Bekaret muayenesi yaptırmak istiyorum ama korkuyorum, utanıyorum. Nerede yaptırılır?

kızlık zarı muayenesi yaptırmak istiyorum ama korkuyorum utanıyorum.nerde yaptırılır hiç yaptıran var mıya.ben kendimden eminim ama esnek filansa diye korkuyorum.yakında evlenicem.eşim bana bu konuda beni kıracak birşey söylerse birdaha yapamam.bu yuzden soruyorum

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Pazarda yaptırabilirsin.

Not: Kızlık zarı muayenesi yapmak yasaklanmalı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• herhangi bir devlet hastanesinden jinekologlardam yardım alabilrsin ne olduğunu anlatırsan sana yardımcı olabilirim bende...sağlıkçıyım

0|0
    0|0
    • devlet hastanesinde savcılık izni olmadan muayene etmiyorlarmış bu konuda

• hayır doğru orantılı derken yani büyük ayak ise peniste büyük küçükse küçük anlamında normal bir erkeğin standart ayak numarası 42 dir eğer teori doğru olursa eşininki normalde biraz küçük olacak demek normal boyutlarda 14-15cm dir . ANCAK ŞUDA VARKİ BİR KADININ TATMİNİ VE BİRAZ ÖNCEKİ MESELE İÇİN 8-9cm YETERLİ OLDUĞU KONUSUNDADA BİLGİLER VAR...

• valla ben sağlıkçı olduğumu düşünüyorum :) inanıp inanmamak sizin elinizde olan bişey sizi aklım başımda ne derdim olur acaba şurda o kadar yazıyazayım sağlıkçıda sadece bir tane değil bin tane sağlıkçı türü vardır ben jinekologun yanında falan çalışmadım çalışan arkadaşlarımdan bildiğim kadarını aktarıyorum bide tutupta vajinaya tornavida sokacak değiller , yumuşak plastikten ve zararsız materyallerden yapılmış cisimler...

• ilerde seni istemeye gelene

bak bu benim raporum kız oğlan kızım ben

diyeceksin öylemi

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eminsen neden muayene olacan derdin ne ya

0|0
    0|0
    • coqq doqruu :D

• olsun yinede emin olmak istiyorum.sürekli aklımda

• Bence o kız arkadaşından emin değil ;)

Yükleniyor...