Arkadaşımın kardeşiyle birlikte oldum. Pişmanlık duygusu nasıl geçer?

arkadaslar benim bir arkadasım var samimiyetimiz orta derecede kardeşim dicek gibi degil yani onun kız kardeşiyle yaklasık 3 aydır cıkıyorduk fakat arkdasımın bundan haberi yoktu . sonrasında onunla birlikte olduk ve kız bakire cıktı . yaklasık 3 gün oldu bugun ve ne yapıcam ne edicem bilemiyorum ben acıkcası onu sıradan sanıyodum kızın masum ayaklarına yattıgını sanıyordum cunki onun hakkında iyi seyler duymuyordum ve şimdi içimde anlam veremedigim bir duygu var ki sanırsam pişmanlık. ve bana hiç birşey söylemedi birlikte olurken bakireyim gibisinden bende anlayamadım.

Güncellemeler:
herkez evlenin gibi şeyler soyluyor böyle bişeyi hiç düşünmüyorum vicdan azabını azaltmanın baska bir yolu yokmu ne yapmalıyım.
bakın arkadaslar beni bu kızla görüştürenler kzıın en yakın arkadasları ve aralarından birinini videosu filan cıkmıs ailesi mahkemelerle ugrasmıs bunları bire bir biliyorum bu tarz insanlar. ve bu kızlar hakkında ne düşünülüyosa aynısı yanındakiler içinde söylendi hep. Ben hergün okulda duyuyordum . bizim üst sınıflardan biriyle birlikte olduklarını duydum hatta cocuk konusuyordu denk gelmiştim ortak arkadaslar arasınad muhabbet dönerken birlikte olduk bakiremiydi diye soruyolardı
yok kanka ya ne bakiresi cuval gibi olmus üstünden geçmeyen kalmamıs gibisinden konusmaları sık sık duyuyordum .abi biliyorum igrenc konusmalar bunlar ama ne biliyim parçaları birleştirincede dogru söylüyolar sandm.

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• nişan yüzüklerini tak olsun bitsin :D sana şimdi hemen aler acele evlen diyen yok ama işi resmiyete dökki kızda sende en azından kafanız rahat etsin takın nişan yüzüklerini yine evlenin 2 yıl sonra veya 3 yıl sonra artık nezaman hazır olursanız ozaman evlenirsiniz onun acelesi yok siz işi resmiyete döktükten sonra gerisini yavaş yavaş halledersiniz

1|1
    0|1
    • ya nasıl söylesem evlenmeyi düşünüdügüm kişi degil acıkcası.

• yaniii tabiii sevgili hayatı sürdürmek istiorsalar evliliği erken buldukları için bunun en iyi çözümü nişan yapmak o yüzükler olduğu sürece evlilik acelesi çekmezler yine istedikleri zaman evlensinler kafaları rahat olur en azından işi resmiyete dökmek lazım

• şimdi evlen diyen yokki sana nişan sürecinde birbirinize alısırsınız baktınız olmuyor nişan atılır yanı atan ilk siz olmassınız sonucta

Kızlar Ne Diyor 9

• yuh yaa vicdanın rahat olmasın bence bu nedir böyle senin kadeşini böyle braksalar ne olur acaba bir düşün bakalım

1|3
    0|1
  • Sana zerre kadar üzülmüyorum bide bilmiyodum ayakları geçsen unutma kim ne ekerse onu biçer ne halin varsa gör kızda neden ümit bağlıyosa senin gibisine

1|3
    0|2
  • kime ne yaparsan onu çekersin, evlenmezsen vicdanını rahatlatamazsın

1|0
    0|0
    • eğer bu kız benim kızkardeşim olsa onun bunun ben vicdanını s.kerdim kafasını taşla ezerdim

• Kızla ciddi düşünüyor musun?

1|1
    0|1
    • muallsef böyle olsaydı mutlu olurdum büyük ihtimal.

• Olan olmuş artık.

1|1
    0|2
    • bu yasta evililik düşünmüyorum acıkcası. onunlada normal 2 sevgili ilişkisi yasıyordum onun beni sevdigine inanmıyordum rol yaptıgını düşünüyordum. ama olay bittikten sonra satrıldı seni seviyorum dedi ilkkez bu kadar içtendi. daha önceleri bulusmak için bile cabalamıyordu.

• Her duyduguna inanan insanin hazin sonu.

0|1
    0|1
    • ateş olamayan yerden duman cıkmaz diye üşünüdüm ne biliyim cunki gercekten herkezin agzındaydı ben gözümle hiç bir yanlısını görmemiştim acıkcası ama ne biliyim bir degil iki degil herkezin agzındaydı bende öyle sanıyordum.

• Her atasozunu hayatiniza temel almayiniz.

• ikinizdede hata var sen sırf etraftan duyduklaınla bıde ben faydalanayım dıye iğrenç bır isteğe bürünmüşsün arkadaşının kardeşi olmasına rağmen,kız ise bakire olmasına ragmen senınle bunu nasıl rahatca yasadı anlayamadım bakıre olan bı kız o an erkek işi ilerletınce engel olur ve yapmaması gerektıgını söyler hatta o an acıyacak mı vs korkar kendını kasar bu nasıl rahatmışta tuhaf

0|0
    0|0
    • abisiyle arkadas oldugumu bilmiyor

• e adama derler 3 ay kızı sevmedin mi mikmek için yol mu yaptın diye

0|1
    0|1
    • sevmedim eglenceliydi egleniyoduk gezip egleniyoduk herkez yakıstırıyodu hoşuma gidiyodu acık ve net sekilde böyle söyleyebilriim.

• bence kızla bidaha beraber olma. yavas yavas uzaklas. eger beraber olmaya devam ederseniz ve sende sevmiyosun sonuçta eninde sonunda ayrilacaksin kızda bunu anlarsa kullanilmis hisseder daha boktan olur hersey. psikolojisi alt üst olur. yapmissin bir hata devamını getirme

• amaaan salla o zaman bidaha beraber olma yinede salça olur kesin

• Allah rahmet eylesin yakkinda öleceksin abisi varmis kizin bence mezarini hazirla

2|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Birgun senin bacininda kizligini bozarlar ve evlenmeyi dusunmeyip bacinin ona buna veren orosbu oldugunu dusunurler. Sende ozaman anlarsin ne yapacagini

2|1
    0|1
  • sen şerefsiz gavat p**evenksin biliyormusun bunu bu türkiye senin gibiler yüzünden böyle acıyom lan bu türkiyeye yazık yazık senin anan bacın yok mu bunu yaparkende mi hiç düşünmedin sen beyinsiz diğerlerini zaten geçtim senden için

1|1
    0|0
  • Demek ki her söylenene inanmamak lazımmış.Kızında günahını almışsın.Sen bir insanı karalamanın en güzel örneğini vermişsin.Kızla konuş bakalım.İlişkiniz hakkında ne düşünüyor.İleriye dönük seninle birlikte planları var mı?..Sor kıza.

1|0
    0|0
    • bu akşam bulustugumuzda konuscam

• Aceleyle,öfkeyle karar verme.Sakin ol,kızında düşüncelerine saygı göster.

• tam 4 s kuralı olmuş

1|0
    0|0
  • başka kızmı yoktu vicdansız herif yazık değilmi o kıza ben olsam abisinin yerinde ..

2|1
    0|0
  • Kız zaten önceden bir konuşma yapmadıysa bakire kalayım diye bir derdi yoktur demektir.Bekaretini verecek birini arıyormuş o da sen oldun işte.Takma kafana devam...

0|0
    0|1
  • Şimdi bu gav*at yarın birgün evlenmek için eli yüzü düzgün kız ister.

1|2
    0|0
    • katılıyorum sana. sen herkesi elden geçir sonra elden geçmemişi iste. yok daha neler yani.

• Meksika'ya kaç.

0|0
    1|1
  • söylediklerinin paçavra olmadığını nereden bilecem .. 3 aydır çıkıyorsun ve kızın bekaretini aldın öylemi ? bu söylediklerine inanmıyorum ahbap ..

0|0
    0|0
    • onunda 3 senedir aynı okulda 9 senedir aynı mahalledeyiz.

• benim 21 senelik komşu kızları var sürekli bize gelip gidiyorlar .. 7 yıldır süren bir ilişkim var .. uzun yıllardır ilişkisi olan arkadaşlarımda var .. kaldıki sizinki daha başlangıç bile sayılamaz .. 3 ay kadar kısa bir sürede kızı yatağa attın ve bekaretini aldın .. sen bunları hamam böceklerine anlat evlat ..

• tamam işte sana anlatıyorum ya dostum hadi allaha emanet.

• evlenin kesin

0|0
    0|0
  • olum iyi yapmışsın helal sana durmak yok pompala.anlamadığmm niçin vicdan azabı çekiyorsun ki alan memnun veren memnun sonuçta.ha bu arada senin gibi bir arkadaş düşman başına arkadaşının kız kardeşini pompalıyorsun :-(

0|0
    0|0
  • Bro kız bundan mutluysa? Verecekse birine illa ve bu sensen? Yani bakire sorunu yapmıyorsa?

2|0
    0|1
    • işte kardeşim birine verecekse illa olayı bunu bende düşündümde olaydan sonra bana sarılıp seni seviyorum dedi yani çok içtendi hani mesela kız arkdasın senden ayrılmak istedigi zamanlarda ilan bunu hissedersin ya o saflıgı öyle hissettim . ve adı cok gecen bir kızdı ortalıkalarda banada önemsemiyormus gibi davranıyrdu beni bı cok zaman bazen hastayım cıkamsam bugun yarın görüşsek gibi seyler diyordu. ben inanmmıyordum bulusmak istemiyo diye düşünüyordum.

• lan hasta olabilir regl olabilir sen bu dürüstlüge bakma manyak mısın? SANA KARSI ICTEN MI olay bu abicim. doğru söylemesi değil mesele

• içten.

• evlen amk senin gibi adama müstehak arkadaşının kardeşini şeyaparken iyiydi dimi

1|0
    0|0
  • vur kaç yapcan başka çare yok

0|0
    1|1
  • üstünü kapğat gitsin

0|0
    1|1
  • beli bir süre birlikte ol sonra

0|0
    2|2
  • en güzeli intihar et dünya bir pislikten kurtulsun hem vijdanın da rahatlar