Bir tek benim eşim mi böyle?

Evleneli 2 yıl kadar oldu. Hergün her zaman cinsellik isteyen birisi de değilim. Ama normal zamanda bile eşimin yanına yaklaştığımda yok orama dokunma acıyor, burama dokunma yanıyor, onu yapma, bunu yapma, sürekli engel. Yani ilişkiyi bırakın kendine dokundurtmuyor bile. Cinsel ilişki olayı ise evlendiğimizde başlı başına kabustu zaten. Hep anlayışla karşıladım, hiçbir şeye zorlamadım, şu an bile öyleyim ama cinsellik konusunda oldukça sıkıntılıyım. 2 yıldır neredeyse hep ben deyince birşeyler yaşıyoruz. Kendi istemesiyle belki 5-6'yı geçmez. Hatta bazen ben dediğimde bile yapmamak için bulmadığı bahane kalmıyor, yok yorgunum, keyfim yok, canım sıkkın, uykum var gibi bir sürü bahane buluyor. Cinsel anlamda da baskıcı, sıkıcı ya da kötü değilim. Sadece benim başıma mı geliyor bu tür şeyler? Sizce ne yapmalıyım? Oturup konuşayım desem çok yaptım ama nafile. Sizce?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yazdıklarını görünce kendi evliliğim gözümün önünden geçti. Bende aynı dertten muzdaribim. Bahaneler aynı isteksizlik aynı haftada bir ilişki bile yaşayamıyoruz bide adet dönemini katarsak ayda 3 oluyor. Çok Konuşmuşumdur. Ben hernekadar kızsamda tavırda yapsam önce bir düzelir gibi oluyor sonra 3-4 g,n sonra tekrar aynı şeylei yaşamaya devam ediyoruz. Bize 2 de çocuk var o yüzden ayrılma seçeneğimde yok dinimin gereği olarakda eşimi hiç aldatmadım aldatmayıda düşünmüyorum ama bu çıkmazdan da kurtulamıyorum. Bizim evlilikte 7. senemiz.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Aldatmak aklımın ucundan geçmez, Allah'tan korkarım.

Kızlar Ne Diyor 6

• bence senin basına geliyor çok saçma abi karı kocasınız ya

0|0
    0|0
    • Neye göre saçma bir karı koca? Evli misin de konuşuyorsun ya da neye göre konuşuyorsun? Tanıyor musun beni?

• karında vajinismus olabilir ?

0|0
    0|0
    • Vardı ilk başta. Hatta operasyon bile geçirdi. O sorun yok şu an.

• utanıyor olma ihtimali var mı? veya zevk alamıyordur.

0|0
    0|0
    • sorun çözüldü sanırım cevaplamadığınıza göre.

• Dışarıdan müdahale diyelim. Üzerine vazife olmayan kişilerin özel meselelere karışması gibi. Hepsini elekten geçirdim ben de, şu an sorun yok çok şükür.

• aynı sorun bizde de vardı. 3.kişilerin müdahalesi yatağı direk etkiliyor. Bilmez miyim. Nasıl geçirdiniz elekten? Hele ki bunlar anne ise birinci dereceden yakınsa, çok daha yıpratıcı.

• bende azgınım kocam degıl senın durumunu yasıyorum :D

0|0
    0|0
    • Sanıyorum yakında kocanı aldatacaksın. Ne dersin?

• aldatmam sevıyorum ona cıddı manada kzııyorum sekse duskun degılsın dıye ama kabul etmıyor kendını suclu gormuyor

• şanslı kadınlardansın ama kocan farkında değil. keşke derim buna ben

• bence konuşsanda bir işe yaramaz . ten uyumu denilen şey bu . bir kadın bir erkeği arzulayacak onun yanında rahat duramaz . belli ki eşin senden cinsel anlamda hoşlanmıyor . ya da seksi sevmiyor olabilir . ama bence birincisi ..

0|0
    0|0
    • Cinsel anlamda hoşlanmasa evlenmezdi herhalde. İsteksizlik gibi sanki.

• Bilemezsin ki .belki isteyeni yoktu olabilir.

• Bir kadin erkegini sevicek arzulayacak ama onu geri cevircek .pek inandırıcı degil.herkes bole mi demissin herkes bole degil.

• bende öyleyim benim kocamda bu konuda çok dertli sizi tanıştırayım da dertleşin :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• karının seni sevdiğine eminmisin?bence kızma ama senden tiksiniyor bile olabilir.

0|0
    0|0
    • O kadar da değil :) Tiksinse çoktan biterdi.

• Oturup konuşamkta yarar var ama detaylı bir şekilde çünki bu yüzden insanların evlilikleri bitiyor yuvaları yıkılıyor. şimdi sem cinsellik yaşayamadığın için arayışını dışarıda yapsan eşin seni istemeyecektir. neden beni aldattın diye. bunun için ikiniz sakin ve rahat bir kafa ile oturup herşeyi detaylıca konuşmalısınız

0|0
    0|0
  • Büyük problem. Evlilikte cinselliğin büyük yeri var bana kalırsa. Eşini karşına al konuş bu konuyu. Ama konuştum da diyorsun. O zaman üroloğa ya da psikoloğa görünün. Psikolojik de olabilir.

0|0
    0|0
  • severek mi evlendiniz normal şartlarda aranız nasıl yani bu durumun tek sebebi ilgiszlk ya da aranzdaki duygusal bağdan kaynaklanıyordur

0|0
    0|0
  • Severekmi evlendiniz?

0|0
    0|0
  • Bu evliliğin sonunu iyi görmüyorum ben..

0|0
    0|0
  • Bir kez teklif ederim ikinci teklif kesinlikle olmaz ama ilk fırsatta ikinci bayan olur

0|0
    0|0
  • Karın sonra hiç ağlamasın niye başka kadınlarla beni aldatıyorsun diye..

Valla ben böyle bir kadını hiç çekemem.. 2 yıl iyi bile dayanmışsın.

0|0
    0|0
  • KURANDA bir erkek karsını cagırdımı karısı eger gelmeyip kandıracak yalanlar sölerse melekler sabaha kadar onu lanetler arkadaşım cöüzüm bulmalısın karşısına konuşmalısın bunun yüzünden millet eşini aldatıyor atıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...