Evleneceginiz kişinin deneyimli mi yoksa deneyimsiz mi olmasını istersiniz ?

Deneyimsiz kadın vajinusmus oluyor, oral yapmayı bilmiyor, pozisyonları bilmiyor, kız zarıyla ugrasıyorsun, yok kıçım tutuldu, yok oram agrıyo, yok acıyo diyo bütün zevk kaçıyor, jartiyer giymeye utanıyor, ışıklar açık sevismeye utanıyor. Domalmayı bilmiyor, ses çıkarmıyor, erkegi azdırmıyor, seks baslatmıyor.

Kim böyle bir kadın ister ki yatakta ?

Bunları erkek için de düşünün. Daha önce hiç seks yapmamıs bir erkek düşünün. Neden yapmadı ? Çünkü kadınlar ona bakmadı. Gidip parayla sevisti belki. Hangi kadın, başka kadınların istemedigi bir şeyi ister ki ? Bu erkek bile olsa. Öpüsmeyi bilmiyor, size orgazm yasatamıyor, 1-2 dk'da bosalıyor, arkasını dönip yatıyor, deligi tutturamıyor, çok acı çektiriyor size, pozisyon bilmiyor, iyi sevisemiyor.

Kısacası bakirelerle de sevistim, daha önce defalarca erkekle sevisen kadınlarla da sevistim.

Benim tercihim bakire olmayanlar.

Bakir-bakire'leri ise daha önce seks yapmamıs, özgüvensiz, amacı seks olmayan kişilerin tercih ettigini düsünüyorum.

Yani adam dindardır, veya ailesi tutucuduri çevresi baskıcıdır bakire bir kız isteyebilir. Kadın da bakir erkek isteyebilir. Ama bu işin yatak maceralarını iyi düşünün.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• helal olsun kardesım guzel konu ya parmak basmıssın

0|1
    0|0
  • Çok p*rno izliyor gerçek ile ekranı birbirine karıştırıyorsun genç. Buralarda senin dediğin tarzda bir hayat yok.

2|0
    0|2
    • Şimdi beni hayatında kaç kez gördün, kaç yazımı okudun da p*rno bağımlısı oldugumu çıkardın bre sığır ? Buralar dedigin yerler nereler ? Hayatı bizzat yasayan benim ama benim üzerimden iddia öne süren sensin. Bi bitmediz amk

Yükleniyor...