Ben gayım acaba bizler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar

Evet arkadaşlar yani gayler hakkinda nedir düşünceleriniz Genelde insanlar bizi hor görüyor yani bu. Benim secimim deyil. Birde gaylık cinsel iliskiden ibaret sadece diyenler var ve bu konuda yanılıyorlar

Not: Ben hiçbir şekilde cinsel ilişkide bulunmuyorum ama

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Saygi duymuyorum, sevmiyorum..Ama kötüde konusmuyorum.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 13

• doğal olanın dışındakilere onay veremem. allahın reddetiğine ben oo çok güzel demem saçmalık olur.

şu iki nokta farklı. hem cinse ilgi duymak insanın iradesinde olmasa da ilişkiye girmek kişinin kendi iradesinde. yani ilişkiye giren kendi seçimini kullanıyor. istek oluyor ise bunu istek doğrultusunda hareket etmek yerine tedavi yoluna gidilmeli. benim diyeceğim bu. insan içinden her geçeni yaparsa ne anlamı var ki. tecavüzler cinayetler neler olmaz ki. insan iradesini zorlayacak. ve bir an önce böyle sorunu olan tedavi olacak.

0|0
    0|0
  • Ok, gittik.

2|0
    1|0
  • Seni tanımıyorum, hakkında birşey düşünmüyorum o yüzden.

0|0
    0|0
  • Bana ne lan marjinal mal..! İğrenç buluyorum sizi işin açığı ama şu ana kadar bir ibineye kötü davranmışlığım olmamış..! Ne halt yiyosanız yiyin bizene..!

1|1
    3|2
  • Sorunun içinde alaycılık olsa bile cevap verme ihtiyacı duydum gay arkadaşlar için:Heteroseksüel insanların gay lere bakış açısı çok ta uzak değil.Ben normal bir insanmış gibi görüp yakın arkadaşlıklar kurabilirim.Sadece karşımdaki erkeğin bana karşı bir şeyler hissettiğini düşünene kadar.O zaman aramıza dağ kadar bir mesafe koyar soğurum.Bunun ihtimali bile beni iğrendirir.

0|0
    0|0
    • Ben hicbir sekilde hetoroya ilgi gostermem kardes

• Soruyu ben değil biz diye sormuşsun bende sen değil siz diye cevap verdim.

• Ben hor gormuyorum beni ilgilendirmez ama herkesi kendi gibi zannedenlerin girtlagini sıkasım geliyor ki bunada cekinecek bir insan degilim.

0|0
    0|0
  • Bu senin tercihin bizlere saygı duymak düşer...

0|1
    0|0
  • sonuçta bu senin tercihin ve kimseyi ilgilendirmez ne yaptığın medeni cesaretinden dolayı 5 yıldız verdim soruna;=)

1|0
    1|0
  • Yalnız değilsin :)

0|0
    0|0
  • Yani saygı duymak gerek diye düşünüyorum sonuçta herşeyi kendimiz seçemiyoruz ailemiz gibi.Abuk subuk laflar hakkındada bir söze bakarım bide adamına derler ya o gelsin aklına

0|0
    0|0
  • Askerlik yaptığın sürece sorun yok...

0|0
    0|0
  • degişik geliyor bana neden hor görcekmişiz ki

1|0
    1|2
  • gayleri severim

1|1
    2|1
Yükleniyor...