Sevgilim bunalımda, lütfen fikir verin, ne yapmalıyım?

Kizlar bana yardim edin ne yapacagimi bilemiyorum.. 5 aylik bir iliskim var birinci ayimizda ona bakire olmadigimi soyledim .. bunalima girdi .. atlattik gibi oldu simdide bir aylik bir iliskimi ogrendi ona soylememiştim ayrildik ama ben onu cok seviyorum geri donecegini biliyorum ona donmelimiyim ondan uzaklasip hayatini yasamasini mi saglamaliyim :(

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sessiz kal bir süre. Kafasını toplasın. Seni seviyorsa dayanamaz döner zaten. Dönmüyorsa sen de unutmaya bak.

0|0
    0|0
    • Cok duygusal. Atlatamaz beni arar biliyorum ama onu birakmalimiyim. Hayatina devam edebilirmi. Ben malatyadayim yarin sivasa donup onunla konuscam. Onu artik istemedigimi soyluycem sizce yanlismi yaparim

• Aranizdaki sevgi gucluyse böyle basit bir sey yüzünden ayrilmayin. Onu biraz kendi haline birak. Biraz özlem duysun. Döndüğünde ilişkiniz daha güçlenmiş olur.

• Evet baristik ustune gitmicem yorumlarin icin cok sagol

Erkekler Ne Diyor 5

• Yazık lan adama valla

0|1
    0|0
  • uzaklaş bence adamın hayatını kaydırma ya

1|1
    0|0
  • sende az yere bakan degilsin hani :)

0|0
    0|0
  • Onlayken bir aylık ilişkin mi oldu ?

0|0
    0|0
    • Hayir ondan baya onceydi

• Ama ona sadece bir kisiyle iliskim oldu dedim gercekten o bir aylikla hicbi cinsel iliskimiz olmadi

• Ulan gelene gidene verin sonra nasil seviyorum diyebiliyosunuz ya . Timdahlarin gozyaslari bile.sizin sevginizden gercek abi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çocuğun hayatını daha fazla mahvetme bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...