Kocam prezervatif kullanmıyor, gerçekten zevk almaz mı?

kocam a prezervatıf kullan dıyorum. hıc denemedıgı halde ben zevk alamam dıyor daha hıc denemedık bıle evlenınce bı paket almıstık sonra çöpe gıttı kullanmadıgı ıcın gercekten zevk alınmıyormu onunla?

yoksa işinemı gelmıyor? gerı cekme yontemıyle korunuyoruz oda zaten pek korunma yontemı degıl.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• etete değecek prezervatif neymiş hiç bir şey hissetmiyorsun

0|0
    0|0
    • gercekten hıssetmıyorsa nıye hıssedılenını yapmıyorlarkı

• hımm teşekkürler cevap için beyfendi

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• arada kullanmak iyidir kullanması lazım. kılıf hissiyatını azaltır çıplak aldığı zevki kılıfla alamaz sende alamazsın yinede arada kullanması iyi olur

0|0
    0|0
  • bence rahim içi aygıt taktır. evet hiç sevkli olmaz. :(

0|0
    0|0
  • sen onun eşi olduğun için prezervatif kullanmak istemiyordur, hissetmek istiyordur ama geri çekme yöntemi de riskli. sürpriz bir hamilelik falan olabilir.

0|0
    0|0
  • prezervatif fazla zevk vermiyor onun sıcaklığını hissetmek lazım

0|0
    0|0
  • ben o duyguları hiç yaşamadım ama denemeyn bence et ete değsin evlisinz yani kocan o ne gerek var prezervatife

0|0
    0|0
    • bebek olmasın dıye

• hımmm iyi bakalım kadın prezervatıfı nasıl oluyor

• hap işte hapa lıyorsun 36 saat boyunca ilşkiye grdğin zamn içine boşalsanda çocuk olmuyor sizn prezervatidfinizde bu :))

• Kocan haklı...

0|0
    0|0
  • ten tene değecek, adam haklı yani

0|0
    0|0
  • seninle denememiş olabilir.demekki denemiş açık etme ne diyorsa odur

0|0
    0|0
  • hap kullanın adama eziyet.

0|0
    0|0
  • hayat boyu bir poşetlemi olcaz hiç ten tene değmyecek mi:( spiralde metaller vücuda geçtiğinden zararlı..aşıda hormonları vücudun dengesini altüst ediyor. en iyisi ya o poşedi takmak ya da klasik yöntem yine:( hem baba olmak istiyor belki adam:D

0|0
    0|0
  • başkasında denemişdir canım :) spral felan taktırın istediğiniz zaman cıkarttıırsınız

0|0
    0|1
  • Zevk alır ama et ete değecek aga şapırtı sesi gelecek o et kesilecek titaktiak titak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...