Takıldığım kız arkadaşımın sevgilisi olarak çıktı karşıma...

Benim gecen sene takıldığım bir kız arkadasim vardı, sevgili degildik ama birbirimize askım gibi kelimelerle hitap ederdik. Takiliyorduk iste. Bakire olduğu icin ona sadece oral yapıyordum. Üstelik bende oda cok zevk aliyorduk. Sonra bir tartışma yüzünden yollarımız ayrıldı. Ama kaderki tekrar karşıma çıktı, ama hiç beklemediğim bir sekilde; doğduğum günden beri yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen, kardesim bildigim arkadaşımın sevgilisi olarak çıktı karşıma! Arkadasim bizi tanistirirken kızın yüzünün halı gozlerimin önünden gitmiyor. Bende sok oldum tabii. Sizce ne yapayım, gidip arkadasıma o kızın açık açık kim olduğunu söyleyeyim mi? Yoksa oluruna mı bırakayım? Baskasından öğrenmesi imkansız çünkü o kizla takıldığım zamanlarda sır gibi saklarsın onu yani kimse benimle gecmiste bir iliskisi olduğunu bilmiyor, e kızda zaten aptal degilse kendiside bir sey demez. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız? Düşünsenize o kizla bir yasanmisligimiz var, birbirimize oral yaptık, ama o kız şimdi resmen 'yengem' konumunda.. Kafayı yemek uzereyim!

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• gercegi söylediğinde eline ne gecicek,..kız ve arkadasın belkide çok mutlular,ama bunun yüzünden ayrılıcaklar...ben olsam söylemezdim...sonucta herkes herkesin eski sevgilis vs olabilir..

0|0
    0|0
    • Orası öylede, bunlar ılerde evlenirse ben yengem olacak kıza her baktığımda gecmisi, oral yaparken ona altımda zevkden kıvrandığı ve bağırdığı anlar gelicek hep aklıma. Buda kardesim bildigim arkadasıma büyük ayıp olucak.

• ah arkadasım desene 2 ucu boklu degnek..o zaman söyle arkadasınla dostlugunuz daha sıkı olur bence,çünkü büyük bi risk alarak bunu ona söylüyousun yada kızı tercih edebilir seni hayatından silerek...sen burda dürüst ol ve cevap ver kızı unutamdıgın içinmi bunu söyleme geregi duyuyosun yoksa arkadasını gercekten sevdiğin için mi?!

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen eskide kalmışsın. Yaşanmış bitmiş. Sana zor gelebilir ama geçmiş konuların üstüne bi duvar koymalısın. Sonuçta o kız aldatmış olmadı.

0|0
    0|0
  • Geç olmadan uyar önce arkadasının agzını yokla cok seviyor mu bak eger asıksa yapma senn aran bozulur

0|0
    0|0
    • Cok fena asik hemde

• O zaman o zaman o zaman aynı ortamda bulunmamaya calıs baska yapabilecegin birsey yok hem sen hem kız için ;)

• Sevmemiş,bi de bi de takılmışsın onla.Şimdi kardeşlik damarların mı tuttu?Kardeşin kadar seviyosun diye insanların hayatına müdehale edemezsin.Tamam kız suçsuz ya da dogru demiyorum ama bunu sölemek sana düşmez.Bırak kız anlatsın.

0|0
    0|0
  • hıhı koşş hemen söyle madalya takıcaklar ya sana kıskanccc

0|0
    0|1
  • Yaşanmış ve bitmiş bir şey sonuçta söylememelisin. Adama yazık olur, düşünmekten kafayı yer herhalde o da.

0|0
    0|0
  • söyleme derim. Yaşandı ve bitti. Kız da bilseydi emin ol seninle karşılaşmak istemezdi. Zaten evlenmiyecekler ya oluruna bırak.

0|0
    0|0
  • boşkoy derim sanaaa zaten kız öyle biriyse arkadaşınlada çok sürmez

0|0
    0|0
    • Arkadasim cok asik 3-5 günlük birşeye benzemiyor malesef

• o zaman yazık çocuğa yani gurur yapar kendine bile zarar verirr boşver unut gitsin dostum

• kızı sevmişsin demek ki, yoksa böyle düşünmezdin

0|0
    0|0
    • Asık değildim sadece begeniyordum

• Ne alakası var sonucta yakın arkadası rahatsız olur

• avukat geldii

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...