Bakire olup olmadığını nasıl anlarız?

Bir kzıın Bakire olup olmadığını nasıl anlarızz ? kuzenim dün sordu bana ben de bilmiyorum dedimm sizinle paylaşmak istedimm biligisi olan söyleyebilrimi ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• anlayamazsın.. veya kızın sözüne inanacan :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• anlayamazsın

1|0
    0|0
  • anlayamazsin ki

0|0
    0|0
  • suya sokacaksın ne ya?

0|1
    0|1
  • çarşaftaki kana bakar anlarsın ama bu onur kırıcı olur ver bakıyım diyemezsin ya da kanı gördün diyelim gerçek mi değil mi diktirmiş mi bilemezsin. yani zor ,iş.. o yüzden hal ve tavırlara dikkat et

0|1
    0|1
  • ruhu bakire olsun bedeninde bunu anlayamazsın.. hem çok da önemi yoktur bence. sevip sevişmiştir belki... ya da sevmemiştir ama önüne gelenle anal yapmıştır. arkasına gelenle demek daha dogru olur sanırm :)) bu yüzden sen ruhuna bak. seviyorsan takılma buna kendini huzursuz edersin boş yere.

2|2
    0|0
  • Deneyerek tabi ki başka türlü anlayamazsınız

0|0
    0|0
  • "suya sokacaksın kabarcık çıkarıyorsa bakire değildir"

"el feneriyle baksın işte bunu da ben mi sölücem illa"

"yazı tura at yazı gelirse kadın tura gelirse bakire dik gelirse evlenmiş boşanmış"

:D:D:D ne güldüm ya

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• el feneriyle baksın işte bunu da ben mi sölücem illa

2|0
    0|0
  • suya sokacaksın kabarcık çıkarıyorsa bakire değildir

2|1
    0|0
  • niye ona göremi muamele yapacaksın? bakire değilse takar geçerim bakire ise bakar geçerim mi? hı?

1|0
    0|0
  • yazı tura at yazı gelirse kadın tura gelirse bakire dik gelirse evlenmiş boşanmış :)

2|0
    0|1
  • alnına bak yazıyordur orda

1|0
    0|0
  • link malesef gözüm

0|0
    0|0
  • Hayatta anlayamazsın. Kafayı buna takarsan huzursuz olursun.

0|0
    0|0
  • zikerek anlarsın, ama bakireyse bile bozulur:)) hmm bakireymiş dersin sadece

1|0
    0|0
Yükleniyor...