Sizce 35 yaşını geçmiç ve evlenmemiş biri o yaştan sonra cinsellik yaşamalı mı, bekaretini vermeli mi?

35 yaşına kadar evlenmemiş biri o yaştan sonra ilişki yaşamalımi sizce sizin. Düşünceniz nedir bakire kalma yaşı sizce kaç olmalı dir.

0|0
238

En İyi Erkek Görüşü

• Niye öyle şartlandırıyorsun ki kendini, merak etme kendi kendine çürümez, sadece fazla seçici olma, evlenirsin. Benim durumda farklı değil ondan seni anlıyorum ama bakire olmak niye belli yaşı geçince kadınlara ağır geliyor onu çözemiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• ,Tam olarka bende aynı durumdayım yaş olayı hariç bire bir aynı sorunu yaşıyorum. Bunca yıl namısımla edebimle yaşadım ama bırak taktir görmeyi dalga geçildim alay edildim. Ve hiç öyle gökten iki melek inip elimi sıkıp beni tebrik etmediler. Şimdi düşünüyorum bunca zaman mal gibi boşuna mı yaşadım. Hala doğru bir karar verebilmiş değilim umarım kendin için en doğru olanı bulursun.

0|0
    0|0
  • 27 yasındasın cok gec degıl 40 da bıle evlenenler cocuk yapanlar oluyor hem olgun olmanda ıyıdır kısmet bu ısler karsına bır anda cıkabılır de :)

0|0
    0|0
  • normalde bu zamana kadar durduysa bu yaştan sonra inada bindiririm işi yaşamam:)

şaka bir yana bunun yaşı olmaz ne yaptığını fark edecek yaştaysan sorun yok(16 lar falan küçük tabi)

0|0
    0|0
  • vermeli tabi neye dayanarak vermemeli sence

0|0
    0|0
  • uheuheuh valla acaip bir soru oldu..

0|0
    0|0
  • evlenmeye niyetliyse vermemeli, o zamana kadar sabremiş sonuçta, ama yok ben kesinlkle evlenmiyeceğim diyotsa o zaman canı mutlaka seks ister sonuçta yaşamalı

0|0
    0|0
  • Bence sakla. Ne olur ne olmaz. hiç olmazsa evleneceğin kişiye bırakmış olur gönlün rahat vicdanın huzurlu olur.

0|0
    0|0
  • Yaş 35 işte yolun yarısı ...

Bir 35 sene daha bekle açılmadan iade etmiş olursun...

0|1
    0|0
  • buun kararını o verir,

0|0
    0|0
  • Bakire yaşı diye bişey olmaz insan istediği zaman bakireliğini veri ama muhakkak bu zevki taytmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hani derler ya , geç olsun güç olmasın . Zaten kadınlar en dolu dolu ve istekli çağlarını 30 undan sonra yaşıyorlar.

0|0
    0|0
  • evlenme bak düşünsene 38 yasında biri çıkıyo karsına ve sen ona bakire oldugunu söylüyosun direk alır senı :D 68 chevrolet düşünsene 0 km :))

0|1
    1|0
  • bu sorunun cevabını en iyi siz verirsiniz,kendi düşüncelerinizle şekillendiriniz,burada ki sapıklara bakmayınız Gönlünüz nasıl rahat edecekse

0|0
    0|0
  • Neden vermesin ya..Sonuçta bu da bir ihtiyaç değil mi...vermeyip de napcak, saklayıp rafa kaldırsın bari :D

0|1
    0|1
  • arkadaşım yaşın 27 imiş yani yaşın geç bir yaş değil tam evlenme zamanları yeni başlıyor Ve kendini ne güzel eşine saklamışsın hayat işte sen bakireliğini veririsin bu seferde evlenecek adam çıkar

0|0
    0|0
  • sende benim gibi evlenmemişsin anlaşılan :(

0|0
    0|0
    • Yaşım 27 bu gidişle evlilik olmayacak gibi

• 27 normal panik yapma ben 35 deyim asıl benim iş kötü eklermisin özelden devam edebiliriz istersen.

• 0|0
    0|0
  • ay kokar ooo

0|1
    1|0
  • Yoksa senmisin bu kişi

0|0
    0|0
  • 35 yaş genç bir yaş bu devirde

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 2

• o yaslarda cok azgın oluyolarmıs

0|1
    0|0
  • mezara mı götürcen :) bu yaşa kadar neler kaçırdın bir bilsen neyse sen bilirsin tabi.. ama evliliği artık gözden çıkardıysan tecrübeli biriyle yaşa

0|2
    1|2
    • tecrübeli derken üzerimi alındım şimdi:)

• Senin kaçırmadıklarında gün gelir sana girer, herkes senin gibi 2000cc değil. Bırak kız edebiyle namusuyla yaşasın

• erkekler tüm zevleri almalılar ama kadınlar oturup beklemeliler... namus çünkü! namus sadece kadında olan bir şey değil. hele bacak arasında olan birşey hiç değil. cinsellik her insanın yaşaması gereken bir ihtiyaçtır. eğer hiç evlenmicekse neden yaşamasın? erkek olsa ayıplarsınız git yap dersiniz. ya da yapmadığı için dalga geçersiniz. kadın olunca ne değişiyor? iki varlık da insan.

Yükleniyor...