Anal seksten zevk alan var mı?

Kızlar sorum özellikle size ama erkeklerde gay olan yaşadıysa cevp beklerm; Anal seksten zevk alan kizlar varmi ya da acidigi icin mi zevk aliyorsunuz beyler sizde yasadiniz mi sacma cevap vericeksen rica ediyorum yazma şimdi den teşekkür ederim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben 4 farklı erkekle yaptım biriyle 9 yıl aralıklı yaaptık çok zevkliydi penisim kalkıyordu içimde hissetmek hoşuma gidiyordu

0|0
    0|0
    • Eee ilk basta acimiyormu ... ve simdi giridnde acidigi icin mi hosna gidior yoksa acimiormu

• isteyerek yapıyordum ama çok acıdı ogün vazgeçmek istedim girdikten sonra ama devam etti işte zorla...artık yapmıyorum en son 2 yıl önce yaptım...

• anladımm peki kızlardanda hoşlanıyormusn yaptnmı yane

Erkekler Ne Diyor 5

• anal ilişkinin ilerde bayanlar için ciddi sonuçlar yaratır işin içinden çıkmakda zor olur

0|0
    0|0
  • ya erkeklerden hoşlanmıyorum zaten duygu anlamında birşey yoktu sadece kendimde yapayım diye yaptırıyordum...kızlardan hoşlanıyorum kızlarla hiç seks yapmadım ama sevişmelerim oldu...

0|0
    0|0
    • ee zevk aldınmı :S

• açıkcası zevk aldım çoğunda :)bazen çok acıdı ama çoğunda aldım ama popom genişledi biraz galiba basen oldu baya

• :S:S anladım :D oda bir görüs

• Herkes çok zevkli diyo ama ben hiç zevk alamadım hatta iğrenç keşke yapmasaydım diyorum şuan

0|0
    0|0
  • yapmayı beceremeyen erkeğe denk gelen acı hisseder, bilene denk gelense zevk. eğer güzel bir hazırlık yaparsa ve dikkatli olursa zevkin en güzelini bile yaşarsın.

0|0
    0|0
  • gayim. dünyanın en büyük zevki bence. yasamayan kızlara hayret ediyorum.

0|0
    0|0
    • Ilk basta acimadimi nasil alıştn

• ya bunlar çok özel olduğu için genele yazmak istemiyorum. herkes okumasın sdc senin okumanı isterdim. saçma sapan yorumlar gelebilir çünkü. ama kimlik çıkmasın diye rmecbur gizliden yazıyorum ekleme de yapamassın ki. tüm detaylarıyla anlatırdım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...