter zaten.

Erkekler Ne Diyor 9

• cevap burda bence link

1|1
    0|0
  • Bence bacak arasında. Yobazım ben, hadi eksileyin. Yalnız kendini teslim edene de namussuz diyemem. Kendi hayatı, kendi kararı.

4|2
    0|0
  • namus zihindedir. zihnindeki namusu giden gerisini korusada nafile. gerçi zihindeki gitmeden gerisi de gitmiyor o ayrı.

0|0
    0|0
    • bişey sorcam yanlis anlama. senin evlendiğin kisi herkesle yatıp kalkmış. namuslu mu simdi senin icin. eger senin icin namus zihinde ise

• yazılanı iyi oku. namus zihinde. o gitmeden diğerleri gitmez zaten. biri ile yattıysa ondan önce zaten zihindeki gitmiş demektir. yani namussuz.

• BEDENİNİN BAKİRE OLMASI MÜHİM DEĞİL YETER Kİ RUHUN FAHİŞE OLMASIN!

Cut.

1|0
    0|1
    • Boş sözler bunlar sadece. Evlenmeden bakire değilse nasıl önemli değil. He dulsundur ona bir şey diyemem normal o zaman. Ben namus konusuna değindim bekaret demedim bu arada .

• Bekareti söylemişsin gene. Ben ilişkiye girme konusunu diyorum, bekaret vermeden her şeyi yapanlar için konuşuyorum

• kim kime ne verirse versin benden uzak olsun...

• O bacak arasına kene gibi yapışsamda orada kalsam

0|0
    0|2
  • bacak arasında değildir öyle düşünenlede işim olmaz zaten

1|0
    1|1
  • ruhun kaşar bekaretin hala yaşarsa sıkıntı

0|0
    0|0
  • Kızlar artık sürekli açık saçık giyinip herkese gösteriyorlar ve işlerine gelenle herşeyi yapıyorlar işlerine gelmeyenlere de kötü olarak bakıyorlar. İşte öyleleri benim için sapıktırlar.

0|0
    0|0
  • bacak arasında değildir.

ancak benden başkasıyla başkalarının koynunda inleyen bir kadına da kimse kusura bakmasın namuslu gözüyle bakmam.. bakamam.

bedeni o* ruhu bakire laflarını geç güzel kardeşim, itin b.konu ortadan ikiye ayır birisi o diğeri o...

1|2
    0|0
Yükleniyor...