Ondan bakır değilim diye ayrıldım. ..

Yaklaşık bir yıl çıktık onun bildiği ayrılma nedenim onun ilgisizliği... fakat ben bakire değilim diye ayrıldım bunun ondan haberi yok.. söylemeye de Kıyamadım.. sizce doğru mu yaptım?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Keske içinde kalmasaydı söyleseydin ama birbakıma doğru bir hareket yapmışsın her kadın bunu yapamaz böyle çok cesursun aynı zamanda karsındaki insana değer veriyorsun bravo güzel kadın. link

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• sna karsı ılgısız olmus . ama detayları bılmıyoruz neler yasandı acık ve net olmadan bılmeyız .. yargılamak da bıze dusmez ama senı bakıre olmamanla kabul etmeyecekse bastan bıtmesı ıyı olmus bazen ıser o duruma gelırkı ayrılamak daha acı olur o zmn

0|0
    0|0
  • nıye oyle birşey yapıyosunuz ki sonuçta bazı erkekler takmıyo kız bakıremı değilmi diye takmak zorundada deıller.

0|0
    0|0
  • vay be helal olsun bu zamana kadar hep bakireyim evlenıcem ve evlencegım kişinin anlamaması için ne yapabilirim diye sorular görürdüm.Sen de tam tersi .İlişkiniz ciddiyse biraz zaman geçsin söyle bence

0|0
    0|0
  • Kıyamadın ha ne iyi yapmışsın lan kıyamamış peh

1|2
    0|0
  • Bakir olup olmamak tamamen seni ilgilendiren bir konu başkalarını değil. Hakkı olana dek kimseye söylemen de gerekmez.

1|0
    0|0
  • Evet doğru yapmışın sen en iyisi kendin gibi bir kopuğu bulman lazım.

0|0
    0|0
  • Zara önem veren bir adamsa söylemeyip ayrıldığına göre öyleymiş doğrusunu yapmışsın

0|0
    0|0
  • Aynen seni seven bakireliğini takmaz. emin ol yüreğini ister vucudunu değil

0|0
    0|0
  • he git söyle bunu. Seni aldattım de pişmanım de daha samimi olur en azından.

0|0
    0|0
  • evet ama belki seni öylede kabul ederdi

0|0
    0|0
  • Keşke sorun etmeseydin. Seni seven bakirelige takmaz.

0|0
    0|0
  • NE OLMUŞ YANİ ONUNLADA BERABER OLSAYDIN NE OLACAK TI GİDN GİTMİŞ ZATEN

0|1
    0|0
  • iyisini yapmissisn kizm sen

0|0
    0|0
  • bakire olmadığını bilmiyor muydu?

0|0
    0|0
  • söylesen sorununu artık nese ona yoksa yanlısı kendinde arıyacak yok yere kendini üzücek

0|0
    0|0
  • Hala seviyor musun peki?

0|0
    0|0
  • Belki seni öyle kabul ederdi tercihi o değil sen vermiş oldun

0|0
    0|0
  • evet doğrusu bu

0|0
    0|0
  • bence söylemeliydin.

0|0
    0|0
  • evet. iyi yapmışsın, bir erkek bunu kaldıramazdı ! Hele hele seven bir erkek hiç kaldıramazdı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler sanki Bakirler de hatunun Bakire olmadigina laf edenler var.Erkegin Kadindan bir üstünlügü farki yok.Namus Bakirelikle anlasiliyorsa o zaman en namussuz kisiler erkekler...Neyse kuzum sana gelelim.Seninle ilgilenmeyen birine bunu söylemen açiklama yapman yersiz yani...Sevse bir sekil söylesen belki her sekil seninle olur derdimde, ama ilgisiz bir erkege bunu söylesen ne olur söylemesen ne olur..Sala gitsin.

0|0
    0|0
  • iyi yaptın tabı kız bakıre degıldı kaşardı ondan ayrıldım dıyebılırdı adını cıkarabılırdı sana ılgı gostermeyenı sallama gıtsın kendın hakkında acıklama yapmak zorunda degılsın sonucta o da bakir degıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...