Siz olsanız nasıl anlatırdınız?

Arkadaşlar 2.5 yıllık bir ilişkim var, yüzükler takıldı söz oldu. fakat benim bir sorunum var, küçükken 4 yaşlarında bakıcıda kalıyordum ben, bir çocuk daha kalıyordu o da benle yaşıt idi, ben lavobodan çıktığımda, elini vajenden içeri sokmuştu, ve çok kan gelmişti, idrarımı yapamamıştım uzun bir süre çok sızı olmuştu. annemler beni direk doktora götürmüşlerdi. bugün konu açıldı zardan, zarı bozuk olan kıza inanmayacağını söyemişti Sizce benim kızlık zarım bozulmuş mudur? Ben bunu ona şimdi mi anlatmalıyım ? bana inanır mı , kendisi böyle eski kafalıdır biraz. ne yapmalıyım lütfen dalga geçmeyin lütfen yardım edin.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• tatlımmm öncelikle çok geçmiş olsun. bu konu asla dalgaya alıncak birşey değil.. bence ne olursa olsun hepp dürüst ol. en kötü dürüstlük en iyi yalandan iyidir. dürüst davran olayı anlat.. ve bir doktora görün emin ol.. kızlık zarınla ilgili.. ama evleneceğin insandan birşey saklama.. seviyorsa seni anlayacak ve güvenecektir. ha güvenmiyorsa hiç üzülme yolunu ayır ve hakkında hayırlısı buymuş diye dua et..

0|0
    0|0
    • doktora gidip bir muayene olup da sonra mı anlatayım olayı yoksa pat diye mi , kolay kolay söyleyemem de nasıl gireyim konuya

• anlıyorum canım benim ozaman şu anda söyleme çünkü sonucunda yıpranabilirsin ve seni kötü etkileyebilir. sınavına hazırlan.. inşallah başarılı olursun. daha sonra düşünürsün artık herşey gönlünce olsun :)

• Allah razı olsun...

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok kan geldiyse Yüksek ihtimal zarın bozulmuştur . erkek arkadaşında bunu anlamaz..Kendisi eski kafalıysa Şunu kafana iyi sok.. Ne yaparsan yap o sana inanmıcak. başkalarıyla birlikte olduğunu düşünmekten kafayı yicek.

0|0
    0|0
    • 2.5 sene oldu ya güven son derece var yine de inanmaz mı benim nasıl biri olduğumu biliyor sonuçta

• aklına mutlaka gelicek ama.. bu kızlık zarı konusu yeni açıldıysa ve seninde eğer zarın bozulmuş is ciddi bir sorun yaşayabilirsiniz. bilmiyorum son derece güveniyorsa anlayışla karşılar. umarım kötü birşey olmaz ilişkinizde. ama işte bilirsin ülkemizde kızlık zarı olayını illa olucak. çok saçma tırnak kadar bir şey ama insanların hayatlarını mahvedebiliyor ne yazık ki...

• hayatımızın mahvolmasını istemiyorum ya muayene olayım sonra anlatırım artık

• önce bir doktora gidip muayeneni yaptır ve ondan sonra konuş derim

0|0
    0|0
  • Git doktora baktır, bozulmuşsa diktir geçsin

0|0
    0|0
  • jinekolağa git yani için rahatlasın yani hertürlü imkan war nede olsa

0|0
    0|0
  • bence konuyu geç kalmadan açman lazım. işler daha ileri boyuta varmadan bir karar almalısınız.

0|0
    0|0
    • nasıl açayım konuyu

• evet var

• güzelll... bence sen bu sorunu hemen hallette dersaneye odaklan.

Kızlar Ne Diyor 4

• Annemler doktora götürdü yazmışsın doktor mutlaka onlara bir şeyler söylemiştir. Durumu annene sor bakalım öğren bu gibi durumlarda rapor veriliyor diye biliyorum belki sanada verilmiştir. Olmadı hastaneye gider muayene olursun tekrar. Sevgiline gelince de durumu açıkça söyle inanmıycak olursa da ki muhtemelen inanmaz o zamanda ailene sorabileceğini söylersin olur biter.

0|0
    0|0
    • muayene olduktan sonra mı anlatayım olmadan önce mi ?

• Korkma canım rahat ol sen bir şey yapmadın sonuçta.

• bugün öyle diyince korktum ya inanmam ben yaptı birden psikolojim alt üst

• doktora git tekrar bu senin sucun değil konuyu ailene anlat gerekirse ve bence sen değil ailen anlatsın durumu o zamandan kalma bir belge bişey almışlardır umarım

0|0
    0|0
    • utanırım ki benn anneme sormaaya

• bebegım nasıl utanırsın sonucta sözlunse o senın bu cok normal eger cocuklugunda oyle bişey olduysa yanı kızlık zarın zarar gorduyse ailenin bunu sana soylemesi ya da onlem alması lazım zaten

• haklısını :(

• Doktora gittim diyorsun doktor söylemedi mi ne olduğunu ?

0|0
    0|0
    • çok küçüktüm ya hatırlamıyorum ki

• ya utanıyorum işte anlatamıyorum

• Beni ekler misin sen bir konuşalım.

• Operasyon geçirebilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...