Kızlık zarı tamiri yaptıran var mı aranızda ?

kızlık zarı tamiri yaptıran var mı aranızda ? cok zor allah kimsenin başına vermesin

Yargılacaklar yazmayın size ihtiyacım yok

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun, bu kadar tepki verdiğine göre tecavüze uğramış olmalısın.

link gerekli bilgiler var, uzman doktorda senin gibi tamir tabirini kullanmış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• şaşmazda bizim kaportacı var osman usta 2 dk da hallederiz

0|0
    0|0
  • Amaç ne neden tamir yaptırıyorsun

0|0
    0|0
  • son dakikaya kadar ertele. oyuncak değil o ameliyat.

0|0
    0|0
    • blyrm korkuyorum da zaten

• ama kalıcı yöntem daha iyi diye duydum ne zaman olursa kanama olurmuş

• fazla inanma. kalıcısı yok.

• bundan 4 sene önce filan bir kızın kızlığını bozmuştum. ailem beni öldürür diyince dayanamadım. kızlık zarını diktirmiştik.

0|0
    0|0
    • beyler bayanlar. kızın bir derdi var belli. adam yerine koymus bir soru sormuş lütfen küstahlaşmayın. her sey insanlar için demişler.

• ikimzde gizliyiz :)

• doğru yaa :D sen sorduğun soru açısından kimliğini belli etme. ben de gizliliğimi kaldırıyorum. eklersin :D

• evet zor ama öbür tarafı da düşün

0|0
    0|0
  • Hem Ver Hem Kamufile Et. Töbe

0|0
    0|0
  • Dikilse bile gerdek gecenden 3 gun kala diktirmen gerek yoksa uzun sure tutmuyor dikisler

0|0
    0|0
  • Bildigim kadariyla evlenmeden bir kac gun dikiliyomus ve saglik acisindan bilgim yok fiyatida 1000 ile 2000 arasi diye duymustum.

0|0
    0|0
  • Tamir derken tamamen bozulma için mi soruyorsun?

0|0
    0|0
  • araba tamiri mi bu? cinsel ilişkiden 1 2 gün önce olmadıkça hikayedir.

çünkü kanayan dikişin atıldığı ipliklerdir zar değil. Zar yaranın kabuk bağlayıp kapanması gibidir.

Doktor arkadaşımdan aldım bilgileri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben doktorum diktiren hastalar vardı ben aıle hekımıyım genelde soru sormaya gelıyorlardı dikim yaptırıp tutmayan basarılı olmayanlar vardı bırde yapay kzılık zarı dıye bır sey bulmuslar ondan kullananlar oldu ama onun orjınalını bulman lazım yanı ülkemızde netten satılanlar cogu sahte çin malı işe yaramıyormus hastalar bır yerden getırtıyordu orjınalını ama dikim olayı için cok cok dıkkat etmen lazım

0|0
    0|0
  • tamir mi :) kız allah seni napmasin :D:D

internetde araştır ama yapma bence ılerde vicdan azabı cekersin

1|0
    1|0
  • erkekler bu işin tamirinde pir olmuş insanlar.

0|1
    0|0
  • Çok geçmiş olsun netten araştırabilirsin 2 farklı yöntem var biri dikme diğeri yapıştırma. dikme olan 3 bin tl civarı diğeri 1000-1500 tl bir arkadaşım için araştırdık ama gerek kalmadı sözlüsü durumu kabullendi. belki de senin evleneceğin insanda anlayışlı biri olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...