Bir kadın gerdek gecesi eşini nasıl kandırır?

bi kızın gerdek gecesi kocasını nasıl kandırır bakire olmayıp bakireyim der zarım esnek falan gibi bir bahane bulurda özel gününe denk getirir de erkeki nasıl kandırır

hiç şahit oldunuz mu böyle bir olaya

naasıl olmuş yazarmısınız

Güncellemeler:
arkadaşlar kendim için sormadım kendim bakireyim

sadece duydum bakire olup erkegi kandıranı bunu nasıl yapıyorlar onu merak ettim

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• erkek sadece şüphelenir nasıl ispatlarız ki kız inkar ettikten sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bakire olup olmadığın önemli değil.Sadece önemli olan senin ona karşı dürüst olman ve artık onunla beraber hayat sürdürmen önemli.Bana kalırsa kızın bakire olup olmadığı önemli değil.Yeterki benimle beraber iken dürüst olsun başka mevzulara merak sarmasın,kısacası benim kadınım olsun.

0|0
    0|0
  • kime sorsannamus bacak arasında değil diyor, herkes bu konuda rahat, geniş geniş takılıyorlar, ..şimdi niye kandırma gereği görsün;))

0|0
    0|0
  • kandırmak pek mantıklı bir kavram değil.En güzeli dürüsce anlatmaktır. bir şekilde öğrenilirse durum daha vahim bayutlar alabilir

0|0
    0|0
  • bekaret takıntısı olan hemcinslerim

işte layık olduğunuz kadın modeli, mutluluklar dilerim

1|0
    1|0
  • erkek tecrubeli ve kurnazsa mümkünatı yok kanmaz :)

0|0
    0|0
    • ama nasıl ögrenir

• tecrubeli erkek adet kanıyla bakrelik kanının farkını bilir arkadaş ikisi çok farklı şeyler zaten bakire vajina sert ve kuru olur oldukça yapmasıda zordur ama adet olan vajina ıslak ve kolay içine alır hiç engelsiz tecrube her şey :)

• olmadım ama şüphe uyandırır ve o evlilik yürümez o zaman

0|0
    0|0
  • sen o şekilde sadece ve sadece kendini kandırırsın

0|0
    0|0
  • siz şeytana pabucunu ters giydırısınız bulursun bır yolunu kandırırsın

0|0
    0|0
  • diktirerek hem kendini kandırmaktan kurtulursun hemde sorunu çözmüş olursun

0|0
    1|0
  • bakire olmadığını öğrendiğimde değilde onun bana yalan söylediğinde boşarım onu

0|0
    0|0
  • ya varya bu kızlar yapıyor yapacağını sonra yalan dolan... bu siteye üye olmadan önce çok safmışım gözümü açtın kızlarsoruyor

1|1
    0|0
  • de dağlar ters dönene kadar siktıler benı dıye , adam bunu hak ediyordur ogrenmeye

1|0
    0|0
  • kandırmana gerek yok söyle sen patlattılar beni de kaç kişi olduğunuda söyle 8 de

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olaya şahit olsamda senin gibi birine anlatıpta akıl veremem. Ne yapacağın belli çünkü.

0|0
    0|0
  • Yazık ya ne günlere kaldık yapmadan önce düsüncektiniz ne yaptıysanız karsınızdakinede aynısını anlatın dürüst olun karsındaki adamada yazık sonra kandı gitti diyelim o veballe nasıl yasıcaksın onun yanında ki birde o hic yasamamıssa ben bu sevgiye inanmam sahsen evlenmeyin daha iyi kim bozduysa onla evlen.Madem öyle bir derdin var.

0|0
    0|0
    • ben bakireyim kendim için sormadım sadece merak ettim

bakire olmayıp kandıranı duydum bunu nasıl yapıyorlar onu merak ettim

• Nedense böyle sorular hep başkası için, bir arkadaş için sorulur. :))

• ben duydum bir kız kandırmaya çalışmış ama adaM birinci haftanın sonunda kendi ögrenmiş adam saf oldugu halde ögrenmiş sonra tehditle boşanmış o kızdan

kendim degil vede allah korusun benim evlenecegim erkek ilk ve son olucak sevdigim adam olucak inşaalah

Yükleniyor...