İnsanlar cinsel çekiciliği olmayan biriyle birlikte evlenemiyor

erkek olsun kadın olsun bize çekici gelmeyen biriyle birlikte olamıyoruz... buna rağmen ilişkilerde cinsellik hep arka planda kalıyor.. özellikle kızlar cinselliğe ereken önemi vermiyor.. bir kız cinsellliği sevmediği hald neden evlenir... ?

b sorunun cevabını merak ediyorum bundan daha çok merak ettiğim cinselliği sevmediğini veya korktuğunu evleneceği adamdan neden gizlediği?

lüten toplum baskısından kızlarımz cinsellikten korkuyor falan demeyin. sorumun bununla ilgisi olmadığı gibi ben isteksizliğin toplum baskısından kaynaklandığını düşünmüyorum

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• peki neden kaynaklanıyor sence? Bence kızlar evlenırken adama soylemıyorlar cunku kucuklukten berı bunları konusmak tabu olarak ogretıldı.ayrıca ben de merak edıyorum, mesela eger onunla yatmayacaksan, o yakısıklı cocugu nıye tavlarsın kı? :)

0|0
    0|0
    • toplum baskısından kaynaklansa o baskı herkez için var... bence bazı kızlar cinselliği erkeğin hayvanı tarafının doyurulması olrak görüyor ve bu açıdan baktığı için kendini kullanılmış hissediyor.. cinselliği doyasıya yaşamak isteyen erkeği küçük görrür sapık diye tanımlar vs... bu algıyla alakalı bişey

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim çevredeki kızlar daha istekli erkekler daha isteksiz gibi yeni nesil daha farklı kızlar daha isterik... Istisna mı ben ve çevrem bilemedim şuan

0|0
    0|0
  • istekliyim ben sözlümü gerçekten arzuluyorum ama ileri gitmiyoruz öpüşürken diyo zaten biz iyi yaparız diye ama korksam da söylerdim korktuğumu ve doktora giderdim evlenmeden bu konuda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...