Kimsesiz prezervatif.. Ne demek şimdi bu?

Üniversitede bu 2. Senem gecen sene yurttaydim simdi siniftan 3 yakin kiz arkasimla beraber eve ciktik. Arada arkadaslarla evde toplaniyoruz. Dun aksamda bizim disimizda 3 kiz ve 5 erkek arkadasimiz geldi. Oturduk bazilari mac izledi bazilari sohbet etti. Bu arada kalabaliktan kimin nerde oldugu belli degil. Herkes gittikten sonra tam yatiyoken bisey farkettim. Yastigimin altinda prezarvatif vardi. Acilmamis tek bir yane. Kimin koyduguda belli degil. Kim niye koyar hic anlamadim dunden beri kafama takildi . Bu ne demek ben napiyim simdi

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• biri istiyor seni hahahahah sende not yaz istiyorum ya da istemiyorum diye yastığının altına koy aynı grubu tekrar çağır bakalım nolucak :D

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• canın ilişki isterse özgürce yapabilirsin bir işaretin yeter benim için demek istemiş. yani ileriki günlerde girme ihtimalin olacak ilişkilere ön hazırlık yapmış. ne düşünceli arkadaşmış degilmi ama. bu arada evde birada varmıydı yoksa hazırlıklı olmaktafayda var sonra ayıp olur arkadaşlara

0|0
    0|0
  • ya arkadaşların sana şaka yapmış ya da senden çok hoşlanan seni çok arzulayan birisi var...

0|0
    0|0
    • Nasil ogrenicemki kimin koydugunu

• Iclerinde benimde hoslandigim biri var omu degilmi onu bilmek istiyorum. Oysa bile bilmiyomus gibi yapicam zaten bisey degismiycek öğrenince

• diyelim ki onun olduğunu bir şekilde anladın ya da öğrendin neden değişmesin neden güzel şeyler yaşanmasın aranızda bana tek bir sebep gösterirmisin ?

• bu toplantının sonucunun yatak odasında biteceği tasarlanmış önceden,birinci ihtimal daha profesyonel kız arkadaşın seninde yatacağını düşünerek (demekki toysun) hamile kalma diye koymuş olabilir bu zayıf ihtimal.ikincisi seni kesin yatağa atacağından emin olan erkek arkadaşın ilişki sırasında cebiyle uğraşmamak için koymuş sırası geldiğinde el atıp çıkartmak için

0|0
    0|0
    • Birinci ihtimali yapicaklarini zannetmiyorum genelde beraberdik onlarla ev sahibi oldugumuz icin cok�ayrilamadik salondan .ikinci ihtimalde ne kadar mümkün bilmiyorum kimse cesaret edemez oraya koymaya aslinda ama koymus iste

• İşi pişirmişler işte boşver

0|0
    0|0
  • Ben burdaydım , sen neredesin mesajı olabilir.

Ama kurgu çok iyi.

0|0
    0|0
  • sende kafanda içinde takıl :D fazlada takacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Seninle iliski istiyor demektir

0|0
    0|0
  • unutmuşlardır ya şapkalı ilişkiye karşıyız

0|0
    0|0
  • Anlamayacak bişey yok o eevdeki erkeklerden birisi seninle sevişmek istiyor.

0|0
    0|0
  • senle seks ister

0|0
    0|0
  • Açılmış ama kullanılmışmı kullanılmamışmı bu çok önemli

0|0
    0|0
  • Birisi sana işaret vermiş

0|0
    0|0
  • birisi seni istiyor

0|0
    0|0
  • seninle olmak isteyen biri bu niyetini belli etmiş

0|0
    0|0
  • bende üniversite okuyorum bende evdeyim bana böyle kızlar gelmiyo zor bulunuyosunuz

0|0
    0|0
  • İlişki teklif etmiş çaktırmadan.

0|0
    0|0
    • Bu nasi teklif ya kimden oldugu belli degil bir psikopat sapikla mi arkadasim acaba diye dusunmeye basladim

• seni istiyor her kimse :d

0|0
    0|0
  • subliminal mesaj ekledim bu tabloma illuminati detected !

0|0
    0|0
  • ben koymayı çok isterdim :)

0|0
    0|0
    • Nasıl bir organizmasiniz anlamadimki yastigin altna abuk subuk seyleri koymak falan. Yastik kılıfını ve yorgani falan degistirmek zorunda kaldim 2 saat ugrastim ya

• Evet

• kullanmayı düşünüyor musun? hangi ilde okuyorsunuz

• demek ki istiyor biri bişey

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 1

• seni istiyor kizim iste sende saf ayana yatma ;))

0|0
    0|0
Yükleniyor...