Bakire olmadığını dürüstçe dile getiren kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Başlarda bak benım durumum bu ona gore kabul edıyosan et etmıyosan canın saolsun diyebilen, hileye başvurmayan kendine güveni tam karakteri oturmuş kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bakire herşeyi saklayan bir kız ile evleneceğime dobra hiç bir şeyi saklamayan bakire olmayan hatunu tercih ederdim net.

ve soruna gelincede sana yüzde yüz katılıyorum nettuno 5*

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dürüst insan her zaman kazanır ne demişler yalan söyleyip 10 kere öleceğine 1 kere doğruyu söyle bir kere öl. :-)

1|0
    0|0
  • ben helal olsun diyorum ınsan dürüst olmalı helede ikili ilişkilerde

0|0
    0|0
  • en güzeli masumiyeti kaybetmemek ve kendini eşine saklamak değil mi yaa...

0|2
    1|0
  • sırf acıkca söyledı dıye böyle kızlarıda karakterı düzgün yaptınız ya ne dıyım sıze or..övmek için söylemıcenız sey yok

0|3
    4|1
    • tam destek hanımefendi

• Ne alakası var gizli kullanıcı ? o OR.. oluyoda onu o hale getiren ne oluyo onun yerınde sende olabilirdın ?

• saklayanda ıyı değildir tabiki.

neden alakası olmasın arkadaşım onu o hale getıren merttir demedim ki her ikiside aynıdır

Erkekler Ne Diyor 12

• Bahsetme gereği duyduğuna göre hala karakterinin tam oturmadığını düşündürtüyor :D

2|0
    0|0
  • Olması gereken o zaten. Enayi yerine konmaktansa gerçeği bilmek daha iyi. Saygı duyarım. Öyle olmasınıda isterim.ruhu bakire olsun.

1|1
    0|0
  • Dürüst olduğunu. Yalan söylese ve bu ortaya çıksa bu onun kusura bakma ama fahişeliğinden başka bişey değildir. Söylemek gerekirse Yalancılık fahişelikten daha kötüdür. En azından biri Fahişe karşısındakini mutlu ediyo. Yalancı kendini kurtarıyo sadece.

0|0
    1|0
  • Helal olsun derım.Hıc yoktan durust bı sekıdle soyleyebılıyolar. Bıde bakıreyım deyıp katakulle cevıren kızlara ıse o..nun ustadı dıyorum. .Acık ve net!

0|0
    0|0
  • Evlenilecek kiz

0|0
    0|0
  • aslında böyle birşey yani evlilik olmadan bakireliğin bozulması her açıdan (ahlaki vb.) kötü demiyimde işte iyi olmayan bir şey ama...

0|0
    0|0
  • Kendini bakireyim diye yamayanlardan.Daha temiz olduğunu düşünürüm. :-/

0|0
    0|0
  • kızlık zarını diktirip bana bakireyim diyeceğine açıkca bakire değilim desin onu bir ömür severim

0|1
    0|0
  • taktir ediyorum ne diyecem her türlü haltı yiyip bakire olsa ne olmasa ne

0|0
    0|0
  • O kadar çılgın bakire gördüm ki bu dediğin kız bu lafı söylese olsa olsa mahcup olurum...

0|0
    0|0
  • Sağlam kale yıkılmaz arkadaş bende aynı fikirdeyim..

1|0
    0|0
  • ben bakireyim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...