Bekaret konusunda kararsız kaldım, yardım edin.

ben 15 yıldır haram diye zina yapmıyorum. yaşım 35 hiç evlenmedim. fakat bu 15 yıllık nefsime kilit vurma girişimi beni azman yaptı. sizce bakireyle mi evlensem beni uçurur yoksa evlenmeden tecrübe edinmiş bir bayanla mı evlensem beni uçurur? üstelik eşcinsellikten de sakınan biriyim ve kadına popodan yaklaşmak gibi bir sapkınlığım da yok. sizce bana hangisi yakışır? bakire olan mı tecrübeli olan mı?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• bakire olsun herşeyi birlikte yaşayın ki daha güzel olur cinselliğe doymazsınız

0|0
    0|0
  • tecrübeli bayan olması daha sağlıklı olur ama fazlada kullanılmış olmasın bence...

ama bakireyim diye bakire istiyorsan o senin bileceğin birşey ama ikinizde zorluk çekersiniz gibi geliyor ki bakirelik herşey demek değildir hayatda önemli olan ten uyumu ve birbirinizi anlamanız ve hoşgörü ile yaklaşmanız

0|0
    0|0
    • bu cevap yeterli gelmedi bana. ama bazı düşüncelerine katılıyorum.mırç tarzı kanallarda çok buldum öyle.sevgilisi bozmuş çok pişmanmış.türbanlıymış.ailesi öğrense kesermiş evlenmesi lazımmış.bekareti sorun etmemeliymiş tam bana göre şeyler bunlar yaşımdan dolayı.fakat sanalda başlıyor ve orada bitiyor hatta bazıları erkek çıkıyor. :-) sorun bakire yada taze kadın bulamıyor olmam. (3-5 erkekle temas etmiş kaşar çıksa karşıma hayır demem fakat çıkmıyor işte.) çokda kibar biriyimdir.

• sanalda ne arıyorsun yeri bile değil! esra erola çık sen

• elimdeki 3 internet sitesini 3üçüncü dünya savaşının bu sene başlayacak olmasından dolayı şirkete dönüştürmüyorum.eğer dönüştürmüş olsam şirketler gurubuna dönüşmüş bir adamın tvde eş araması ne kadar mantıklı olur.

• Madem sorun sadece cinsel amaçlı, o zaman daha önce tecrübesi olan bir kızla evlen,madem amacın uçmak..

0|0
    0|0
    • sorun sadece cinsel amaçlı değil.iktidar problemide değil (35inde iktidarsızlık çekenin ahlakından şüphe ederim 1 ihtimal ters ilişki yaşamış olabilir) böyle biride değilim çok şükür. cinsellikteki amaç iffetli kalmaya devam etmektir. fakat benim şüphe ettiğim durum şu ! ya bakire azmanlığımdan dolayı kaçarsa.? :-) (2 günde 1 mutlaka istekte bulunurum) bu durum onu bıktırırmı bıktırmazmı.? işte buna takılıp kaldım birazda.

• 2 günde bir mi? Normal çiftler hele ki balayı aylarında hergün ilişkiye girerler,ne 2 günü:-)

Ayrıca erkekler bakire olmaz,Bakir olur..Korkmaz merak etme tam tersi hoşuna gider.Nedense kadınların seksi sevmediği gibi bir olgu var erkeklerde..inan kadınlar daha istekli,sadece saçma toplum baskısı

• Haram diye uzak durduysan, denginle evlenmen gerektiginide bilirsin dinince. Sen kendine yakistiramamissin nefsine hakim cikmissin bi kizami yakistiracaksin? Hazmedemezsin sen bunu Bakireyle evlen.

0|0
    0|0
    • ben ben oldukça asla dengimle evlenmem. 30dan büyükler ilgimi çekmiyor.22-30 olabilir ancak.tavsiye için sağol.

• karar veremediğim konu 22-30 yaş arası bir bayanla evlilik tercihi.bakire olsamı iyi olur yoksa deneyimli olsamı iyi olur.ona karar veremedim.

• Iyide bakire bulmusun bakmisin diger kadinlardan daha iyi nerden bilebilirsin? Yada bi kadin var diyelim.cok cekici gorunuyor ama hic oyle degil cinsellige gelince bunlari bilemezsin ki. Her bakire passiv olcak diye bisey yok.

• cinsel ilişkiye girmek için evlenilmez. sevdiğin ve seni seven birini bulman lazım.

0|0
    0|0
  • farketmez hatun olsun senin gibi senle birilikt eolmak için can atsın emin ol yeterli olur.Sevdiğin olduktan sonra doyumsuz olur.

0|0
    0|0
  • bence sen hiç evlenme..kendin uç..

0|0
    0|0
  • deneyimli iyi gider sana

0|0
    0|0
  • tabıkı bakıre olanla evlen bır ıkı kotu olur belkı ama oda ogrenınce off cosarsınız anlıcan ve sana layık olur sen kımseyle olmamıssın karsındakı kackısıye vermıs bellı degıl bu senı rahatsız etmezmı?

0|0
    0|0
  • reikiye, meditasyona falan başla. bedenine, iradene hakim ol, azmanlığını dizginle. ve gururlu bi bakir olarak öl bence. sana en çok bu yakışır.

0|0
    0|0
  • Bakire istemem demişsin.cevap nickinde saklı.

2|0
    0|0
    • ben kendince geniş biriyim fakat pzo değilim.bakireistemem derken yaşımdan dolayı bakire ile evlenme şansımı hızlı bir şekilde kaybetmeye başladığımı düşünmekten ileri geliyor.ve artık bakire olmasada olur düşüncesi bana gittikçe daha bir hoş gelmeye başladı.bu yüzden olmasada olur diye düşünüyorum fakat bir mucize olurda 22lik bir ceylan bulusam ona köle olmasınıda bilirim.3den fazla erkekle temas eden bayanla evlenmek bana yakışmaz.

• cevap veren hakli

• 3 DEN FAZLA ERKEKLE temas eden bana yakışmaz demişsin, bakire olmayan kızın nerden bileceksin 3 mü 5 mi :) sen bakire birine bak kardeşim, eger gerçekten sen de dedigin gibi bakirsen, git bakire birini bul evlen. hiç birşey olmaz merak etme, görücü usulü bul evlen hemen.

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeş 15 yıldır haram diye zina yapmıyorsun yaşın 35

yani 20 yaşından beri ilişkiye girmiyorsun elin nasır tutmadı mı artık :D

şimdi ilişkiye girmekten çok evlenmeyi düşünüyorsun. evlilik sadece seks anlamında değil

yaşam tarzı kültürü ve ahlaki anlamda da sana uyan biri ile gerçekleşince devam eder.

sen evliliği Allah katında helal seks olarak görüyorsan yanılıyorsun.

O yüzden mutlu olacağını hissettiğin ılımlı olduğun ve beğendiğin biriyle evlen

15 yıldır birşey yaşamayan birini

50 yaşında buruşmuş olan bir hanım bile tatmin eder :D

1|0
    0|0
  • Abi...

tecrübem yok ama şahsi düşüncemi söyleyeyim sana ben.

şimdi için sorun olarak görmüyo olabilirsin bakire olmayan bi bayanı.

ama 3-5 yıl sonra kafaya takmaya başlarsın bu durumu.

benden önce ona sahip olan bir yada birden çok kişi vardı diye.

sana öel biri olmadığını felan düşünmeye başlarsın sorunlar çıkar belki.

dengin neyse o olsun derim.

bakire bulamıyorsan eğer 2.planda kalmalı bakire olmayan bi bayan derim.

0|0
    0|0
  • sen bi metres bul abi böyle pek para istemeden işi halledicek tipten, biraz tecrübe kazan, yaş 35 olmuş şimdi ilk gece heyecandan kalkmazsa dalga geçer bi de evlendiğin hatun aman diyim.

0|0
    0|0
  • üye isminde her şeyi cevaplamışın kardaş ...

0|0
    0|0
  • bakirelerden uzak dur

0|0
    0|0
    • ister bakire olsun ister bal kutusunun tadına bakılmış bir bayan tam 15 yıldır uzağım zaten. yaşıtlarım ve erkek kardeşlerim baba oldu ben ise açmamış bir çiçek misali daha kök salamadım.tohuma kaçtım beya :-) en çokda çocuk hasreti çekiyorum.

• sen bir ömürsün ya soysuzmu öleyim. :-) 40 yıl sonra yanımda bana yardımcı olacak birileri olsun isterim. tabiki kısmette var ise.

• sana olarak sana her şey yakışır demek istiyorum panpa

• Şeyh uçmaz mürid uçurur .. dikkate al :)

0|0
    0|0
  • sen 15 yildir yasadigini mi saniyosun

0|0
    0|0
  • nickine bakarsak bakire istemiyosun :) cevabım : senin genişliğine göre değişir evlenmek sadece cinselllik değildir

1|1
    1|0
    • ben cinsel bazda sordum.bende biliyorumki kadın seks makinası değildir ve karnı seks yapmakla doymaz.cinsellikteki asıl amaç iffetli kalmaya devam etmektir.

• önce evlen sonra cinsel ilişkiye girme karınla. bakalı ilk kim boynuzluyor? sonra gir buraya evlenmek cinsellik demek değildir de.

• evlenmek sadece cinsellik değildir .. tabi cinsellik olmak zorunda

Yükleniyor...